Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Liliom

  • Liliom a Julie. 1 ( 1 )

    Feka Lilioma, kter u peťskch Městskch sadů obsluhuje pouťov kolotoč, ztvrn Ivan Dejmal. Oba do Mahenovy činohry přili loni z Nrodnho divadla moravskoslezskho. Mnoz čet ctitel divadla nejsp jmno Liliom usly poprv. V Brně byl Liliom uvden přesně před 100 lety v tehdejm Divadle na Veveř. Předpremiry se konaj tuto středu a přt čtvrtek 20. srpna, premira 4. zř v Mahenově divadle. "Vlastně by se to mělo jmenovat Liliom a Julie, protože to m mnoho společnho s nejznměj shakespearovskou tragikomedi Romeo a Julie," mn režisr Pcl.

    Aktuálně - Aktuálně.cz 19.08.20 13:32:00


  • Láska mezi kolotoči. 1 ( 1 )

    Přesně po 100 letech se na brněnská divadelní prkna vrací světoznámá maďarská klasika. Místy humorný, místy smutný příběh zavede diváky do světa kouzel, září reflektorů budapešťské poutě i mezi anděly. Premiéru měla mít hra v dubnu, kvůli koronaviru byla však přesunuta na září. Navíc nemusí podle divadla nijak řešit dresscode. Přesně po 100 letech se na brněnská divadelní prkna vrací světoznámá maďarská klasika. Liliom. Příběh lásky mezi kolotoči. Místy humorný, místy smutný příběh zavede diváky do světa kouzel, září reflektorů budapešťské poutě i mezi anděly. Premiéru měla mít hra v...