Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Líšni

 • Florbalové Židenice hledají do svých řad nová Dráčata 1

  Brno, 14. září 2020 - Brněnský florbalový klub K1 Florbal Židenice hledá do svých řad nové mladé sportovce. Tradiční klub s téměř dvacetiletou historií organizuje své tréninky nejen v Židenicích, ale také v Maloměřicích, Králově Poli, Líšni, Bohunicích a na Vinohradech. Brno, 14. září 2020 - Brněnský florbalový klub K1 Florbal Židenice hledá do svých řad nové mladé sportovce. Tradiční klub s téměř dvacetiletou historií organizuje své tréninky nejen v Židenicích, ale také v Maloměřicích, Králově Poli, Líšni, Bohunicích a na...

  iBrno: zprávy z Brna 14.09.20 14:30:09


 • Galadegustace TOP 77 vín už 3. září 1

  Brno, 1. září - TOP 77 vín v České republice je tradiční soutěž. Galadegustace pro veřejnost proběhne již 3. září v netradičním, ale nádherném prostředí klasicistního zámku Belcredi v Brně-Líšni. Brno, 1. září – TOP 77 vín v České republice je tradiční soutěž. Galadegustace pro veřejnost proběhne již 3. září v netradičním, ale nádherném prostředí klasicistního zámku Belcredi v Brně-Líšni.

  iBrno: zprávy z Brna 01.09.20 13:54:25


 • Karviná vyhlíží další posily. 2

  Sérii tří přípravných zápasů před startem první ligy fotbalisté Karviné rozjeli výhrou 3:2 nad druholigovou Líšní. Klub stále utváří soupisku a počítá s dalšími příchody. Sérii tří přípravných zápasů před startem první ligy fotbalisté Karviné rozjeli výhrou 3:2 nad druholigovou Líšní. Klub stále utváří soupisku a počítá s dalšími příchody.

  no title 10.08.20 11:24:00


 • Dvě dopravní novinky v Brně: Otevřou Zábrdovický most a v Líšni je trolejbusová trať 1

  Brnňané mají novou trolejbusovou trať v Líšni z Novolíšeňské na Jírovu. Po rok trvajících opravách tramvajové trati projedou také konečně do centra města přes Zábrdovický most i motoristé. Brnňané mají novou trolejbusovou trať v Líšni z Novolíšeňské na Jírovu. Po rok trvajících opravách tramvajové trati projedou také konečně do centra města přes Zábrdovický most i motoristé.


 • Líšni máme co vracet, burcuje obránce Chrudimi Řezníček 1

  Když si fotbalisté v Chrudimi vzpomenou na poslední utkání s Líšní, možná se jim neudělá úplně dobře. Doma sice vedli od čtvrté minuty 1:0, ve druhé půli však totálně odešli a nakonec z toho byla prohra 1:3... Když si fotbalisté v Chrudimi vzpomenou na poslední utkání s Líšní, možná se jim neudělá úplně dobře. Doma sice vedli od čtvrté minuty 1:0, ve druhé půli však totálně odešli a nakonec z toho byla prohra 1:3... Teď jsou Východočeši...

  no title 16.11.19 10:35:00


 • Šalina v Líšni srazila ženu. 1

  Tramvaj srazila ženu v Synkově ulici v Líšni. Ta bohužel zemřela ještě předtím než se k ní dostali záchranáři. Tramvaj srazila ženu v Synkově ulici v Líšni. Ta bohužel zemřela ještě předtím než se k ní dostali záchranáři.


 • Nechceme slevit z trendu, řekl nový kouč Líšně po kanonádě 1

  Nedávná trenérská rošáda uvnitř fotbalového Brna zatím více svědčí skromnější Líšni. Zatímco Zbrojovka ve druhém utkání pod vedením Miloslava Machálka narazila, druholigový nováček je s Milanem Valachovičem stoprocentní. Nedávná trenérská rošáda uvnitř fotbalového Brna zatím více svědčí skromnější Líšni. Zatímco Zbrojovka ve druhém utkání pod vedením Miloslava Machálka narazila, druholigový nováček je s Milanem Valachovičem stoprocentní.


 • Přichystal režíroval výhru Brna. 1

  Svým bývalým svěřencům, které dříve vedl v Líšni, vyčítal trenér Miloslav Machálek ve Zbrojovce malou psychickou odolnost. "Kuba Přichystal nepodává výkony, na jaké jsem byl zvyklý," řekl Machálek během týdne zpříma. Svým bývalým svěřencům, které dříve vedl v Líšni, vyčítal trenér Miloslav Machálek ve Zbrojovce malou psychickou odolnost. „Kuba Přichystal nepodává výkony, na jaké jsem byl zvyklý,“ řekl Machálek během týdne zpříma.


 • Strážníci v Brně pronásledovali hbitého emua, prchal jim celý týden 2

  Strážníci v Brně v tomto týdnu několikrát naháněli hbitého ptáka emua, který prchl chovateli, na svobodě si užíval asi týden. Lapili jej nakonec v sobotu u základní školy v Líšni. Uvedl to mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Strážníci v Brně v tomto týdnu několikrát naháněli hbitého ptáka emua, který prchl chovateli, na svobodě si užíval asi týden. Lapili jej nakonec v sobotu u základní školy v Líšni. Uvedl to mluvčí strážníků Jakub Ghanem.


 • Brněnská policie honila emua. 1 ( 1 )

  Strážníci v Brně v tomto týdnu několikrát naháněli hbitého ptáka emua, který prchl chovateli, na svobodě si užíval asi týden. Lapili jej nakonec v sobotu u základní školy v Líšni. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Strážníci v Brně v tomto týdnu několikrát naháněli hbitého ptáka emua, který prchl chovateli, na svobodě si užíval asi týden. Lapili jej nakonec v sobotu u základní školy v Líšni. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.


 • Strážníci v Brně naháněli hbitého ptáka emu, prchal týden 1

  Lapili jejnakonec v sobotu u základní školy v Líšni. Emu je po pštrosovi druhýnejvětší nelétavý pták. Na zemi je velmi rychlý, tedy nesnadnopolapitelný, dokáže běžet rychlostí Strážníci v Brně v tomto týdnu několikrát naháněli hbitého ptákaemu, který prchl chovateli, na svobodě si užíval asi týden. Lapili jejnakonec v sobotu u základní školy v Líšni. Emu je po pštrosovi druhýnejvětší nelétavý pták. Na zemi je velmi rychlý,...


 • Rozpačitý olomoucký postup. 1

  Postoupili do osmifinále českého poháru po domácím vítězství 4:2 nad Líšní. Ale že by si olomoučtí fotbalisté udělali po klopýtnutí v lize se Slováckem, které srovnalo o deseti, pohodu, se říct nedá. Postoupili do osmifinále českého poháru po domácím vítězství 4:2 nad Líšní. Úkol splnili. Ale že by si olomoučtí fotbalisté udělali po klopýtnutí v lize se Slováckem, které srovnalo o deseti, pohodu, se říct nedá.


 • Mezi Vinohrady a Líšní vznikne cyklopark 1 ( 1 )

  Brno, 31. srpna 2020 - Loni v participativním rozpočtu Dáme na vás uspěl projekt na vybudování cykloparku mezi Vinohrady a Líšní. Brněnští radní nyní vybrali zhotovitele, kterým se stala švýcarská firma Think & Build Velosolutions GmbH. Brno, 31. srpna 2020 - Loni v participativním rozpočtu Dáme na vás uspěl projekt na vybudování cykloparku mezi Vinohrady a Líšní. Brněnští radní nyní vybrali zhotovitele, kterým se stala švýcarská firma Think & Build Velosolutions GmbH. Základem cykloparku bude tzv. pumptrack,...

  iBrno - zprávy z Brna 31.08.20 01:00:00


 • Méně týmů v lize? 2 ( 2 )

  Fotbalisté Třince jsou po pádu Vítkovic až do divize jediní zástupci Moravskoslezského kraje ve druhé lize. Vstup do nové sezony jim ale vůbec nevyšel. Doma podlehli Líšni 2:3, byť dvakrát vedli. Fotbalisté Třince jsou po pádu Vítkovic až do divize jediní zástupci Moravskoslezského kraje ve druhé lize. Vstup do nové sezony jim ale vůbec nevyšel. Doma podlehli Líšni 2:3, byť dvakrát vedli.

  idnes.cz 26.08.20 12:33:00


 • FOTO: Únik plynu uzavřel brněnskou Belcrediho ulici 1 ( 1 )

  Únik plynu uzavřel ve čtvrtek na více než šest hodin Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči při zásahu pravidelně měřili koncentrace plynu v okolních domech, evakuovat obyvatele nakonec nemuseli. Únik plynu uzavřel ve čtvrtek na více než šest hodin Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči při zásahu pravidelně měřili koncentrace plynu v okolních domech, evakuovat obyvatele nakonec nemuseli.


 • Unikající plyn uzavřel Belcrediho ulici v Líšni. 1 ( 1 )

  Plyn uniká od čtvrtečního dopoledne z narušeného potrubí v Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči na místě spolupracují s techniky z plynáren a policisty. "Evakuace obyvatel zatím nebyla nutná, ale jsme na ni případně připravení," sdělil mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Plyn uniká od čtvrtečního dopoledne z narušeného potrubí v Belcrediho ulici v brněnské Líšni. Hasiči na místě spolupracují s techniky z plynáren a policisty. Ulice je uzavřená. „Evakuace obyvatel zatím nebyla nutná, ale jsme na ni případně připravení,“ sdělil mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

  Brněnský deník 20.08.20 15:54:00


 • Brankář Halouska opouští po pár měsících Líšeň, zklamaní jsou všichni 1 ( 1 )

  Jenom polovinu sezony trvalo působení brankáře Pavla Halousky v druholigové Líšni. Místo toho, aby se stal jedničkou mezi tyčemi, dostal Halouska méně příležitostí, než očekával, a přestože má platnou smlouvu, je na odchodu. Jenom polovinu sezony trvalo působení brankáře Pavla Halousky v druholigové Líšni. Místo toho, aby se stal jedničkou mezi tyčemi, dostal Halouska méně příležitostí, než očekával, a přestože má platnou smlouvu, je na odchodu.

  28.07.20 09:43:00


 • Kalvoda pomůže Líšni. 1 ( 1 )

  Zvučné jméno ulovila do svého trenérského štábu fotbalová Líšeň. Na její lavičku usedne ostřílený Leoš Kalvoda, který se proslavil zejména v olomoucké Sigmě. Zvučné jméno ulovila do svého trenérského štábu fotbalová Líšeň. Na její lavičku usedne ostřílený Leoš Kalvoda, který se proslavil zejména v olomoucké Sigmě.

  27.07.20 10:26:00


 • Vítkovice doprovodí do třetí ligy po 14 letech Sokolov, Varnsdorf se zachránil díky remíze s Líšní 1 ( 1 )

  FNL > Fotbalisté Sokolova prohráli v HradciKrálové a společně s Vítkovicemi sestupují. Naopak se zachránil Varnsdorf,ten získal potřebný bod za bezbrankovou remízu s Líšní. Pardubice se s druhou ligou rozloučily prohrou se Žižkovem. FNL > Fotbalisté Sokolova prohráli v HradciKrálové a společně s Vítkovicemi sestupují. Naopak se zachránil Varnsdorf,ten získal potřebný bod za bezbrankovou remízu s Líšní. Pardubice se s druhou ligou rozloučily prohrou se Žižkovem.

  eFotbal.cz - v�ce fotbalu 14.07.20 20:52:01


 • Vandalové v akci: Zfetovaný cizinec skočil na sklo auta, kluci se "bavili" škrábáním laku 1 ( 1 )

  Hned dva případy nesmyslného ničení cizího majetku vyřešili brněnští strážníci. Všem hrozí trestní stíhání kvůli poškození cizí věci. Hned dva případy nesmyslného ničení cizího majetku vyřešili brněnští strážníci. V centru města se zfetovaný cizinec rozhodl, že se projde po zaparkovaném autě, na opačném konci města v Líšni se bavili podobným způsobem dva výrostci. Všem hrozí trestní stíhání kvůli poškození...

  01.07.20 10:02:00