Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Krainová

 • Krainová zabodovala! 1

  Mamince dvou synů Simoně Krainové (47) nejsou lhostejné děti z jiných rodin, které mají zdravotní či vývojové problémy! Proto se se svojí sestrou Yvonou (52) či herečkou Alicí Bendovou (46) přihlásila do závodu v rámci akce Běhej lesy, jejíž výtěžek pomůže potřebným. Mamince dvou synů Simoně Krainové (47) nejsou lhostejné děti z jiných rodin, které mají zdravotní či vývojové problémy! Proto se se svojí sestrou Yvonou (52) či herečkou Alicí Bendovou (46) přihlásila do závodu v rámci akce Běhej lesy, jejíž výtěžek...

  Aha - online magazín 14.09.20 05:00:00


 • Pražský týden módy: Krainová tasila prsa, ex Prachaře Dvořáková uchvátila jinými partiemi! 1

  Svátek milovníků módy je v plném proudu a první řady na pražském Fashion Weeku obsadily známé tváře. Nová kolekce návrháře Zoltána Tótha zatím přilákala nejvíc celebrit. Svátek milovníků módy je v plném proudu a první řady na pražském Fashion Weeku obsadily známé tváře. Nová kolekce návrháře Zoltána Tótha zatím přilákala nejvíc celebrit. 


 • Módní party pro vyvolené očima Iny T.: Přešlap Čvančarové, recyklovaná Krainová, kolotočář i lekce vysokého stylu 1

  Dress code Fashion weeku totiž vyžaduje špetku extravagance, odvahy, ale taky koncept. Které známé tváře se drží ve vlnách bezpečného mainstreamu, kdo totálně přestřelil a která z celebrit nezapadne ani mezi módní elitou? Módní večírek jen pro vyvolené předznamenává věhlasný týden módy, jenž navštěvují nejen fashion influenceři, společenští exhibicionisti a jejich suity, ale je vyhledáván i celebritami. Které, aby v konkurenci outfitů zaujaly, vyčlenily se z davu, musí ke svému běžně relativně dostačujícímu stylu...


 • Krainová s rodinkou opět boduje: Jak to mají s předvánočním šílenstvím? 1

  Této příležitosti využilo obchodní centrum ŠESTKA, které natočilo předvánoční reklamu, kde hraje rodinka Vágnerova hlavní roli. Společnost jim dělá ještě roztomilý francouzský buldoček. Max, Bruno, Simona i Karel jsou perfektní rodinkou, díky které lze nalákat zákazníky na vánoční nákupy. Této příležitosti využilo obchodní centrum ŠESTKA, které natočilo předvánoční reklamu, kde hraje rodinka Vágnerova hlavní roli. Společnost jim dělá ještě roztomilý francouzský buldoček.

  eXtra.cz 27.11.19 13:15:35


 • Naštvaná Krainová: Nakopla kolegu do rozkroku! 1

  Kdo z pánů by nechtěl mít v posteli topmodelku! Herci a vyhlášenému lamači ženských srdcí Pavlu Řezníčkovi (53) se to poštěstilo díky Ordinaci v růžové zahradě 2. Na natáčení milostných scén se Simonou Krainovou (46) ale hned tak nezapomene... Místo slasti totiž zažil bolest! Kdo z pánů by nechtěl mít v posteli topmodelku! Herci a vyhlášenému lamači ženských srdcí Pavlu Řezníčkovi (53) se to poštěstilo díky Ordinaci v růžové zahradě 2. Na natáčení milostných scén se Simonou Krainovou (46) ale hned tak nezapomene... Místo...

  Aha - online magazín 26.11.19 05:00:00


 • České a slovenské krásky vystrčily svá pozadí: Krainová a další se mají čím chlubit 1 ( 1 )

  České krásky se nezdráhají ukázat luxusní postavu a pevný zadeček. Zatímco si užívaly letní horké dny u moře nebo jen u bazénu, pořizovaly snímky v plavkách a tím okouzlily své fanoušky. Podívejte se na tucet celebrit z Česka, které se pyšní krásným pozadím! České krásky se nezdráhají ukázat luxusní postavu a pevný zadeček. Zatímco si užívaly letní horké dny u moře nebo jen u bazénu, pořizovaly snímky v plavkách a tím okouzlily své fanoušky. Podívejte se na tucet celebrit z Česka, které se...

  extra.cz 29.08.20 19:30:48


 • Slavné matky ukázaly dokonalá těla: Verešová a Krainová dokazují, že i po dětech lze mít postavu bohyně 1 ( 1 )

  I s dětmi si na sebe umí obě najít čas a na svém vzhledu tvrdě pracují. Na fotografiích v plavkách pak ukazují, že jde o dřinu, která se jednoduše vyplácí. O modelkách Simoně Krainové (47) a Andree Verešové (40) je známo, že popírají zákony stárnutí a čtyřicítku na krku by jim jen málokdo věřil. I s dětmi si na sebe umí obě najít čas a na svém vzhledu tvrdě pracují.

  extra.cz 24.08.20 10:10:28


 • Zase provokuje v bikinách: Sexy máma Krainová na sobě maká i ve vedrech a má čím dál lepší figuru 1 ( 1 )

  "Na svůj věk takhle vypadat, klobouk dolů," lichotí Simoně Krainové (47) fanoušci. Nezbývá než souhlasit. Jedna z našich nejkrásnějších modelek zraje jako víno a i přes dva porody, které má za sebou, je ve své nejlepší formě. „Na svůj věk takhle vypadat, klobouk dolů,“ lichotí Simoně Krainové (47) fanoušci. Nezbývá než souhlasit. Jedna z našich nejkrásnějších modelek zraje jako víno a i přes dva porody, které má za sebou, je ve své nejlepší formě.

  Super.cz 24.08.20 05:45:02


 • Po Tváři Ordinace: Hvězda pěvecké show bude svádět stejného muže jako její seriálová máma Krainová 1 ( 1 )

  Kateřina Marie Fialová (22) si v Ordinaci v růžové zahradě zahraje dceru Simony Krainové (46) Josefínu Stárkovou. Do všeobecného diváckého povědomí se dostala díky show Tvoje tvář má známý hlas a na obrazovkách se bude objevovat i v dalším nováckém projektu. Kateřina Marie Fialová (22) si v Ordinaci v růžové zahradě zahraje dceru Simony Krainové (46) Josefínu...

  Super.cz 31.10.19 11:26:14


 • ŽIVĚ: Poslední rozloučení s podnikatelem Petrem Vlasákem (✝45), který podlehl rakovině 6 ( 6 )

  Ve stejný den navíc Českem otřásla zpráva o úmrtí Karla Gotta (271d;80). Rodina a přátelé se v pondělí ve strašnickém krematoriu naposledy loučí s podnikatelem, takzvaným trenýrkovým králem, Petrem Vlasákem, který podlehl zákeřné rakovině v den svých pětačtyřicátých narozenin. Ve stejný den navíc Českem otřásla zpráva o úmrtí Karla Gotta (271d;80).

  Super.cz 14.10.19 10:13:29


 • Průšová, Krainová i Bendová v slzách: Celebrity oplakávají smrt expartnera (✝45) Dary Rolins 1 ( 1 )

  Ve středu celebrity neoplakávají jen smrt Karla Gotta. Také odchod podnikatele Petra Vlasáka (✝45) zasáhl celou řadu známých osobností. Nikdo si nedovedl představit, že by veselý a činorodý mladý muž, přezdívaný trenýrkový král, mohl zemřít tak brzy. Ve středu celebrity neoplakávají jen smrt Karla Gotta. Také odchod podnikatele Petra Vlasáka (✝45) zasáhl celou řadu známých osobností. Nikdo si nedovedl představit, že by veselý a činorodý mladý muž, přezdívaný trenýrkový král, mohl zemřít tak brzy.

  Super.cz 02.10.19 14:47:38


 • Módní kritička Blesku Ina T. o zrušené Moet party: Krainová jako Marilyn Monroe, Vítová na trestné lavici! 1 ( 1 )

  Dress code vycházející z black tie a zadaného tématu dělal mnohým hvězdám pravidelně velké problémy. Každoročně tak byly vyneseny ty nejkrásnější róby roku i módním infernem zavánějící modely. Nejsledovanější party roku se vždy nesla ve znamení luxusu, áčkových celebrit a nejzajímavějších rób. Kdo nedostal pozvánku, jako by neexistoval, a ačkoliv je program filmového festivalu večírky nabitý, dostat se právě na tento opulentní mejdan je pro společenské postavení zásadní.

  blesk.cz 06.07.20 05:00:00


 • Doba zkracování? 1 ( 1 )

  V rámci uvolňování pravidel okolo situace s virem covid-19 mnohé zaskočilo, jak brzy se otevírají kadeřnictví. Jako například naše celebrity… V rámci uvolňování pravidel okolo situace s virem covid-19 mnohé zaskočilo, jak brzy se otevírají kadeřnictví. Našli se i tací, co tento krok kritizovali – přesto se však velké množství žen (ale překvapivě i mužů) už nemohlo dočkat chvíle, kdy se konečně...

  blesk.cz 13.05.20 14:50:00


 • Blondýna, nebo bruneta? 1 ( 1 )

  Nejpodstatnější předností modelky není krása, ale proměnlivost. Nejúspěšnější jsou zpravidla ty, které mají schopnost změnit se jako chameleon. Nejpodstatnější předností modelky není krása, ale proměnlivost. Nejúspěšnější jsou zpravidla ty, které mají schopnost změnit se jako chameleon.

  Super.cz 21.04.20 15:19:08


 • Jako vejce vejci. 1 ( 1 )

  I když to tak možná vypadá, nejsou dvojčata. Simonu Krainovou (47) a její starší sestru Yvonu Maléřovou (52) dělí pět let. Pro profesionální modelku je výhodou, že na své spřízněné duši vidí, jak bude za pár let vypadat. I když to tak možná vypadá, nejsou dvojčata. Simonu Krainovou (47) a její starší sestru Yvonu Maléřovou (52) dělí pět let. Pro profesionální modelku je výhodou, že na své spřízněné duši vidí, jak bude za pár let vypadat. „Je takový...

  Super.cz 11.03.20 13:49:12


 • Krainová skončila s nepříjemnými problémy na kapačkách. 1 ( 1 )

  V tom nejméně vhodném období zradilo Simonu Krainovou (46) zdraví. V tom nejméně vhodném období zradilo Simonu Krainovou (46) zdraví. Během uplynulého víkendu se modelka potýkala se silnou střevní chřipkou a byla na tom tak špatně, že skončila v nemocnici v pražském Motole na kapačkách.

  Super.cz 18.02.20 15:12:02


 • Čím starší, tím odvážnější: Krainová ukazuje kromě postavy i výstavní hrudník 1 ( 1 )

  Pro Simonu Krainovou (46) neznamená uběhnout deset kilometrů denně žádný problém. Kromě toho je ve skvělé formě, kterou také dost často ukazuje. Nyní zašla ještě dál a kromě pekáče buchet na břichu ukazuje i výstavní ňadra. Pro Simonu Krainovou (46) neznamená uběhnout deset kilometrů denně žádný problém. Topmodelka, která se celý život sportu bránila, "na stará kolena" dře jako kůň a hodně ji to baví. Kromě toho je ve skvělé formě, kterou také dost často ukazuje.

  extra.cz 28.08.19 22:12:00


 • Moët party ve znamení zadečků! 1 ( 1 )

  Tradiční Moët party na karlovarském festivalu byla letos ve znamení Napoleona. Většina žen měla velký problém poprat se s dresscodem, a tak to vyřešily odhalením svých partií. Ne nadupané dekolty, ale průhledné sukně, které odhalily jejich zadečky. Tradiční Moët party na karlovarském festivalu byla letos ve znamení Napoleona. Většina žen měla velký problém poprat se s dresscodem, a tak to vyřešily odhalením svých partií. Ne nadupané dekolty, ale průhledné sukně, které odhalily jejich zadečky. 

  02.07.19 12:46:00


 • Krainová poprvé o svých příjmech: Karel je v této profesi nejlepší! 1 ( 1 )

  I když se jako mladá živila modelingem v zahraničí, několik let strávila v Paříži, její finanční situace je teď prý paradoxně mnohem lepší než dříve. Přestože jí je 46 let, peněz si v současnosti může užít mnohem více. I když se jako mladá živila modelingem v zahraničí, několik let strávila v Paříži, její finanční situace je teď prý paradoxně mnohem lepší než dříve. Přestože jí je 46 let, peněz si v současnosti může užít mnohem více.

  17.05.19 12:00:00


 • Bílá, Pazderková, Krainová a další v slzách! 2 ( 2 )

  Výjimkou nebyly ani české celebrity, které na sociálních sítích vyjádřily svůj smutek. Mohutný požár, který vypukl v pondělí večer v pařížské katedrále Notre-Dame šokoval a hluboce zarmoutil celý svět. Výjimkou nebyly ani české celebrity, které na sociálních sítích vyjádřily svůj smutek. V tu dobu totiž ještě nebylo jisté, zda se z gotické...

  blesk.cz 16.04.19 12:30:00