Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Kelapa

  • Silná stopa Čechů v Indonésii: Josef Masopust, Emil Zátopek i Konstantin Biebl 1 ( 1 )

    Magnet volání tajemných dálek není nikde silnější. Na indonéskou půdu kdysi vystoupili Emil Zátopek, Josef Masopust i básník Konstantin Biebl. Když se chcete v indonéské Jakartě vydat daleko proti proudu času, zamíříte do starého přístavu Sunda Kelapa. Magnet volání tajemných dálek není nikde silnější. Procházíte podél nekonečné řady mlčenlivých lodí sepnutých k přístavnímu molu a trpělivě čekajících, až se jejich...

    23.08.20 00:00:00


  • Fotoreportáž z Indonésie: Muži z přístavu Sunda Kelapa 1 ( 1 )

    Ve starém vysloužilém jakartském nákladním přístavu Sunda Kelapa kotví letité dřevěné škunery. Čáru ponoru mají nízko, a tak mohou kotvit právě zde, v přístavu s mělkým mořským dnem, kam moderní zaoceánské ocelové lodě zajíždět nemohou. Ve starém vysloužilém jakartském nákladním přístavu Sunda Kelapa kotví letité dřevěné škunery. Čáru ponoru mají nízko, a tak mohou kotvit právě zde, v přístavu s mělkým mořským dnem, kam moderní zaoceánské ocelové lodě zajíždět nemohou.

    19.10.19 08:30:00