Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Kamenec

 • Vodič z okresu Partizánske odmietol dychovú skúšku, hrozí mu väzenie 1

  Partizánske/Kamenec pod Vtáčnikom 2. septembra 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann) Trest odňatia slobody až na jeden rok hrozí 43-ročnému vodičovi z okresu Partizánske, ktorý odmietol dychovú skúšku na zistenie alkoholu. Partizánske/Kamenec pod Vtáčnikom 2. septembra 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann) Trest odňatia slobody až na jeden rok hrozí 43-ročnému vodičovi z okresu Partizánske, ktorý odmietol dychovú skúšku na zistenie alkoholu. Muž už čelí obvineniu z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky, informoval...

  Hlavné Správy 02.09.20 11:40:51


 • Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja opraví štyri mosty za vyše 1,6 milióna eur 1

  Košice, ktorá stavbu zrealizuje za takmer 451-tisíc eur s DPH. Stav mosta bol označený ako zlý stupňom päť. Cena za projektovú dokumentáciu a opravu mosta, ktorý je klasifikovaný v stupni šesť ako veľmi zlý, bola pôvodne 375-tisíc eur bez DPH (450 000 eur s DPH). Prečov 14. novembra 2019 (SITA/HSP/Foto:Pixabay) Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja (SÚC PSK) zrekonštruuje štyri mosty vo svojej správe za vyše 1,6 milióna eur s DPH. Na základe verejného obstarávania uzavreli prešovskí cestári zmluvy na sanácie mostov s tromi...

  Hlavné Správy 14.11.19 13:01:03


 • Rozhovor sdejinami otvára mnoho dôležitých tém 1 ( 1 )

  Kniha Rozhovor sdejinami prináša čitateľovi krátky exkurz do života výraznej osobnosti slovenskej historickej vedy, akou Ivan Kamenec bez pochýb je. Kniha Rozhovor sdejinami prináša čitateľovi krátky exkurz do života výraznej osobnosti slovenskej historickej vedy, akou Ivan Kamenec bez pochýb je. Každému, kto sa oslovenskú historiografiu aslovenské dejiny všeobecne zaujíma, ponúka kniha množstvo pútavých detailov, ktoré vykresľujú, vakých podmienkach pracovali slovenskí...

  Dennik N 13.11.19 07:11:15


 • Velikonoce na farmě: pštrosí vejce vyfukují kompresorem 1

  Pštrosích farem jsou v zemi desítky a jednu z nich mají manželé Pražanovi v Kamenci. Kamenec u Poličky – Osmdesát kilo, dva a půl metru. Pštros je v Čechách stále ještě exotické zvíře. Pštrosích farem jsou v zemi desítky a jednu z nich mají manželé Pražanovi v Kamenci. Ve výbězích se prochází na šest desítek vysokých ptáků.

  Svitavský deník 28.03.18 08:43:00


 • Odpolední interview - Jeseníky křížem krážem. 1 ( 1 )

  Jeseníky jsou oblíbeným cílem turistů. Pokud k nim patříte, přijmete naše pozvání do méně známých oblastí těchto hor. Jeseníky jsou oblíbeným cílem turistů. Pokud k nim patříte, přijmete naše pozvání do méně známých oblastí těchto hor.

  17.08.20 15:20:00


 • Sídliště Kamanec na Slezské Ostravě bude mít 225 nových parkovacích míst. 1 ( 1 1 )

  Sídliště Kamenec na Slezské Ostravě bude mít 225 nových parkovacích míst. Část by měla vzniknout ještě letos a další vybuduje obvod příští rok. Sídliště navíc čeká kompletní regenerace za 50 milionů korun. Sídliště Kamenec na Slezské Ostravě bude mít 225 nových parkovacích míst. Část by měla vzniknout ještě letos a další vybuduje obvod příští rok. Sídliště navíc čeká kompletní regenerace za 50 milionů korun.

  InfoPortály.cz 05.08.20 15:20:00


 • Na Kamenci bude unikátní zábradlí 2 ( 2 )

  Slezskoostravská radnice v těchto dnech zahájila úpravy veřejného prostranství podél ulice Bohumínské, konkrétně v lokalitě sídliště Kamenec. Slezskoostravská radnice v těchto dnech zahájila úpravy veřejného prostranství podél ulice Bohumínské, konkrétně v lokalitě sídliště Kamenec.

  17.10.19 14:15:00


 • Tomáš Kamenec: Politici vytvorili nedotknuteľných akorupciou nakazili systém 1 ( 1 1 )

  Marian Kočner ho vThreeme volal Ryšavec. Tomáš Kamenec hovorí, že podozrenia, že súd ozmenku uZuzany Maruniakovej neprebieha vsúlade so zákonom, ale mali naňho vplyv aj iné okolnosti, mali od začiatku. Marian Kočner ho vThreeme volal Ryšavec. Tomáš Kamenec hovorí, že podozrenia, že súd ozmenku uZuzany Maruniakovej neprebieha vsúlade so zákonom, ale mali naňho vplyv aj iné okolnosti, mali od začiatku.

  03.10.19 06:55:43


 • Parkoviště na sídlišti Kamenec projde obměnou bez zásahu do zeleně 1 ( 1 )

  Přesně 225 nových parkovacích míst vznikne na parkoviště ve druhém největším sídlišti Kamenec na Slezské Ostravě. Celá postupná obměna sídliště, kde žije kolem tisíce lidí, proběhne bez zásahu do zeleně a bude stát téměř 50 milionů korun. Stavby budou zahájeny v září. Přesně 225 nových parkovacích míst vznikne na parkoviště ve druhém největším sídlišti Kamenec na Slezské Ostravě. Celá postupná obměna sídliště, kde žije kolem tisíce lidí, proběhne bez zásahu do zeleně a bude stát téměř 50 milionů korun. Stavby budou zahájeny v září.

  28.07.20 14:40:00


 • Zde stromy rostou do nebe už 65 let 1 ( 1 )

  Málokterý tábor vstoupil i do literatury. Tábor Kamenec náchodských pionýrů, který stál nad řekou Zdobnicí v Orlických horách už v roce 1955, ano. Právě o něm, o dětech a jejich životě v táboře vyšla kniha Jana Mareše Stromy rostou do nebe. Pětašedesá... Málokterý tábor vstoupil i do literatury. Tábor Kamenec náchodských pionýrů, který stál nad řekou Zdobnicí v Orlických horách už v roce 1955, ano. Právě o něm, o dětech a jejich životě v táboře vyšla kniha Jana Mareše Stromy rostou do nebe.


 • Bylinky, laser, kamenec, akupunktura i botox. 1 ( 1 )

  Ať se nám to líbí, nebo ne, pocení je přirozená tělesná funkce, která mimo jiné chrání náš organismus před přehřátím. Ovšem člověk je tvor společenský, a tak je nezbytné potlačit nepříjemné projevy pocení, především zápach. Ať se nám to líbí, nebo ne, pocení je přirozená tělesná funkce, která mimo jiné chrání náš organismus před přehřátím. Ovšem člověk je tvor společenský, a tak je nezbytné potlačit nepříjemné projevy pocení, především zápach.

  07.07.20 00:00:00


 • Pojízdné zahrádky nebo vlastní biografie. 1 ( 1 )

  Lidi se bojí, že se tam jednou ocitnou. Pak dlouho čekají v pořadnících, aby se tam dostali. Domovy pro seniory. Tak pojďme na návštěvu do toho, který se jmenuje Kamenec. Nachází se v Ostravě a má úředně potvrzeno, že je nejlepší v Česku. Lidi se bojí, že se tam jednou ocitnou. Pak dlouho čekají v pořadnících, aby se tam dostali. Domovy pro seniory. Tak pojďme na návštěvu do toho, který se jmenuje Kamenec. Nachází se v Ostravě a má úředně potvrzeno, že je...

  27.06.20 12:00:00


 • Dobré dopoledne - V domově pro seniory Kamenec končí dobrovolná třítýdenní karanténa zaměstnanců 1 ( 1 )

  V tomto týdnu končí v ostravském Domově pro seniory Kamenec dobrovolná karanténa tamních zaměstnanců. Ti se v Domově dobrovolně uzavřeli 14. dubna, aby předešli zavlečení koronaviru mezi seniory. V tomto týdnu končí v ostravském Domově pro seniory Kamenec dobrovolná karanténa tamních zaměstnanců. Ti se v Domově dobrovolně uzavřeli 14. dubna, aby předešli zavlečení koronaviru mezi seniory.

  29.04.20 10:55:00


 • Ibiza Párty/Motel Kamenec - event, kde sa chodí baviť celý východ Slovenska 1 ( 1 1 )

  Motel Kamenec napreduje obrovskou rýchlosťou vpred a tento rok opäť nenechal nič na náhodu. Už na jeseň 2019 vyhodil na sociálnych sieťach jeho nosný event Ibiza párty. Podľa čísel je naozaj vidieť, že sa fanúšik Zemplínskej šíravy má na čo tešiť. Opäť zmeny a k lepšiemu! Motel Kamenec napreduje obrovskou rýchlosťou vpred a tento rok opäť nenechal nič na náhodu. Už na jeseň 2019 vyhodil na sociálnych sieťach jeho nosný event Ibiza párty. Podľa čísel je naozaj vidieť, že sa fanúšik Zemplínskej šíravy má na čo...

  02.03.20 12:10:07


 • Kráľovský Chlmec - Výsledky volieb 2020: Najviac hlasov získala strana MOST-HÍD 28 ( 28 28 )

  V parlamentných voľbách 2020 získala v obci Rad najviac hlasov strana MOST-HÍD. Na druhom mieste sa umiestnila strana MKO-MKS. Účasť v obci bola 53,75 percent. V parlamentných voľbách 2020 získala v obci Rad najviac hlasov strana MOST-HÍD. Na druhom mieste sa umiestnila strana MKO-MKS. Účasť v obci bola 53,75 percent.

  01.03.20 19:00:00


 • Domov pro seniory Kamenec uspěl v soutěži Nejlepší kuchař roku 2019 2 ( 2 )

  Asociace kuchařů a cukrářů ČR (AKC ČR) vyhlásila v minulých dnech výsledky druhého ročníku soutěže Nejlepší kuchař ČR roku 2019 ve společném stravování. Asociace kuchařů a cukrářů ČR (AKC ČR) vyhlásila v minulých dnech výsledky druhého ročníku soutěže Nejlepší kuchař ČR roku 2019 ve společném stravování.

  24.09.19 14:10:00


 • Proti pocení bojujte i s pomocí přírody. 1 ( 1 )

  Když se řekne přírodní deodorant, leckdo si představí téměř nefunkční věc, která vás během chvíle vyloučí ze slušné společnosti. Tyhle předsudky můžete s klidem hodit za hlavu, kvalita i nabídka deodorantů bez hliníku se totiž v poslední době raketově zvýšila. Když se řekne přírodní deodorant, leckdo si představí téměř nefunkční věc, která vás během chvíle vyloučí ze slušné společnosti. Tyhle předsudky můžete s klidem hodit za hlavu, kvalita i nabídka deodorantů bez hliníku se totiž v poslední době raketově zvýšila.

  15.09.19 00:00:00


 • Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja plánuje opraviť štyri mosty za takmer 1,7 milióna eur 1 ( 1 )

  Cena jeho opravy je odhadovaná na 270-tisíc eur bez DPH. Jeho stav je označený ako veľmi zlý. Predpokladaná cena rekonštrukcie je takmer 607 500 eur bez DPH vrátane projektovej dokumentácie. Prešov 5. septembra 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR- Alexandra Moštková) Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja (SÚC PSK) pripravuje rekonštrukciu štyroch mostov vo svojej správe za takmer 1,7 milióna eur bez DPH. Ide o most cez potok Kamenec za obcou Sveržov (okres...

  Hlavné Správy 05.09.19 10:20:55


 • Kauza lustrácie novinárov pokračuje: Zvažujú spoločné podanie na súd 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Novinári lustrovaní v kauze poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča zvažujú spoločné podanie na súd. Prípadné odškodné chcú venovať na prospešný účel súvisiaci s témou vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Nárok novinárov na nemajetkovú ujmu potvrdil advokát a partner advokátskej kancelárie Paul. BRATISLAVA – Novinári lustrovaní v kauze poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča zvažujú spoločné podanie na súd. V civilnej žalobe by si chceli uplatniť nárok na nemajetkovú ujmu za zásah do osobnostných práv a do súkromia. Prípadné odškodné chcú venovať na prospešný...

  19.08.19 19:04:40


 • Lustrovaní novinári zvažujú spoločné podanie na súd 1 ( 1 )

  Novinári lustrovaní v kauze poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča zvažujú spoločné podanie na súd. Prípadné odškodné chcú venovať na prospešný účel súvisiaci s témou vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej Bratislava 19. augusta 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel) Novinári lustrovaní v kauze poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča zvažujú spoločné podanie na súd. V civilnej žalobe by si chceli uplatniť nárok na nemajetkovú ujmu za zásah do osobnostných práv a do súkromia. Prípadné odškodné...

  Hlavné Správy 19.08.19 18:55:22