Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Kalinu

 • Mala 17, keď ŠtB zatkla jej rodičov anechali ju doma samú. 1 ( 1 1 )

  Kóšer podcast: Príbeh knihy Tisíc ajeden vtip ajej smutného hrdinu Jána L. Kalinu. Kóšer podcast: Príbeh knihy Tisíc ajeden vtip ajej smutného hrdinu Jána L. Kalinu.

  17.05.20 11:46:04


 • Schůzka na padesátinách šéfa vodohospodářské firmy dělí koalici 1 ( 1 )

  Krize v čele jihlavské radnice nabírá na síle. Zástupci koaličních stran se obviňují ze lži a přestávají si důvěřovat. Primátorka Karolína Koubová (Fórum) chce rezignovaného náměstka Jaromíra Kalinu (KDU-ČSL) po sporné schůzce "odstavit" od vleklého vodohospodářského sporu. Krize v čele jihlavské radnice nabírá na síle. Zástupci koaličních stran se obviňují ze lži a přestávají si důvěřovat. Primátorka Karolína Koubová (Fórum) chce rezignovaného náměstka Jaromíra Kalinu (KDU-ČSL) po sporné schůzce „odstavit“ od vleklého vodohospodářského sporu.

  11.07.19 08:58:00


 • Šéf Sparty Bříza dostal pokutu za slovní napadení rozhodčích 1 ( 1 )

  Disciplinární komise extraligy také potrestala zákazem startu ve dvou duelech útočníka Jana Stránského z Chomutova za faul na sparťanského obránce Petra Kalinu ze středečního 32. kola. Předseda představenstva hokejové Sparty Petr Bříza musí za nadávky rozhodčím o přestávce 30. kola zápasu s Pardubicemi z 28. prosince zaplatit 30.000 korun. Disciplinární komise extraligy také potrestala zákazem startu ve dvou duelech útočníka Jana Stránského z Chomutova za faul...


 • Personální otřes v ČEPS. 1 ( 1 )

  Jedno z uvolněných míst následně obsadil Martin Durčák. Mělo to být buď jeden, nebo druhý, ale nakonec padli oba. Dozorčí rada státem vlastněného provozovatele páteřní elektrické soustavy ČEPS odvolala z funkce oba znepřátelené topmanažery - předsedu představenstva Jana Kalinu i jeho hlavního soka, člena představenstva Jakuba Skavroně. Jedno...

  17.10.18 12:43:00


 • Dozorčí rada ČEPS odvolala šéfa představenstva 2 ( 2 )

  Ve vedení končí také Jakub Skavroň, novým členem je Martin Durčák. Dozorčí rada ČEPS odvolala předsedu představenstva Jana Kalinu z čela firmy. Ve vedení končí také Jakub Skavroň, novým členem je Martin Durčák.

  e15.cz 17.10.18 12:15:00


 • Víťazstvo Romana Kalinu z Branova 3 ( 3 )

  Strelecký klub MAGNUM Želiezovce usporiadal v sobotu 21.januára 2017 súťaž o cenu „Novoročnej malokalibrovky“ na 50 m.

  28.01.17 21:22:13