Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Uvedl to ve středu podle agentury AP šéf Světové zdravotnické organizace (WHO) v Evropě Hans Kluge.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Sanders vzdal boj v primárkách, Biden má volnou cestu vyzvat Trumpa 4

Levicový senátor Bernie Sanders ukončuje boj o nominaci Demokratické strany pro listopadové prezidentské volby ve Spojených státech. Uvedl to ve středu v prohlášení společně se svým týmem.


V Itálii se zřítil velký a frekventovaný most! 6

U italské Aully, zhruba v půli cesty mezi Janovem a Florencií, se zřítil silniční most, běžně se silným provozem. Zraněn byl řidič nákladního vozu.

no title 08.04.20 14:14:00Nezaměstnanost v březnu zůstala na 3 %, v dubnu výrazně stoupne 5

Praha - Nezaměstnanost v Česku zůstala v březnu na únorových třech procentech, na stejné úrovni byla i loni v březnu. Počet lidí bez práce klesl proti únoru o téměř 1700 na 225.678,...Zbabrala to a je pročínská, stěžoval si Trump na WHO. 4

Prezident Spojených států Donald Trump pohrozil Světové zdravotnické organizaci (WHO) pozastavením plateb z amerických fondů, což zdůvodnil tím, že agentura situaci kolem šíření koronaviru nezvládla. Prohlásil to v úterý večer v Bílém domě.

no title 08.04.20 09:05:00


Z regionů v ČR bude nejvíce cestovní ruch zasažen v Praze 4

Spotřeba tu může klesnout o téměř 42 miliard korun a ohroženo je přes 36.600 pracovních míst....Podnikatel žádal kvůli koronaviru o odklad platby, místo toho mu obstavili byt 4

Podnikatel, který má od poloviny minulého měsíce zavřenou provozovnu, požádal v březnovém termínu finanční úřad o tříměsíční odklad úhrady. Úřad o jeho žádosti dosud nerozhodl, za to jej ale označil za dlužníka a obstavil mu byt.