Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Hradci

 • Cizinci ukradli v Hradci a Pardubicích z aut filtry za 1,6 mil. 2

  Hradec Králové - Policie v minulých dnech zatkla tři cizince podezřelé z krádeží filtrů pevných částic ze zaparkovaných dodávek v Hradci Králové a v Pardubicích se škodou přes 1,6... Hradec Králové - Policie v minulých dnech zatkla tři cizince podezřelé z krádeží filtrů pevných částic ze zaparkovaných dodávek v Hradci Králové a v Pardubicích se škodou přes 1,6...


 • Jak jsou na tom města v okrese? 1

  Podle pondělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je na Trutnovsku momentálně 1637 aktivních případů onemocnění covid-19. Před týdnem v pondělí bylo na Trutnovsku 870 případů. V Královéhradeckém kraji je aktuální počet nemocných 7493. Podle pondělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je na Trutnovsku momentálně 1637 aktivních případů onemocnění covid-19. Před týdnem v pondělí bylo na Trutnovsku 870 případů. V Královéhradeckém kraji je aktuální počet nemocných 7493.

  Krkonošský deník 26.10.20 14:25:00


 • Za opaření a pobodání krajanů dostal Gruzínec 15 let vězení a vyhoštění 2

  Patnáct let vězení dostal u pardubické pobočky Krajského soudu v Hradci Králové sedmapadesátiletý Gruzínec Rafail Zeinalov. Podle verdiktu loni v dubnu na ubytovně v Poličce pobodal a polil vařící vodou své spolubydlící. Patnáct let vězení dostal u pardubické pobočky Krajského soudu v Hradci Králové sedmapadesátiletý Gruzínec Rafail Zeinalov. Podle verdiktu loni v dubnu na ubytovně v Poličce pobodal a polil vařící vodou své spolubydlící.


 • Nové krajské zastupitelstvo se sejde nejpozději 2. listopadu 2

  /FOTOGALERIE/ Lhůta, do které mohli lidé podat stížnost na průběh a výsledky krajských voleb, skončila. Na Krajský soud v Hradci Králové nepřišla z Královéhradeckého kraje ani jedna stížnost. Deníku to potvrdil mluvčí soudu Jan Kulhánek. /FOTOGALERIE/ Lhůta, do které mohli lidé podat stížnost na průběh a výsledky krajských voleb, skončila. Na Krajský soud v Hradci Králové nepřišla z Královéhradeckého kraje ani jedna stížnost. Deníku to potvrdil mluvčí soudu Jan Kulhánek.

  Krkonošský deník 25.10.20 16:10:00


 • Covid-19 dopadl na Domov důchodců ve Dvoře Králové i Domov sv. 1

  Podle nedělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je v Královéhradeckém kraji momentálně 7259 osob s onemocněním covid-19. Trutnovsko má 1625 nakažených osob. Koronavirus se objevil například v Domově důchodců ve Dvoře Králové nad Labem nebo Domově sv. Nevyhnul se ani domovům důchodců v Tmavém Dole či Trutnově. Podle nedělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je v Královéhradeckém kraji momentálně 7259 osob s onemocněním covid-19. Trutnovsko má 1625 nakažených osob. Koronavirus se objevil například v Domově důchodců ve Dvoře Králové nad Labem nebo Domově sv. Josefa v nedaleké Žirči. Nevyhnul se ani domovům důchodců...

  Krkonošský deník 25.10.20 11:18:00


 • Koronavirus v kraji: počet případů vyšplhal přes 7000, během dvou dnů 13 úmrtí 1

  /FOTOGALERIE/ Podle nedělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je v Královéhradeckém kraji momentálně 7259 osob s onemocněním covid-19. /FOTOGALERIE/ Podle nedělních údajů Krajské hygienické stanice v Hradci Králové je v Královéhradeckém kraji momentálně 7259 osob s onemocněním covid-19.

  Jičínský deník 25.10.20 10:55:00


 • Počet případů na Trutnovsku rychle stoupá. 1

  Už na 1283 případů vystoupal počet onemocnění covid-19 na Trutnovsku. Údaje zveřejnila v pátek Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Ve srovnání s předchozím dnem jde o nárůst o 207 nových případů. Už na 1283 případů vystoupal počet onemocnění covid-19 na Trutnovsku. Údaje zveřejnila v pátek Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Ve srovnání s předchozím dnem jde o nárůst o 207 nových případů.

  Krkonošský deník 23.10.20 11:45:00


 • Vldn nařzen měn i dušičky 1 ( 1 )

  Česk republika si letos poprv bude připomnat Den pamtky zesnulch netradičnm způsobem, svtku se totiž dotknou někter vldn nařzen. Na hřbitovech v Hradci Krlov, kter budou v obdob Dušiček otevřen od 8 do 20 hodin, je i přes vjimky doporučeno nosit roušky. Česk republika si letos poprv bude připomnat Den pamtky zesnulch netradičnm způsobem, svtku se totiž dotknou někter vldn nařzen. Na hřbitovech v Hradci Krlov, kter budou v obdob Dušiček otevřen od 8 do 20 hodin, je i přes vjimky doporučeno...


 • Řidiče nákladního auta s 1,66 promile zastavil až náraz do jiného vozu 1

  Osmatřicetiletý řidič se s těžkým nákladním automobilem vydal na silnici I. třídy v Hradci Králové i přes to, že byl pod vlivem alkoholu. Ve středu odpoledne jeho jízda skončila nárazem do jiného nákladního vozu. Způsobil škodu 370 tisíc a skončil v policejní cele. Osmatřicetiletý řidič se s těžkým nákladním automobilem vydal na silnici I. třídy v Hradci Králové i přes to, že byl pod vlivem alkoholu. Ve středu odpoledne jeho jízda skončila nárazem do jiného nákladního vozu. Způsobil škodu 370 tisíc a skončil...

  no title 22.10.20 17:07:00


 • Žena se pokusila ubodat svého otce, dohodla se na osmiletém trestu 1

  Osm let vězení dostala u Krajského soudu v Hradci Králové šestačtyřicetiletá Irena Rédová, která letos v únoru v Moravské Třebové pobodala svého otce. Procesní strany uzavřely dohodu o vině a trestu mimo hlavní líčení. Osm let vězení dostala u Krajského soudu v Hradci Králové šestačtyřicetiletá Irena Rédová, která letos v únoru v Moravské Třebové pobodala svého otce. Procesní strany uzavřely dohodu o vině a trestu mimo hlavní líčení.


 • Koalice v Hradci zatím trvá, zřejmě je ve hře výměna dvou náměstků 1

  října měla být dnem, kdy se rozhodne o dalším osudu radniční koalice v Hradci Králové. Nestalo se, změny se odkládají, částečně i kvůli covidu-19. Konkrétní návrhy na personální i další změny jsou však na stole. Neděle 18. října měla být dnem, kdy se rozhodne o dalším osudu radniční koalice v Hradci Králové. Nestalo se, změny se odkládají, částečně i kvůli covidu-19. Konkrétní návrhy na personální i další změny jsou však na stole.


 • V Hradeckm kraji bude vldnout čtyřkoalice, hejtmanem bude Červček z ODS 1 ( 1 )

  V ponděl odpoledne v Hradci Krlov podepsali koaličn smlouvu zstupci koalice ODS, STAN a Vchodočeši, Pirtů, Koalice pro Krlovhradeck kraj (KDU-ČSL, VPM, Nestranci) a Spojenců pro Krlovhradeck kraj (TOP 09, HDK, LES). Budoucm hejtmanem Krlovhradeckho kraje bude Martin Červček (ODS), pš Lidovky.cz. V ponděl odpoledne v Hradci Krlov podepsali koaličn smlouvu zstupci koalice ODS, STAN a Vchodočeši, Pirtů, Koalice pro Krlovhradeck kraj (KDU-ČSL, VPM, Nestranci) a Spojenců pro Krlovhradeck kraj (TOP 09, HDK, LES). Budoucm hejtmanem Krlovhradeckho kraje bude Martin Červček (ODS),...


 • V hradeckém kraji bude vládnout čtyřkoalice s hejtmanem z ODS 4

  V Ústeckém kraji v pondělí podepsalo vítězné hnutí ANO s druhou ODS a Spojenci pro kraj koaliční smlouvu. Koalice bude mít většinu 29 hlasů v zastupitelstvu, které má 55 členů. V Ústeckém kraji v pondělí podepsalo vítězné hnutí ANO s druhou ODS a Spojenci pro kraj koaliční smlouvu. Koalice bude mít většinu 29 hlasů v zastupitelstvu, které má 55 členů. Zástupci koalice ODS, STAN a Východočeši, Pirátů, Koalice pro Královéhradecký...


 • V Hradci podepsali koaliční smlouvu, program bude kvůli covidu až v lednu 2

  Budoucí vláda kraje podepsala koaliční smlouvu. Zatím obsahuje jen rozdělení postů a zásady fungování. Programové prohlášení představí čtyřkoalice nejspíš až po Novém roce. Budoucí vláda kraje podepsala koaliční smlouvu. Zatím obsahuje jen rozdělení postů a zásady fungování. Programové prohlášení představí čtyřkoalice nejspíš až po Novém roce.


 • Na Trutnovsku je 870 případů. 1

  Na Trutnovsku je po víkendu 870 případů onemocnění covid-19. K tomu se přidalo jedno další úmrtí. Covid-19 si celkově vyžádal na Trutnovsku osm obětí. Údaje v pondělí zveřejnila Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Od pátku narostl počet nakažených osob o 332. Na Trutnovsku je po víkendu 870 případů onemocnění covid-19. K tomu se přidalo jedno další úmrtí. Covid-19 si celkově vyžádal na Trutnovsku osm obětí. Údaje v pondělí zveřejnila Krajská hygienická stanice v Hradci Králové. Od pátku narostl počet nakažených osob o 332.  

  Krkonošský deník 19.10.20 10:59:00


 • Vojáci chystají polní nemocnici v Letňanech. 3

  Vojáci dnes začali ve skladech v Hradci Králové nakládat dvě polní nemocnice. Zařízení má být plně připraveno k činnosti 25. října v 16.00, řekl novinářům ředitel Agentury vojenského zdravotnictví Ladislav Šlechta. Vojáci dnes začali ve skladech v Hradci Králové nakládat dvě polní nemocnice. S jejich pomocí armáda postaví v hale v pražských Letňanech záložní zdravotnické zařízení pro pacienty s nemocí covid-19. Zařízení má být plně připraveno k činnosti 25. října v 16.00, řekl novinářům ředitel Agentury vojenského zdravotnictví Ladislav Šlechta.

  Pražský deník 17.10.20 17:42:00


 • Hronek začne sezonu v Hradci. 1 ( 1 )

  Hokejisty extraligového Hradce Králové posílí v úvodu sezony reprezentační obránce Filip Hronek z Detroitu. Dvaadvacetiletý bek může v Česku hrát s ohledem na pozdějším start nové sezony NHL. Hokejisty extraligového Hradce Králové posílí v úvodu sezony reprezentační obránce Filip Hronek z Detroitu. Dvaadvacetiletý bek může v Česku hrát s ohledem na pozdějším start nové sezony NHL.


 • Potvrzeno, Hronek začne sezonu v Hradci. 1 ( 1 )

  Hokejisty extraligového Hradce Králové posílí v úvodu sezony reprezentační obránce Filip Hronek z Detroitu. Dvaadvacetiletý bek může v Česku hrát s ohledem na pozdější start nové sezony NHL. Hokejisty extraligového Hradce Králové posílí v úvodu sezony reprezentační obránce Filip Hronek z Detroitu. Dvaadvacetiletý bek může v Česku hrát s ohledem na pozdější start nové sezony NHL.

  28.08.20 13:54:00


 • Přestupy v extralize ONLINE: Hronek zpět v Hradci, Bednář končí ve Varech 1 ( 1 )

  Je to tady! První máj neznamená jen lásky čas, ale i otevření hráčského trhu v hokejové extralize. Poslední ročník se kvůli světové pandemii koronaviru nedohrál, o to více budou letošní změny v kádrech zajímavější. Sledujeme ONLINE na iSport.cz. Je to tady! První máj neznamená jen lásky čas, ale i otevření hráčského trhu v hokejové extralize. Poslední ročník se kvůli světové pandemii koronaviru nedohrál, o to více budou letošní změny v kádrech zajímavější. Sledujeme ONLINE na iSport.cz.


 • Řetězec Action otevřel v Česku první dvě prodejny, další chystá 1 ( 1 )

  Na český trh vstoupil řetězec s nepotravinářským zbožím Action. V Hradci Králové a v Kladně otevřel první prodejny, další tři budou během několika týdnů následovat v Moravskoslezském kraji. Na český trh vstoupil řetězec s nepotravinářským zbožím Action. V Hradci Králové a v Kladně otevřel první prodejny, další tři budou během několika týdnů následovat v Moravskoslezském kraji.

  27.08.20 14:55:00