Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Hertz

 • Autopůjčovna Hertz vyhlásila bankrot. 1 ( 1 )

  2020 Novinky Žlutočerné muscle cary jsou ale pravděpodobně jen předvoj toho, co bude následovat. To se v těchto dvou státech týká osmatřiceti tisíců kmenových zákazníků a dalších zhruba padesáti tisíc externistů a brigádníků. Většina vozového parku jsou samozřejmě... 31. 05. 2020 Novinky Žlutočerné muscle cary jsou ale pravděpodobně jen předvoj toho, co bude následovat.Jakub PospíšilMožná už se k vám dostala informace o tom, že celosvětově působící autopůjčovna Hertz (taková ta žlutočerná) vyhlásila v USA a Kanadě bankrot.

  31.05.20 21:21:00


 • Po bankrotu se cena akcií Hertz zdvojnásobila 1 ( 1 )

  Zkrachovalé půjčovně automobilů Hertz se zdvojnásobila cena akcií. Půjčovna automobilů Hertz byla založena již v roce 1918. Následně došlo k poklesu ceny, ale přesto se akcie Hertz momentálně obchodují za 1,15 dolaru za kus. „Na burze jsme svědky divoké jízdy některých akciových titulů. Zkrachovalé půjčovně automobilů Hertz se zdvojnásobila cena akcií. Pomohl jí krach další půjčovny automobilů Advantage Rent a Car,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček. Půjčovna automobilů Hertz byla založena již v roce...

  29.05.20 08:59:43


 • Štěpn Křeček: Po bankrotu se cena akci Hertz zdvojnsobila 2 ( 1 2 )

  "Na burze jsme svědky divok jzdy některch akciovch titulů. Zkrachoval půjčovně automobilů Hertz se zdvojnsobila cena akci. Pomohl j krach dalš půjčovny automobilů Advantage Rent a Car," řk hlavn ekonom BHS Štěpn Křeček. „Na burze jsme svědky divok jzdy některch akciovch titulů. Zkrachoval půjčovně automobilů Hertz se zdvojnsobila cena akci. Pomohl j krach dalš půjčovny automobilů Advantage Rent a Car,“ řk hlavn ekonom BHS Štěpn Křeček.


 • Carl Icahn se stahuje ze zkrachovalé autopůjčovny Hertz. 1 ( 1 )

  Známý aktivistický investor Carl Icahn prodal své akcie společnosti Hertz Global Holdings, která minulý týden vyhlásila bankrot. Na akciích, které držel šest let, tratil miliardář Icahn skoro 1,6 miliardy dolarů. Známý aktivistický investor Carl Icahn prodal své akcie společnosti Hertz Global Holdings, která minulý týden vyhlásila bankrot. Na akciích, které držel šest let, tratil miliardář Icahn skoro 1,6 miliardy dolarů.

  e15.cz 28.05.20 07:52:00


 • Ikonická autopůjčovna Hertz neustála koronavir a krachuje. 1

  Světoznámá autopůjčovna Hertz neustála tlak vyvolaný koronavirovou pandemií a oznámila, že minulý týden podala žádost o ochranu před věřiteli. Obchodování s akciemi společnosti bylo zastaveno na cenové úrovni 2,84 USD. Světoznámá autopůjčovna Hertz neustála tlak vyvolaný koronavirovou pandemií a oznámila, že minulý týden podala žádost o ochranu před věřiteli. Obchodování s akciemi společnosti bylo zastaveno na cenové úrovni 2,84 USD.


 • Slavná autopůjčovna vyhlásila bankrot. 1 ( 1 )

  Největším akcionářem Hertzu s podílem 39 procent je miliardář Carl Icahn. Hertz a další firmy z odvětví se však potýkaly s problémy již před pandemií. Písmeno H v názvu vozu odkazuje na společnost Hertz. Autopůjčovna Hertz Global Holding požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli, protože její podnikatelská činnost se kvůli koronavirové pandemii zastavila a jednání s věřiteli nepřineslo potřebný výsledek. Mezinárodních operací, včetně Evropy, Austrálie a Nového Zélandu, se proces netýká, uvedla...

  Magazín o autech: Autoweb.cz 25.05.20 08:07:49


 • První velký koronavirový krach je realitou, Hertz po 102 letech na trhu vyhlásil bankrot 1

  Budíček pro všechny, kteří považují ekonomické problémy způsobené koronavirovou krizí za zbytečný strašák, představuje krach největší světové autopůjčovny. Zatím se týká asi 30 tisíc zaměstnanců a více jak 560 tisíc aut. (Petr Miler) Budíček pro všechny, kteří považují ekonomické problémy způsobené koronavirovou krizí za zbytečný strašák, představuje krach největší světové autopůjčovny. Zatím se týká asi 30 tisíc zaměstnanců a více jak 560 tisíc aut. (Petr Miler)


 • Autopůjčovna Hertz kvůli koronaviru vyhlásila v USA bankrot 1

  Mezinárodních operací, včetně Evropy, Austrálie a Nového Zélandu, se proces netýká, uvedla agentura Reuters. Autopůjčovna Hertz Global Holding požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli, protože její podnikatelská činnost se kvůli koronavirové pandemii zastavila a jednání s věřiteli nepřineslo potřebný výsledek. Mezinárodních operací, včetně Evropy, Austrálie a Nového Zélandu, se proces netýká, uvedla agentura Reuters.

  echo24.cz 23.05.20 09:23:00


 • Půjčovna vozů Hertz v USA zbankrotovala. 1

  Autopůjčovna Hertz v žádosti podané u soudu uvedla, že dobrovolně žádá o reorganizaci. Firmou otřáslo vládní nařízení omezující pohyb a požadavek, aby lidé zůstávali doma. Velká část výnosů společnosti pochází z půjčování aut na letištích, nyní se však tento zdroj výnosů téměř zastavil. Aerolinky dosáhly na státní pomoc a přežily. Autopůjčovna Hertz v žádosti podané u soudu uvedla, že dobrovolně žádá o reorganizaci. Firmou otřáslo vládní nařízení omezující pohyb a požadavek, aby lidé zůstávali doma. Velká část výnosů společnosti pochází z půjčování aut na letištích, nyní se však tento zdroj...


 • Autopožičovňa Hertz vyhlásila pre koronavírus v USA bankrot, rokovania s... 1 ( 1 )

  Autopožičovňa Hertz vyhlásila pre koronavírus vUSA bankrot, rokovania sveriteľmi boli neúspešné. Medzinárodných operácií, vrátane Európy, Austrálie aNového Zélandu, sa proces netýka. Hertz vžiadosti oochranu pred veriteľmi podané uviedol, že dobrovoľne žiada […] Autopožičovňa Hertz vyhlásila pre koronavírus vUSA bankrot, rokovania sveriteľmi boli neúspešné. Medzinárodných operácií, vrátane Európy, Austrálie aNového Zélandu, sa proces netýka. Spoločnosť pôsobí na trhu viac než 100 rokov, na konci minulého roka mala dlh takmer 19 miliárd USD apo...

  Dennik N 23.05.20 06:12:23


 • Autopůjčovna Hertz kvůli koronaviru vyhlásila v USA bankrot 1

  New York - Autopůjčovna Hertz Global Holding požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli, protože její podnikatelská činnost se kvůli koronavirové pandemii zastavila a jednání... New York - Autopůjčovna Hertz Global Holding požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli, protože její podnikatelská činnost se kvůli koronavirové pandemii zastavila a jednání...


 • Konec více než stoleté tradice. 1 ( 1 )

  Patří zatím mezi největší firmy, které kvůli pandemii musely požádat o ochranu před věřiteli. Největším akcionářem Hertzu s podílem 39 procent je miliardář Carl Icahn. Hertz a další firmy z odvětví se však potýkaly s problémy již před pandemií. Autopůjčovna Hertz Global Holding požádala ve Spojených státech o ochranu před věřiteli, protože její podnikatelská činnost se kvůli koronavirové pandemii zastavila a jednání s věřiteli nepřineslo potřebný výsledek. Mezinárodních operací, včetně Evropy, Austrálie a Nového Zélandu, se proces netýká, uvedla...


 • Největší autopůjčovna zkouší uniknout bankrotu levným rozprodejem zajímavých aut 2

  Rok stará auta s malými nájezdy za polovinu ceny, s tím se vrhá na trh v naději na záchranu americký Hertz. Jen Corvette Z06 ve speciální edici poslal na trhu minimálně 22 kusů. (Petr Prokopec) Rok stará auta s malými nájezdy za polovinu ceny, s tím se vrhá na trh v naději na záchranu americký Hertz. Jen Corvette Z06 ve speciální edici poslal na trhu minimálně 22 kusů. (Petr Prokopec)


 • Epidemie má další oběť. 1

  Pandemie koronaviru a následný útlum cestování ohrožují jednu z největších autopůjčoven na světě. Obří autopůjčovna Hertz, která se zpozdila s leasingovou splátkou, v současné době hledá způsoby, jak se vyhnout bankrotu. Nadějí je prodloužení doby splatnosti i shovívavost věřitelů. Pandemie koronaviru a následný útlum cestování ohrožují jednu z největších autopůjčoven na světě. Obří autopůjčovna Hertz, která se zpozdila s leasingovou splátkou, v současné době hledá způsoby, jak se vyhnout bankrotu. Nadějí je prodloužení doby splatnosti i shovívavost věřitelů.


 • Největší autopůjčovna světa je na pokraji krachu, ovlivní to i trh s auty všeho druhu 1

  Je to jedna z těch firem, které se zdají být příliš velké na to, aby zkrachovaly, když se ale příjmy propadnou na nulu a závazky vystoupají na 422 miliard korun, může padnout i Hertz. (Petr Prokopec) Je to jedna z těch firem, které se zdají být příliš velké na to, aby zkrachovaly, když se ale příjmy propadnou na nulu a závazky vystoupají na 422 miliard korun, může padnout i Hertz. (Petr Prokopec)


 • US půjčovna automobilů Hertz propustí USA 10 000 zaměstnanců = třetinu celkového stavu 1 ( 1 )

  Americk půjčovna automobilů Hertz oznámila, že hodlá v USA propustit cca 10 000 zaměstnanců ve snaze snížit náklady kvůli negativním projevům koronavirové epidemie. Ke konci loňského roku měl Hertz celkově cca 38 000 zaměstnanců z čehož bylo 29 000 v USA Americk půjčovna automobilů Hertz oznámila, že hodlá v USA propustit cca 10 000 zaměstnanců ve snaze snížit náklady kvůli negativním projevům koronavirové epidemie.Ke konci loňského roku měl Hertz celkově cca 38 000 zaměstnanců z čehož bylo 29 000 v USA...


 • Dechberoucí FIAT 500 Jolly, krajina... a ta SLEČNA! 1 ( 1 1 )

  Fiat 500 Jolly "Spiaggina", to je malý klasický fiátek 500 ve speciální úpravě kabriolet, který propůjčil italský Hertz mladé dvojici. Ta natočila video s tímto krásný autíčkem, krajinou a kolorit všemu dodá krásná vnadná slečna nesoucí jméno Lauren. Fiat 500 Jolly “Spiaggina”, to je malý klasický fiátek 500 ve speciální úpravě kabriolet, který propůjčil italský Hertz mladé dvojici. Ta natočila video s tímto krásný autíčkem, krajinou a kolorit všemu dodá krásná vnadná slečna nesoucí jméno Lauren.

  13.08.19 19:02:00


 • 25 upřímných log: od přeslazeného Starbucks po opilý Uber 1 ( 1 )

  Švédský designér Viktor Hertz opět přichází se svým virálním projektem Honest Logos. Ve své sérii pomocí grafických prvků a vtipných přesmyček ukazuje pravou tvář nejznámějších značek a na paškál si nyní vzal Instagram, Google nebo Starbucks. Švédský designér Viktor Hertz opět přichází se svým virálním projektem Honest Logos. Ve své sérii pomocí grafických prvků a vtipných přesmyček ukazuje pravou tvář nejznámějších značek a na paškál si nyní vzal Instagram, Google nebo Starbucks.

  www.m-journal.cz 26.07.19 06:48:55


 • Na prodej je Shelby Mustang GT350-H: "závodní" speciál z půjčovny Hertz 1 ( 1 )

  Tento konkrétní automobil byl v půjčovně používán jen v letech 1966 a 1967. Přepracovaný byl právě také motor, který dostal nové vnitřnosti. Auto bylo schváleno i pro letošní přehlídku v Monterey. Když dnes půjdete do autopůjčovny, můžete si půjčit takřka cokoliv. Žádná půjčovna ale asi nemá taková auta, která měl Hertz koncem šedesátých let minulého století. A minimálně jedno z nich je teď na prodej! Psal se rok 1966, když se...

  05.07.19 16:30:54


 • Beats for Love podruhé: Netsky a Sven Väth kralovali, Killer Hertz překvapil 2 ( 2 2 )

  A když už na hlavní scénu nasadí jméno, které nepatří k úplně známým, jde o skutečnou pecku, jak potvrdila třeba účast brightonského projektu Killer Hertz Live. Druhý den festivalu Beats for Love, který pokračuje v Ostravě, i letos potvrdil, že do moravskoslezské metropole každoročně přivážejí organizátoři to nejlepší, co je na taneční scéně k mání, a to většinou takové umělce, kteří jsou v současnosti na vrcholu,...

  05.07.19 09:07:01