Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Krajský soud v Ostravě začal projednávat nelegální hromadný prodej návykového léku proti obezitě Adipex Retard, pro který si do lékárny do Ludgeřovicích na Hlučínsku jezdili Poláci.

Šest nezařazených poslanců, kteří od úterý blokují řečnický pult v jednacím sále Národní rady na protest proti projednávání sociálních opatření krátce před parlamentními volbami, odmítli svou akci ukončit.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

V úvodních testech formule 1 byl nejrychlejší Hamilton 3

V úvodních testech formule 1 na novou sezonu byl nejrychlejší britský obhájce titulu Lewis Hamilton před stájovým kolegou z Mercedesu Finem Valtterim Bottasem. Testování za slunečného počasí na okruhu v Montmeló u Barcelony se obešlo bez poruch a kolizí.


Čína chtěla trestat Kuberu a české firmy. 5

Kancelář prezidenta hrozby podpořila vlastním přípisem, dopis předala Kuberovi v polovině ledna na novoročním obědě s prezidentem, uvedl web.


Francie už nebude přijímat imámy z ciziny, uvedl Macron 4

Francouzský prezident Emmanuel Macron v úterý oznámil, že omezí praxi, kdy muslimské země do Francie posílají náboženské kazatele a učitele. Macron se doposud vyhýbal záležitostem, které se týkají francouzské muslimské komunity, a místo toho se soustřeďoval na ekonomické reformy.




Novým předsedou Senátu byl podle očekávání zvolen Miloš Vystrčil z ODS 3

Nástupce zesnulého Jaroslava Kubery (ODS) povede horní komoru do ustavení jejího nového vedení po podzimních volbách.

echo24.cz 19.02.20 11:10:00


Lékárnice prodávala Polákům návykový lék proti obezitě. 3 ( 1 )

Krajský soud v Ostravě začal projednávat nelegální hromadný prodej návykového léku proti obezitě Adipex Retard, pro který si do lékárny do Ludgeřovicích na Hlučínsku jezdili Poláci.