Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Heathrow

 • Čechy Zdeňka a Michaelu zadrželi na letišti v Británii: Našli prý u nich desítky milionů 1 ( 1 )

  Dva české občany obvinili v Británii z praní špinavých peněz. Zdeněk K. (37) a Michaela R.(26) chtěli odletět do Dubaje. Místo toho skončili ve vazbě. Dva české občany obvinili v Británii z praní špinavých peněz. Na londýnském letišti Heathrow u nich minulý týden našli 1,2 milionu liber (35,3 milionu Kč), informovala v pátek britská vláda. Zdeněk K. (37) a Michaela R.(26) chtěli odletět do Dubaje. Místo...

  blesk.cz 13.11.20 17:08:00


 • V Británii obvinili dva Čechy z praní špinavých peněz, v kufrech měli skoro 36 milionů korun 3 ( 3 )

  Dva české občany obvinili v Británii z praní špinavých peněz. Na londýnském letišti Heathrow u nich minulý týden našli 1,2 milionu liber (35,3 milionu Kč), informovala dnes britská vláda. Odletět chtěli 37letý muž a 26letá žena do Dubaje. Dva české občany obvinili v Británii z praní špinavých peněz. Na londýnském letišti Heathrow u nich minulý týden našli 1,2 milionu liber (35,3 milionu Kč), informovala dnes britská vláda. Odletět chtěli 37letý muž a 26letá žena do Dubaje.

  servis.lidovky.cz 13.11.20 16:40:00


 • Čechy na Heathrow přistihli s miliony v kufrech. 1 ( 1 )

  Britská policie obvinila v pátek dva Čechy z praní špinavých peněz. Muži ve věku 37 a 26 let měli v kufrech hotovost ve výši 1,2 milionu liber (35,3 milionu korun), když je policie zadržela na londýnském letišti Heathrow, napsala agentura Reuters. Britská policie obvinila v pátek dva Čechy z praní špinavých peněz. Muži ve věku 37 a 26 let měli v kufrech hotovost ve výši 1,2 milionu liber (35,3 milionu korun), když je policie zadržela na londýnském letišti Heathrow, napsala agentura Reuters.


 • Londýnské letiště přišlo s nápadem na zkrácení povinné karantény. 1 ( 1 )

  Největší londýnské letiště Heathrow, které patří mezi nejfrekventovanější letiště na světě, představilo novou testovací zónu na koronavirus způsobující nemoc covid-19. Největší londýnské letiště Heathrow, které patří mezi nejfrekventovanější letiště na světě, představilo novou testovací zónu na koronavirus způsobující nemoc covid-19. Na počátku pandemie se letecká doprava zastavila a podle odborníků bude trvat roky, než se obnoví ve svém plném rozsahu.

  21.08.20 09:55:00


 • Britka se nedostala do letadla. 1

  O stovky liber lehčí se ocitla britská důchodkyně Dawn Ackermanová. Prošvihla totiž svůj let z londýnského Heathrow, přestože byla na letišti u odletové brány včas. Oproti tomu její zavazadlo aerolinky do Jihoafrické republiky, kam měla žena namířeno, vyslaly, napsal server Independent. O stovky liber lehčí se ocitla britská důchodkyně Dawn Ackermanová. Prošvihla totiž svůj let z londýnského Heathrow, přestože byla na letišti u odletové brány včas. Oproti tomu její zavazadlo aerolinky do Jihoafrické republiky, kam měla žena namířeno, vyslaly, napsal server Independent.


 • Hrozný zápach, omdlévající letušky! 1

  Na palubě Airbusu A330 se rozlila chemikálie, kterou na záchodě zapomněla úklidová četa. Let AA729 z Londýna odstartoval po 11. hodině místního času. Letadlo nabralo kurz nad Atlantik, aby zhruba po hodině letu hlásili piloti potíže a žádali o povolení přistát Neplánovaně přistát na letišti v Dublinu musel v pondělí po poledni let společnosti American Airlines z londýnského letiště Heathrow do Filadelfie. Na palubě Airbusu A330 se rozlila chemikálie, kterou na záchodě zapomněla úklidová četa. Dvě letušky ze zápachu chemikálie omdlely.


 • Londýnské Heathrow přišlo o titul nejrušnějšího letiště 1 ( 1 )

  Londýnské letiště Heathrow kvůli koronaviru letos už není nejrušnějším letištěm v Evropě. Jeho vedení ohlásilo, že za tři­čtvrtě roku odbavilo zhruba 19 milionů pasažérů, kdežto pařížské letiště Charlese de Gaulla využilo o 300 tisíc lidí více. Londýnské letiště Heathrow kvůli koronaviru letos už není nejrušnějším letištěm v Evropě. Jeho vedení ohlásilo, že za tři­čtvrtě roku odbavilo zhruba 19 milionů pasažérů, kdežto pařížské letiště Charlese de Gaulla využilo o 300 tisíc lidí více.

  30.10.20 11:06:02


 • Heathrow už není největší letiště Evropy. 1 ( 1 )

  Největším letištěm na kontinentu je tak nyní pařížské letiště Charlese de Gaulla. Uvedl to dnes provozovatel Heathrow a současně snížil výhled počtu odbavených cestujících pro letošní i příští rok. Londýnské letiště Heathrow přišlo o pozici nejvytíženějšího evropského letiště, protože pandemie nemoci covid-19 zastavila téměř veškeré lety a britská vláda zatím neschválila testování cestujících, které by mohlo zmírnit požadavky na karanténu. Největším letištěm na kontinentu je tak nyní pařížské letiště Charlese de...

  e15.cz 28.10.20 20:43:00


 • Najrušnejším letiskom v Európe je tento rok parížske letisko Charlesa... 1 ( 1 )

  Zprvého miesta odsunulo londýnsky Heathrow, ktorým prešlo o300-tisíc cestujúcich menej. Letisko Heathrow za tri štvrťroky vygenerovalo stratu […] Najrušnejším letiskom vEurópe je tento rok parížske letisko Charlesa de Gaulla, za deväť mesiacov vybavilo 19,3 milióna pasažierov. Zprvého miesta odsunulo londýnsky Heathrow, ktorým prešlo o300-tisíc cestujúcich menej. Šéf letiska Heathrow John Holland-Kaye upozornil britskú vládu, že zaostáva votváraní hraníc...

  28.10.20 11:18:09


 • Letisko Heathrow už nie je najrušnejšie v Európe, predbehol ho Paríž 1 ( 1 1 )

  Londýnske letisko za január až september pre pandémiu skončilo v strate 1,5 miliardy libier. Londýnske letisko za január až september pre pandémiu skončilo v strate 1,5 miliardy libier.

  28.10.20 10:31:24


 • Heathrow už není největší letiště v Evropě. 1 ( 1 )

  Ukazují to statistiky Eurocontrol a Airport Council International, které zveřejnil šéf Eurocontrol Eamonn Brennan na svém twitterovém účtu. Útlum letecké dopravy přinesl i nečekané změny v žebříčku největších letišť. Počty cestujících na evropských letištích v září spadly o 70–80 procent v porovnání s loňským zářím. Ukazují to statistiky Eurocontrol a Airport Council International, které zveřejnil šéf Eurocontrol Eamonn Brennan na svém twitterovém účtu. Útlum letecké dopravy přinesl i nečekané změny v žebříčku největších letišť.

  Deník.cz 20.10.20 15:50:00


 • KORONAVÍRUS Londýnske letisko Heathrow ponúka pasažierom za poplatok rýchlotesty na COVID-19 1 ( 1 1 )

  LONDÝN - Londýnske letisko Heathrow ponúka od utorka cestujúcim možnosť absolvovať rýchlotest na koronavírus SARS-CoV-2 ešte pred odletom, informovala stanica BBC. Test stojí 80 libier (približne 88 eur) a výsledok je k dispozícii v priebehu 20 minút. LONDÝN - Londýnske letisko Heathrow ponúka od utorka cestujúcim možnosť absolvovať rýchlotest na koronavírus SARS-CoV-2 ešte pred odletom, informovala stanica BBC. Test stojí 80 libier (približne 88 eur) a výsledok je k dispozícii v priebehu 20 minút.

  20.10.20 10:50:01


 • Dvojnice Kim Kardashian chtěla propašovat miliony do Dubaje: Přátelům se chlubila lukrativní prací 1 ( 1 )

  Svým přátelům se o několik dní dříve prý chlubila lukrativní novou prací. Její babička navíc tvrdí, že kráska podstoupila mnoho operací, aby vypadala jako její vzor Kim Kardashianová. Britka Tara Hanlonová (30) byla minulý týden zadržena, když se z londýnského letiště  Heathrow pokusila převézt do Dubaje rekordní sumu peněz v hotovosti. Svým přátelům se o několik dní dříve prý chlubila lukrativní novou prací. Její babička navíc tvrdí, že kráska...

  15.10.20 18:02:00


 • British Airways sa rozlúčilo s obrími boeingami, vzlietli naposledy 1 ( 1 1 )

  Z londýnskeho letiska Heathrow naposledy vzlietli posledné dva stroje 747 britských aeroliniek. Z londýnskeho letiska Heathrow naposledy vzlietli posledné dva stroje 747 britských aeroliniek.

  08.10.20 13:23:24


 • Šokujúce ZÁBERY z najväčšieho letiska v Anglicku: To je vtip? 1 ( 1 1 )

  HEATHROW - Cestujúci boli šokovaní zjavným ignorovaním sociálneho dištancu na najväčšom letisku vo Veľkej Británii. Tvrdia, že kompetentní vyvinuli nulové úsilie na dodržanie opatrení. Hovorca letiska sa k situácii stále nevyjadril. HEATHROW - Cestujúci boli šokovaní zjavným ignorovaním sociálneho dištancu na najväčšom letisku vo Veľkej Británii. Tvrdia, že kompetentní vyvinuli nulové úsilie na dodržanie opatrení. Jeden z cestujúcich nahral na video, čo presne sa na letisku Heathrow dialo. Hovorca letiska sa k situácii...

  23.07.20 19:45:52


 • Kde by som vlastne chcel žiť? 1 ( 1 1 )

  Ja by som mal nastúpiť do lietadla aodletieť na Heathrow, kde mi dajú do telefónu nefunkčnú tracing app apôjdem do karantény kŕmiť mačky. Za posledný mesiac sa vNew Yorku […] Opár dní, ak sa nestane ďalšia zradu nepríjemných anepredvídateľných udalostí, by mali prísť sťahováci, naložiť noty, knihy ahudbu na zastaralých médiách aprepraviť to všetko cez Atlantik. Ja by som mal nastúpiť do lietadla aodletieť na Heathrow, kde mi dajú do...

  09.07.20 10:46:29


 • ‚Šokující nezodpovědné chování'. 3 ( 1 3 )

  Davy Britů tam míří navzdory epidemii covidu-19 od středy, aby unikly mimořádnému vedru. Dnes na letišti Heathrow teploměry naměřily přes 33 stupňů Celsia, ve středu 32,6 stupně. Nelegální parkování, hromady odpadků, dopravní chaos, noční kempování, napadání a nadměrnou konzumaci alkoholu zažívají anglická přímořská letoviska. Davy Britů tam míří navzdory epidemii covidu-19 od středy, aby unikly mimořádnému vedru. Dnes na letišti Heathrow teploměry naměřily přes 33 stupňů Celsia, ve středu...

  Deník.cz 25.06.20 20:44:00


 • Vysoké teploty prilákali húfy ľudí na britské pláže, ignorujú opatrenia 1 ( 1 1 )

  Ortuť teplomera sa na londýnskom letisku Heathrow vyšplhala až na 33,3 stupňa Celzia. Ortuť teplomera sa na londýnskom letisku Heathrow vyšplhala až na 33,3 stupňa Celzia.

  25.06.20 19:21:27


 • ČSA se po deseti letech vrátí na londýnské letiště Heathrow 1 ( 1 )

  České aerolinie plánují od 25. června obnovit linku z Prahy do Londýna. Na rozdíl od nedávné minulosti ale společnost nehodlá létat na letiště Gatwick. Po desetileté pauze se stroje v barvách ČSA vrátí na hlavní londýnské letiště Heathrow. České aerolinie plánují od 25. června obnovit linku z Prahy do Londýna. Na rozdíl od nedávné minulosti ale společnost nehodlá létat na letiště Gatwick. Po desetileté pauze se stroje v barvách ČSA vrátí na hlavní londýnské letiště Heathrow.

  e15.cz 28.05.20 14:29:00


 • Dovolená v Řecku nebo na Kanárech: Smartwings obnoví lety! 1 ( 1 )

  Přibyde také pravidelná linka z Prahy na londýnské letiště Heathrow. Cestující budou muset mít po celou dobu letu roušku. Lety budou v létě směřovat především do Středomoří. V červnu a červenci obnoví česká letecká společnost Smartwings Group spojení do Chorvatska, Řecka a dalších turistických destinací. Přibyde také pravidelná linka z Prahy na londýnské letiště Heathrow. Cestující budou muset mít po celou dobu letu roušku. Lety budou v...