Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Guardian

 • VIDEO: Obrovské stvoření u pobřeží Anglie. 1

  Potápěči objevili v moři u jihozápadního pobřeží Anglie 1,5 metru měřící medúzu. V blízkosti mořského živočicha o velikosti člověka setrvali asi hodinu, než odplaval, napsal britský deník The Guardian. Potápěči objevili v moři u jihozápadního pobřeží Anglie 1,5 metru měřící medúzu. V blízkosti mořského živočicha o velikosti člověka setrvali asi hodinu, než odplaval, napsal britský deník The Guardian.

  echo24.cz 16.07.19 08:34:00


 • Slavn televizn společnost m ostudu se serilem o Rusku. 1 ( 1 )

  Nov zahraničn film, kter podle novinřky Viv Groskopov vyvolv posměch v celm Rusku. Pše o tom server PrvnZprvy.cz na zkladě zprvy denku The Guardian. Posledn carov. Nov zahraničn film, kter podle novinřky Viv Groskopov vyvolv posměch v celm Rusku. Pše o tom server PrvnZprvy.cz na zkladě zprvy denku The Guardian.


 • The Guardian: Jak moc vážně máme brát své erotické sny? 1

  Londýn - V některých oblastech vědění se má už dlouho za to, že sny jsou okénkem do našich podvědomých tužeb. Což je poněkud nepříjemné v případě, že jste zrovna měli lechtivý... Londýn - V některých oblastech vědění se má už dlouho za to, že sny jsou okénkem do našich podvědomých tužeb. Což je poněkud nepříjemné v případě, že jste zrovna měli lechtivý...


 • Trump zase perlil? 1 ( 1 )

  Během projevu k čtvrtečním oslavám Dne nezávislosti totiž řekl, že Američané v 18. století dobyli letiště. Podivuhodného výroku si všiml britský deník The Guardian. Americký prezident Donald Trump opětovně dal munici svým kritikům, kteří jej považují za toho nejhloupějšího a nejnevzdělanějšího prezidenta, které kdy USA měly. Během projevu k čtvrtečním oslavám Dne nezávislosti totiž řekl, že Američané v 18. století dobyli letiště. Podivuhodného výroku...


 • Lúštenie na leto: Virálne sudoku zo Slovenska, oktorom písal aj Guardian 1 ( 1 1 )

  Denník N vspolupráci snajlepšími slovenskými ačeskými autormi logických úloh spúšťa seriál letného lúštenia. Prvý hlavolam - Lampy má jednoduché pravidlá azvládnete ho vyriešiť aj na svojom dotykovom telefóne. Denník N vspolupráci snajlepšími slovenskými ačeskými autormi logických úloh spúšťa seriál letného lúštenia. Prvý hlavolam – Lampy má jednoduché pravidlá azvládnete ho vyriešiť aj na svojom dotykovom telefóne.

  Dennik N 04.07.19 15:56:51


 • Primátor, který se vzepřel Číně. 1

  O pražském primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti) napsal článek slavný britský list The Guardian. Třetí největší deník na ostrovech si všiml, jak Hřib coby místní politik "vzdoruje síle globální supervelmoci". Novináře zaujal Hřibův postoj vůči Číně. O pražském primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti) napsal článek slavný britský list The Guardian. Třetí největší deník na ostrovech si všiml, jak Hřib coby místní politik „vzdoruje síle globální supervelmoci“. Novináře zaujal Hřibův postoj vůči Číně.


 • Whirlpool přiznal chybu. 1 ( 1 )

  Americká firma Whirlpool přiznala, že v britských domácnostech je až 800 tisíc vadných sušiček, které mohou začít hořet a způsobit požár. Problém v úterý řešili s firmou britští poslanci, informovaly servery BBC a Guardian. Americká firma Whirlpool přiznala, že v britských domácnostech je až 800 tisíc vadných sušiček, které mohou začít hořet a způsobit požár. Problém v úterý řešili s firmou britští poslanci, informovaly servery BBC a Guardian.


 • Heathrow se chce masivně rozšiřovat 1

  V úterý 18. června byly zahájeny veřejné konzultace k vybudování třetí rozjezdové a přistávací dráhy na londýnském letišti Heathrow. Mají trvat dvanáct týdnů. Jak napsal list Guardian, zdaleka nejde jen o přistávací dráhu, která by umožnila ro... V úterý 18. června byly zahájeny veřejné konzultace k vybudování třetí rozjezdové a přistávací dráhy na londýnském letišti Heathrow. Mají trvat dvanáct týdnů. Jak napsal list Guardian, zdaleka nejde jen o přistávací dráhu, která by umožnila ro...


 • Kvalifikace na Velkou pardubickou: předvede se Ange Guardian či Zarif 1

  Tenhle koník kvalifikace na Velkou pardubickou prostě umí, stejně jako v minulosti třeba Trezor. Jedenáctiletý hnědák valach Ange Guardian z tréninku Josefa Váni v nich byl loni jednou druhý a dvakrát první! Tenhle koník kvalifikace na Velkou pardubickou prostě umí, stejně jako v minulosti třeba Trezor. Jedenáctiletý hnědák valach Ange Guardian z tréninku Josefa Váni v nich byl loni jednou druhý a dvakrát první!

  no title 23.06.19 07:37:00


 • Žena obvinila Trumpa ze znásilnění v převlékací kabince. 2 ( 1 )

  Ze znásilnění v obchodním domě na Manhattanu ho obvinila novinářka E. Jean Carrollová. Šéf Bílého domu tvrdí, že se s touto ženou nikdy nesetkal. Informoval o tom v pátek večer britský list The Guardian. Americký prezident Donald Trump čelí dalšímu nařčení ze sexuálního útoku, kterého se údajně dopustil v 90. letech. Ze znásilnění v obchodním domě na Manhattanu ho obvinila novinářka E. Jean Carrollová. Šéf Bílého domu tvrdí, že se s touto ženou nikdy...


 • U Borise Johnsona zasahovala policie. 1

  Už předtm si soused začal pořizovat audiozznam udlosti, kter si reportři The Guardian vyslechli. Johnsonův tm před publikac zprvy neposkytl The Guardian k incidentu komentř. V poslednch tdnech se Johnson a Symondsov začali spolu ukazovat na veřejnosti a tak spolu bydlet. Podle policie se nikomu nic nestalo. Podle nejmenovanho souseda bylo z domu exministra zahranič slyet, jak jeho partnerka Carrie Symondsov křič "nech mě bt" a "vypadni z mho bytu". Zdroj The Guardian proto el zaklepat na vchodov dveře, ale nikdo...


 • Guardian: McConaughey nebo Culkin? 2 ( 1 )

  Vrchol kariéry Macaulaye Culkina přišel brzy, Jane Lynchová se dostala na výsluní před padesátkou a návrat Matthewa McConaugheyho do světla reflektorů uprostřed kariéry už je téměř legendární, napsal zpravodajský server The Guardian. Vrchol kariéry Macaulaye Culkina přišel brzy, Jane Lynchová se dostala na výsluní před padesátkou a návrat Matthewa McConaugheyho do světla reflektorů uprostřed kariéry už je téměř legendární, napsal zpravodajský server The Guardian.


 • Stopka odpůrcům očkování. 1

  Zákonodárci v americkém státě New York kvůli epidemii spalniček zrušili výjimky, které umožňovaly z náboženských důvodů odmítnout očkování. V USA se od letošního roku spalničkami nakazilo přes tisíc lidí, což je nejvíce od roku 1992. Zákonodárci v americkém státě New York kvůli epidemii spalniček zrušili výjimky, které umožňovaly z náboženských důvodů odmítnout očkování. Informoval o tom deník The Guardian. V USA se od letošního roku spalničkami nakazilo přes tisíc lidí, což je nejvíce od roku 1992.

  echo24.cz 14.06.19 19:30:00


 • Odmítat očkování kvůli víře? 2 ( 2 )

  Zákonodárci v americkém státě New York kvůli epidemii spalniček zrušili výjimky, které umožňovaly z náboženských důvodů odmítnout očkování. Dnes o tom informoval deník The Guardian. Zákonodárci v americkém státě New York kvůli epidemii spalniček zrušili výjimky, které umožňovaly z náboženských důvodů odmítnout očkování. Dnes o tom informoval deník The Guardian. V USA se od letošního roku spalničkami nakazilo přes tisíc lidí, což je nejvíce od...


 • Mayovej veľké plány do budúcna: Toto chce do roku 2050 znížiť na úplnú nulu 1 ( 1 )

  LONDÝN - Britská premiérka Theresa Mayová sa zaviazala znížiť do roku 2050 emisie skleníkových plynov na nulu, informoval v stredu na svojej webovej stránke britský denník The Guardian. LONDÝN - Britská premiérka Theresa Mayová sa zaviazala znížiť do roku 2050 emisie skleníkových plynov na nulu, informoval v stredu na svojej webovej stránke britský denník The Guardian.


 • Britové po zastavení dotací soláry vzdávají 2 ( 2 )

  Britské domácnosti upustily od instalací solárních panelů, jakmile je vláda od dubna přestala dotovat. Jak upozornil list The Guardian, počet nově instalovaných panelů za minulý měsíc poklesl o 94 procent. Britské domácnosti upustily od instalací solárních panelů, jakmile je vláda od dubna přestala dotovat. Jak upozornil list The Guardian, počet nově instalovaných panelů za minulý měsíc poklesl o 94 procent.


 • Sváděl bůh k hříchu? 1 ( 1 )

  Patrně nejznámější křesťanská modlitba na světě, Otčenáš neboli modlitba Páně, prošla drobnou změnou. Papež František nechal vyměnit větu "neuveď nás v pokušení" za "nedopusť, ať podlehneme pokušení". Podle něj je tato verze lepší, jelikož nepůsobí tolik, jako když Bůh navádí k hříchu. Patrně nejznámější křesťanská modlitba na světě, Otčenáš neboli modlitba Páně, prošla drobnou změnou. Papež František nechal vyměnit větu „neuveď nás v pokušení“ za „nedopusť, ať podlehneme pokušení“. Podle něj je tato verze lepší, jelikož nepůsobí tolik, jako když Bůh navádí...


 • Guardian: Agenti ruské GRU šířili vylhané zprávy po internetu 5 ( 5 )

  Londýn - Ruské tajné služby během minulých pěti let šířily po sociálních sítích vymyšlené zprávy s cílem vyvolat napětí mezi západními zeměmi. Podle zprávy listu The Guardian... Londýn - Ruské tajné služby během minulých pěti let šířily po sociálních sítích vymyšlené zprávy s cílem vyvolat napětí mezi západními zeměmi. Podle zprávy listu The Guardian...

  ceskenoviny.cz 23.06.19 23:00:00


 • The Guardian: Facebook plánuje svou vlastní kryptoměnu, problémem může být jeho pověst 2 ( 2 )

  Společnost Facebook (Investiční tip) plánuje vydání své vlastní kryptoměny. The Guardian tvrdí, že tato "GlobalCoin" by měla vstoupit na trh v roce 2020 a šéf Facebooku Mark Zuckerberg se kvůli tomu minulý měsíc sešel s guvernérem Bank of England. Společnost Facebook (Investiční tip) plánuje vydání své vlastní kryptoměny. The Guardian tvrdí, že tato „GlobalCoin“ by měla vstoupit na trh v roce 2020 a šéf Facebooku Mark Zuckerberg se kvůli tomu minulý měsíc sešel s guvernérem Bank of England.


 • V Británii mají prvního robota na sběr malin na světě 2 ( 2 )

  Chvěje se a váhá jako batole, které se snaží jíst polévku, aniž by bryndalo - první robot na světě, který sbírá maliny pracuje s rozvahou. Ovoce sklidí "pažemi" a plody opatrně uloží do připraveného košíku. Utržení jednoho plodu mu trvá asi jednu minutu, píše list The Guardian. Chvěje se a váhá jako batole, které se snaží jíst polévku, aniž by bryndalo - první robot na světě, který sbírá maliny pracuje s rozvahou. Ovoce sklidí "pažemi" a plody opatrně uloží do připraveného košíku. Utržení jednoho plodu mu trvá...

  29.05.19 09:03:00