Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Grounds

 • Predator: Hunting Grounds - lov právě započal 1 ( 1 )

  Filmový predátor je kultovní série a za nejlepší dílje nejspíše považován ten, kdy Arnie soupeřil s tímtomimozemským lovcem zvaným Predátor. Příliš povedenýchherních adaptací jsme se doposud nedočkali, sice některé nebyly úplněšpatné, ale o žádný šlágr se nejednalo. Nyní nám na stůl přistáldal ... Filmový predátor je kultovní série a za nejlepší dílje nejspíše považován ten, kdy Arnie soupeřil s tímtomimozemským lovcem zvaným Predátor. Příliš povedenýchherních adaptací jsme se doposud nedočkali, sice některé nebyly úplněšpatné, ale o žádný šlágr se nejednalo. Nyní nám na stůl přistáldal...

  04.05.20 00:00:01


 • RECENZE: Predator: Hunting Grounds je zahozená šance a mimozemský exkrement 1

  Hrát v kůži nejslavnějšího mimozemského lovce proti týmu vojáků, nebo se s bandou žoldnéřů naopak postavit proti němu, zní jako skvělý nápad na videohru. A také to báječný nápad je. Jenže zpracování videohry Predator: Hunting Grounds stojí za starou bačkoru. Hrát v kůži nejslavnějšího mimozemského lovce proti týmu vojáků, nebo se s bandou žoldnéřů naopak postavit proti němu, zní jako skvělý nápad na videohru. A také to báječný nápad je. Jenže zpracování videohry Predator: Hunting Grounds stojí za starou bačkoru.

  no title 01.05.20 00:00:00


 • Nylon Union zverejnili nový singel Waver. 1

  Slovenská skupina Nylon Union zverejnila dve nové skladby Waver a Praline. Zvuk úvodnej skladby Waver skvele dopĺňa hosťujúca violončelistka Barbora Klapalová. Titulná pieseň voľne nadväzuje na skladbu Waiver z experimentálneho albumu Undisclosed Grounds. 03 Bose-Einstein Condensate (Autumnist remix) Slovenská skupina Nylon Union zverejnila dve nové skladby Waver a Praline. Singel predstavuje návrat k prirodzenému rytmickému základu kapely. Charakteristické gitarové steny a experimentálna produkcia sa na rozdiel od tohtoročných albumov Undisclosed Grounds a Into Waters objavujú už iba v...


 • You're one ugly motherf**ker! 1 ( 1 )

  Legendární mimozemský lovec se vrátil na Zemi, aby si rozšířil sbírku kořistí. Lidské lebky se budou ve sbírce zástupce hrdé rasy Yautja náramně vyjímat. Vojáci, kteří se stali jeho cílem, však nedají svou kůži lacině. Predator: Hunting Grounds je asymetrická multiplayerová online videohra pro PlayStation 4, kterou ocení fandové. Když to krvácí, můžeme to zabít! Legendární mimozemský lovec se vrátil na Zemi, aby si rozšířil sbírku kořistí. Lidské lebky se budou ve sbírce zástupce hrdé rasy Yautja náramně vyjímat. Vojáci, kteří se stali jeho cílem, však nedají svou kůži...

  30.04.20 18:00:00


 • Predator: Hunting Grounds - lovec se stává kořistí | Recenze 1 ( 1 )

  Predátorova cesta na nové lovné území není úplně bez problémů a svého potenciálu neohrožený zabiják příliš nevyužívá. Predátorova cesta na nové lovné území není úplně bez problémů a svého potenciálu neohrožený zabiják příliš nevyužívá.

  30.04.20 00:00:01


 • Návrat slavného monstra v Predator: Hunting Grounds smrdí průšvihem 1 ( 1 )

  Zajímavě vypadající multiplayerovou akci Predator: Hunting Grounds se slavným mimozemským lovcem bylo možné o uplynulém víkendu pořádně vyzkoušet. Této možnosti jsme samozřejmě neodolali. Naše dojmy z hraní jsou však přinejlepším rozporuplné. Zajímavě vypadající multiplayerovou akci Predator: Hunting Grounds se slavným mimozemským lovcem bylo možné o uplynulém víkendu pořádně vyzkoušet. Této možnosti jsme samozřejmě neodolali. Naše dojmy z hraní jsou však přinejlepším rozporuplné.

  01.04.20 00:01:00


 • V březnu si budete moci vyzkoušet týmovku Predator: Hunting Grounds 1 ( 1 )

  Na PS4 a PC bude k mání trial víkend, který vás uvrhne do bojů mezi žoldáky a Predátorem. Na PS4 a PC bude k mání trial víkend, který vás uvrhne do bojů mezi žoldáky a Predátorem.

  27.02.20 09:30:01


 • Chystá se ještě jedna hra s Predátorem, a tahle bude pro virtuální realitu! 1 ( 1 )

  Není to tak dávno, co společnost Sony oznámila multiplayerovou akci Predator Hunting Grounds, která vyjde v příštím roce exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Není to tak dávno, co společnost Sony oznámila multiplayerovou akci Predator Hunting Grounds, která vyjde v příštím roce exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.

  18.05.19 14:15:00


 • Kachna s kachňátky cestou do Bílého domu 1 ( 1 )

  Mama duck and ducklings enter the WH grounds. pic.twitter.com/qHx3Dr2mfz- Jim Acosta (@Acosta) May 13, 2019https://twitter.com/Acosta/status/1128061329313497089 Mama duck and ducklings enter the WH grounds. pic.twitter.com/qHx3Dr2mfz— Jim Acosta (@Acosta) May 13,…

  14.05.19 09:00:00