Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Podle analýzy poradenské společnosti Bisnode je z destinací považovaných za daňový ráj kontrolováno 11 879 společností, což je o 223 méně na konci loňského roku.

Ve vývoji je podle něj asi 120 vakcín, žádná není v poslední fázi testů.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Na Dole Darkov se připravuje druhé plošné testování zaměstnanců 3

Karviná - Na Dole Darkov společnosti OKD v Karviné, kde vzniklo ohnisko koronaviru, se připravuje druhé plošné testování zaměstnanců. Začít má v úterý. Ověří, zda se nemoc později...EET bude vypnuta jen do konce roku. 5

Sněmovna na úterní schůzi odmítla snahu Senátu o odklad EET pro další odvětví vyjma ubytovacích a stravovacích služeb a obchodu až do konce června 2023.Druhé kolo testů přineslo dobré zprávy. 3

Informovala o tom Ligováfotbalová asociace ČR, která v Česku řídí profesionální soutěže.


Koronavirus hraje u smrti často "druhé housle". 3

Podle odhadů ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky(ÚZIS) Ladislava Duška nezemřelo 60 procent lidí, jejichž úmrtí jsouv koronavirových statistikách v ČR, primárně na nemoc covid-19.


V USA varují před agresivními krysami. 3

Omezení provozu restaurací a dalších občerstvovacích podniků dopadá i na populace pouličních krys ve velkých amerických městech.

echo24.cz 26.05.20 14:15:00