Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: GLOSA

 • Glosa Jany Havligerové: Díky, stačilo 1

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se poděkoval. Složil funkci, chce dát prostor pro nové řešení epidemie koronaviru. Čti: Chci dát prostor předsedovi ANO a vlády Babišovi, aby se mohl vyvinit z odpovědnosti za explozivní nárůst covidové nákazy. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se poděkoval. Složil funkci, chce dát prostor pro nové řešení epidemie koronaviru. Čti: Chci dát prostor předsedovi ANO a vlády Babišovi, aby se mohl vyvinit z odpovědnosti za explozivní nárůst covidové nákazy.


 • Glosa Petra Peška: Koronavirová sklizeň 1

  Pozitivně testovaných přibývá, šrouby restrikcí se opět utahují. Něco ale přece jen zjevně klesá - důvěra lidí ve vládní opatření a schopnost se v nich vyznat. Pozitivně testovaných přibývá, šrouby restrikcí se opět utahují. Něco ale přece jen zjevně klesá – důvěra lidí ve vládní opatření a schopnost se v nich vyznat.


 • GLOSA: Šaškárna s karanténou 1

  Dalo se předpokládat, že nakonec bude jistá práce důležitější, než nějaký virus a následná karanténa. Od samého začátku tvrdím, že pokud by se provedlo hromadné testování zdravotníků (lékařů, sester a pomocného personálu) a ti pozitivní by šli do karantény, zdravotnictví se zhroutí. Dalo se předpokládat, že nakonec bude jistá práce důležitější, než nějaký virus a následná karanténa. Od samého začátku tvrdím, že pokud by se provedlo hromadné testování zdravotníků (lékařů, sester a pomocného personálu) a ti pozitivní by šli do karantény, zdravotnictví...

  Neviditelný pes 17.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Co pravil Pythagoras? 1

  Pravil: "Číslo je podstatou všech věcí. " Světovou tematikou roku 2020 je, po dočasném uklidnění imigračního problému, tažení amerických demokratů proti prezidentovi, nastalá anarchie v zemi a globálně pak pandemie covid-19. Pravil: „Číslo je podstatou všech věcí.“ Světovou tematikou roku 2020 je, po dočasném uklidnění imigračního problému, tažení amerických demokratů proti prezidentovi, nastalá anarchie v zemi a globálně pak pandemie covid-19.

  Neviditelný pes 17.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Oskary jen se správným kádrovým profilem 1

  Na sociálních sítích i veřejnosti celou řadu lidí pobouřilo vyhlášení podmínek Americké akademie filmového umění a věd pro udělení Oskara. Specifikace jak v technickém manuálu na soukromou čističku odpadních vod. Na sociálních sítích i veřejnosti celou řadu lidí pobouřilo vyhlášení podmínek Americké akademie filmového umění a věd pro udělení Oskara. Specifikace jak v technickém manuálu na soukromou čističku odpadních vod.

  Neviditelný pes 16.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Jak je to s rouškami? 1

  Takže 10.9.2020 začalo rouškobraní, a to vyjma postele a sprchy téměř všude. Je to - jak je zřejmé - ochranné opatření proti šíření nemoci covid-19, této novodobé morové rány. Takže 10.9.2020 začalo rouškobraní, a to vyjma postele a sprchy téměř všude. Je to – jak je zřejmé – ochranné opatření proti šíření nemoci covid-19, této novodobé morové rány.

  Neviditelný pes 15.09.20 00:00:00


 • Glosa Petra Peška: Druhá štábní vlna 1

  Volíš Losnu, nebo Mažňáka? Se zelím, nebo se šípkovou omáčkou? Známým komiksovým a filmovým dilematům nyní konkuruje spor, jaký orgán by měl řídit koronavirová opatření. Volíš Losnu, nebo Mažňáka? Se zelím, nebo se šípkovou omáčkou? Známým komiksovým a filmovým dilematům nyní konkuruje spor, jaký orgán by měl řídit koronavirová opatření.


 • GLOSA: Bývalí premianti 1

  Zkusme to vzít provokativně. Je dobře, že Německo zařadilo Prahu na seznam rizikových oblastí. Je dobře, že německá média prezentují Česko jako bývalého premianta v boji s epidemií. Zkusme to vzít provokativně. Je dobře, že Německo zařadilo Prahu na seznam rizikových oblastí. Je dobře, že německá média prezentují Česko jako bývalého premianta v boji s epidemií.

  Neviditelný pes 14.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Menzel s klikou 1

  Jiří Menzel a jeho filmy patří do společenské paměti. Těžko najít člověka, který by neznal scény z jeho Ostře sledovaných vlaků, Rozmarného léta, Postřižin. Je tu ale i něco širšího. Jiří Menzel a jeho filmy patří do společenské paměti. Těžko najít člověka, který by neznal scény z jeho Ostře sledovaných vlaků, Rozmarného léta, Postřižin. Je tu ale i něco širšího.

  Neviditelný pes 12.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Je florbal "pseudosport", nebo patří na olympiádu? 1

  Florbal je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů v České republice. V očích mnoha sportovních fanoušků, vzývajících sporty s delší tradicí, má však stále punc pouhé školní zábavy a ... Florbal je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů v České republice. V očích mnoha sportovních fanoušků, vzývajících sporty s delší tradicí, má však stále punc pouhé školní zábavy a ...


 • Glosa Petra Peška: Prezidentova cena 1

  Před úterní schůzkou v Lánech to v případě osudu šéfa antimonopolního úřadu Petra Rafaje vypadalo na dvě jednoduché varianty. Před úterní schůzkou v Lánech to v případě osudu šéfa antimonopolního úřadu Petra Rafaje vypadalo na dvě jednoduché varianty.


 • GLOSA: Není nutné pochopit, stačí žasnout. 1

  Když něco nejde, najde se blázen, který to udělá. Tak dokument Helios, který v úterý večer odvysílá ČT 2, charakterizuje svého hrdinu - matematika, badatele, dobrodruha, astronoma nebo laicky řečeno fanatického lovce slunečních zatmění. Když něco nejde, najde se blázen, který to udělá. Tak dokument Helios, který v úterý večer odvysílá ČT 2, charakterizuje svého hrdinu - matematika, badatele, dobrodruha, astronoma nebo laicky řečeno fanatického lovce slunečních zatmění.


 • GLOSA: Dej mu cejch 1

  Jste fanoušky Edvarda Beneše? Nebo jeho kritiky? Prezident Beneš je barikádovou postavou kulturních válek. Dá se říci: "Pověz mi, co si myslíš o Benešovi, a já ti povím, kdo jsi. Jste fanoušky Edvarda Beneše? Nebo jeho kritiky? Prezident Beneš je barikádovou postavou kulturních válek. Dá se říci: „Pověz mi, co si myslíš o Benešovi, a já ti povím, kdo jsi.“

  Neviditelný pes 08.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Češi řeší Čínu 1

  K cestě surogátního předsedy Senátu Vystrčila na Tchaj-wan už bylo řečeno mnohé, záležitost byla (a asi ještě bude) promyšlena ze všech možných úhlů. K cestě surogátního předsedy Senátu Vystrčila na Tchaj-wan už bylo řečeno mnohé, záležitost byla (a asi ještě bude) promyšlena ze všech možných úhlů.

  Neviditelný pes 08.09.20 00:00:00


 • Glosa Jany Havligerové: Ať vláda mluví na rovinu 1

  Pražským hygienikům, kteří nestíhají dohledávat kontakty lidí nakažených COVID-19, začnou pomáhat hygieny z dalších krajů. Podle ministra zdravotnictví je díky chytré karanténě možné, aby si hygienici navzájem na dálku pomáhali. Zní to dobře, kdyby… Pražským hygienikům, kteří nestíhají dohledávat kontakty lidí nakažených COVID–19, začnou pomáhat hygieny z dalších krajů. Podle ministra zdravotnictví je díky chytré karanténě možné, aby si hygienici navzájem na dálku pomáhali. Zní to dobře, kdyby…


 • GLOSA: Buď já, nebo chaos 1

  Kenosha, město, jež donedávna nikdo neznal, dává volbám v USA nový drajv. Černoch postřelený bílým policistou, nepokoje, útok na ozbrojeného civilistu, jeho střelba, dva mrtví. Kenosha, město, jež donedávna nikdo neznal, dává volbám v USA nový drajv. Černoch postřelený bílým policistou, nepokoje, útok na ozbrojeného civilistu, jeho střelba, dva mrtví.

  Neviditelný pes 07.09.20 00:00:00


 • GLOSA: Vytváříme historii 1

  Takový nápis v angličtině, hebrejštině a arabštině byl k vidění na podhlavnících sedadel letadla, které v pondělí 31. srpna 2020 uskutečnilo vůbec první let mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty. Takový nápis v angličtině, hebrejštině a arabštině byl k vidění na podhlavnících sedadel letadla, které v pondělí 31. srpna 2020 uskutečnilo vůbec první let mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty.

  Neviditelný pes 04.09.20 00:00:00


 • Glosa Petra Peška: Po mzdách poznáte je 1

  Meziroční pokles české ekonomiky o zhruba 11 procent, deficit na 230 miliardách, tedy téměř na polovině ročního "plánu". Meziroční pokles české ekonomiky o zhruba 11 procent, deficit na 230 miliardách, tedy téměř na polovině ročního „plánu“.


 • GLOSA: Bude se fotbal někdy hrát na čistý čas? 1

  Nedávno jsme strávili příjemnou dvouhodinku při debatě na téma "zavedení čistého času. " Co nás k tomu vedlo? Výzkum, který si pár let zpátky dal za cíl stanovit, kolik čistého času se v běžném zápase ... Nedávno jsme strávili příjemnou dvouhodinku při debatě na téma „zavedení čistého času.“ Co nás k tomu vedlo? Výzkum, který si pár let zpátky dal za cíl stanovit, kolik čistého času se v běžném zápase ...