Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Foyer

 • Pohřeb Miloše Nesvadby (†95): Místo foyer Národního sláva v kostele, kde se loučili i s Kočkou! 4

  Rodina, kolegové a přátelé se dnes rozloučili s hercem a výtvarníkem Milošem Nesvadbou (†95), který zemřel před dvěma týdny. Rodina, kolegové a přátelé se dnes rozloučili s hercem a výtvarníkem Milošem Nesvadbou (†95), který zemřel před dvěma týdny. Nesvadba ilustroval na 50 dětských knížek, pracoval pro časopisy Ohníček či Dikobraz, oblíbený je i z pohádky Pyšná princezna, kde si...


 • Nejoblíbenějšími pardubickými herci roku 2016 byli vyhlášeni Martina Sikorová a Ladislav Špiner 1

  Plesoví hosté si plnými doušky užívali nejen tance a bohatého programu, ale také se dozvěděli […] V pátek 31. března se historická budova pardubického Městského divadla převlékla do plesového, sedadla v hledišti nahradily vyzdobené stoly, které zaplnily také lóže a foyer v prvním i druhém patře, jeviště se proměnilo v taneční parket – konal se zde totiž tradiční Divadelní bál.

  Pohoda se Superrodinou 03.11.19 18:15:43


 • Galéria Foyer pripomenie tvorbu Mariána Žilíka 1 ( 1 )

  Galéria Foyer v Starom divadle Karola Spišáka (SDKS) pripomenie tvorbu a dielo maliara, sochára a fotografa Mariána Žilíka. Galéria Foyer v Starom divadle Karola Spišáka (SDKS) pripomenie tvorbu a dielo maliara, sochára a fotografa Mariána Žilíka.

  SME 30.10.19 15:44:28


 • Miroslav Pláňava představí v Domě kultury v Kroměříži výstavu portrétů a aktů 1

  Fotograf Miroslav Pláňava představí v listopadu a prosinci 2019 ve foyer Domu kultury v Kroměříži v pořadí už svou třetí autorskou výstavu černobílých fotografií na téma "Akt a portrét černobíle". Vernisáž proběhne ve čtvrtek 31. října v 17 hodin. Fotograf Miroslav Pláňava představí v listopadu a prosinci 2019 ve foyer Domu kultury v Kroměříži v pořadí už svou třetí autorskou výstavu černobílých fotografií na téma „Akt a portrét černobíle“. Vernisáž proběhne ve čtvrtek 31. října v 17 hodin.


 • Výstava Terezy z Davle a Hynka Čermáka: Ženská postava nazíraná ze dvou úhlů 1

  Ve foyer čáslavského Dusíkova divadla trvá do 31. prosince výstava Průměty do ženské postavy. Jde o pomyslný dialog, možná i duel, dvou autorů, Terezy z Davle a Hynka Čermáka. Ve foyer čáslavského Dusíkova divadla trvá do 31. prosince výstava Průměty do ženské postavy. Jde o pomyslný dialog, možná i duel, dvou autorů, Terezy z Davle a Hynka Čermáka.


 • POSLEDNÉ INFORMÁCIE PRE TRANSMISSION 2019 1

  Zaistenie bezpečnosti objektu O2 areny je detailne riešené Smernicou bezpečnosti O2 areny. Držitelia GOLDFINGERS VIP vstupeniek majú prístup do O2 areny cez vstup č. 1 na severnej strane. Viac informácií nájdete v návštevnom poriadku O2 areny. O2 arena ponúka dostatok toaliet, ktoré sú k dispozícii zadarmo. Záverečné prípravy veľkolepej show Transmission festivalu „Another Dimension“ práve vrcholia. Prinášame vám všetky dôležité informácie, vďaka ktorým si užijete ničím nerušenú noc. BEZPEČNOSŤ NÁVŠTĚVNÍKOV Bezpečnosť našich fanúšikov a návštevníkov bola, je a vždy bude na prvom mieste. Pri vstupe do...


 • Fotografickou výstavu Kresby světlem v Kroměříži viděly za čtvrt roku dva tisíce lidí 1

  V pondělí 30. září skončila ve foyer Domu kultury v Kroměříži fotografická výstava Kresby světlem autorů Nelly Billové a Roberta Rohála, která byla zahájena koncem letošního června a nakonec ještě o čtrnáct dnů prodloužena. Viděly ji více než dva tisíce lidí. V pondělí 30. září skončila ve foyer Domu kultury v Kroměříži fotografická výstava Kresby světlem autorů Nelly Billové a Roberta Rohála, která byla zahájena koncem letošního června a nakonec ještě o čtrnáct dnů prodloužena. Viděly ji více než dva tisíce lidí.


 • Nejoblíbenějšími pardubickými herci roku 2016 byli vyhlášeni Martina Sikorová a Ladislav Špiner 1

  Plesoví hosté si plnými doušky užívali nejen tance a bohatého programu, ale také se dozvěděli […] V pátek 31. března se historická budova pardubického Městského divadla převlékla do plesového, sedadla v hledišti nahradily vyzdobené stoly, které zaplnily také lóže a foyer v prvním i druhém patře, jeviště se proměnilo v taneční parket – konal se zde totiž tradiční Divadelní bál.

  Pohoda se Superrodinou 01.10.19 01:08:31


 • Centrální recepce Nové radnice 1 ( 1 )

  "Recepce zvýší komfort pro návštěvníky a usnadní jejich orientaci v budově. Celý článek "Centrální recepce Nové radnice" na msstavby.cz Centrální recepce Nové radnice Článek z webu msstavby.cz: Vedení města těmito kroky reaguje na dlouhodobé doporučení bezpečnostních složek na zvýšení zabezpečení budovy. Projekty recepce i kamerového systému budou hotovy v letošním roce, s realizací se počítá v 1. polovině příštího...

  31.07.20 10:30:00


 • Nu Sound of Visegrad: Vzdušné Zámky - Mesto kultúry 2020. 1 ( 1 )

  Udeje sa tak 10. októbra 2020 v Kine Mier Nové Zámky - na celodennom festivale Nu Sound of Visegrad: Vzdušné Zámky - Mesto kultúry 2020, na ktorom vystúpia slovenskí, českí, maďarskí a poľskí interpreti. Festival Nu Sound of Visegrad z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia Slovenská, česká, maďarská a poľská scéna sa spája na festivale Nu Sound of Visegrad v Meste kultúry. Otvorenie hraníc potešilo každého z nás. Sme veľmi radi, že sa opätovne môžeme stretávať aj s našimi susedmi. Táto nezvyčajná situácia, pri ktorej...

  29.07.20 11:09:21


 • Ostrava podporuje nadané žáky a studenty. 1 ( 1 1 )

  Magistrát města Ostravy věnuje podpoře nadaných žáků a studentů velikou pozornost. Ve foyer budovy Nové radnice si nyní můžete prohlédnout netradiční výstavu. Její název napovídá o čem asi je. Jmenuje se totiž "Jsem stipendista města Ostravy. Magistrát města Ostravy věnuje podpoře nadaných žáků a studentů velikou pozornost. Ve foyer budovy Nové radnice si nyní můžete prohlédnout netradiční výstavu. Její název napovídá o čem asi je. Jmenuje se totiž “Jsem stipendista města Ostravy.”

  InfoPortály.cz 17.06.20 13:57:00


 • Studenti architektury navrhli proměnu některých území města Kladna 1 ( 1 )

  Studenti fakulty ČVUT se zabývali možnou proměnou území města Kladna za nádražím a také koncepcí kladenské zeleně. Jejich originální návrhy budou k vidění ve foyer Kina Sokol v Kladně. Vernisáž s programem se uskuteční ve čtvrtek 18. června v 18 hodin. Studenti fakulty ČVUT se zabývali možnou proměnou území města Kladna za nádražím a také koncepcí kladenské zeleně. Jejich originální návrhy budou k vidění ve foyer Kina Sokol v Kladně. Vernisáž s programem se uskuteční ve čtvrtek 18. června v 18 hodin.

  Kladenský deník 09.06.20 12:19:00


 • Studenti architektury představí své nápady pro rozvoj Kladna 1 ( 1 )

  Možnými cestami rozvoje území města Kladna se v uplynulých měsících zabývali studenti ČVUT. Jejich originální návrhy budou k vidění ve foyer Kina Sokol. Otevřená vernisáž s programem se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 18 hodin. Možnými cestami rozvoje území města Kladna se v uplynulých měsících zabývali studenti ČVUT. Jejich originální návrhy budou k vidění ve foyer Kina Sokol. Otevřená vernisáž s programem se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 18 hodin.


 • Dům kultury v Kroměříži láká na výstavu působivých obrazů, potom nabídne kultovní filmové plakáty 1 ( 1 )

  Až do konce června probíhá ve foyer Domu kultury v Kroměříži výstava keramických a malovaných obrazů olomoucké výtvarnice Věry Katky Tatarkovičové. Expozice nese název Radosti mého života a setkává se s příznivými ohlasy návštěvníků. Až do konce června probíhá ve foyer Domu kultury v Kroměříži výstava keramických a malovaných obrazů olomoucké výtvarnice Věry Katky Tatarkovičové. Expozice nese název Radosti mého života a setkává se s příznivými ohlasy návštěvníků.


 • Pražské jaro nabídne stream Brno Contemporary Orchestra 1 ( 1 )

  Alternativní program Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jarodnes nabídne stream s vystoupením souboru Brno Contemporary Orchestra. Dějištěm koncertu bude foyer Janáčkova divadla v Brně, který budoumoci diváci v přímém přenosu sledovat na stránkách festivalu asociálních sítích Pražského jara. Alternativní program Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jarodnes nabídne stream s vystoupením souboru Brno Contemporary Orchestra.Dějištěm koncertu bude foyer Janáčkova divadla v Brně, který budoumoci diváci v přímém přenosu sledovat na stránkách festivalu asociálních sítích Pražského jara.

  radio.cz 20.05.20 09:00:00


 • Jak zdravě cestovat po Ostravě? 1 ( 1 )

  Výstava se koná v rámci osvětové kampaně OSTRAVOU!!! Celý článek "Jak zdravě cestovat po Ostravě?" na ostrava-online.cz Jak zdravě cestovat po Ostravě? Proč upřednostnit veřejnou dopravu nebo využít pohyb a sportovní aktivity pro cestování po Ostravě před jízdou osobním automobilem? Odpovědi najdou během března návštěvníci ve foyer Nové radnice na Prokešově náměstí. Výstava se koná v rámci...

  04.05.20 19:52:27


 • Trump vyhrál první bitvu. 1 ( 1 )

  Koronavirus jen tak nezmiz a podle mnohch epidemiologů se navc bude vracet. Ale jeho voliči dobře pochopili, co Trump řk. Jenže Trump to ani tentokrt nemn doslovně. "Jsem svho druhu vlečn prezident," prohlauje Trump uprostřed epidemie. Koronavirus jen tak nezmiz a podle mnohch epidemiologů se navc bude vracet. "Jde vlna za vlnou, hrob jedn vlny je druh zelenou kolbkou." Uvidme. V USA se koronavirus v každm přpadě protne s listopadovmi prezidentskmi volbami. Ať už přmo, tedy...

  Aktuálně - Aktuálně.cz 27.03.20 11:11:00


 • Restaurace kulturního domu ve Strakonicích připomíná 60. léta i Čezetu 2 ( 2 )

  Ve Strakonicích se loni pustili do velké rekonstrukce kulturního domu. Architekti nyní představili novou restauraci s motivy slavného skútru od Čezety. Ukázali i terasu nebo multifunkční sál. První etapa oprav stála 46 milionů, v příštích letech přijde na řadu hlavní sál či foyer. Ve Strakonicích se loni pustili do velké rekonstrukce kulturního domu. Architekti nyní představili novou restauraci s motivy slavného skútru od Čezety. Ukázali i terasu nebo multifunkční sál. První etapa oprav stála 46 milionů, v příštích letech přijde na řadu hlavní...


 • V Divadle Bolka Polívky odstartoval jarní festival Ženy ženám 1 ( 1 )

  Festival nabídne představení, filmy, diskuse i charitativní bazar. Zahájení náleželo jedné z předních osobností brněnské výtvarné scény, Zdeně Höhmové. Vernisáž výstavy Dvě energie se uskutečnila v pátek 28. února v 16:30. Foyer DBP zaplnily kresby a obrazy malířky, ilustrátorky a grafičky. Festival nabídne představení, filmy, diskuse i charitativní bazar. Zahájení náleželo jedné z předních osobností brněnské výtvarné scény, Zdeně Höhmové. Vernisáž výstavy Dvě energie se uskutečnila v pátek 28. února v 16:30. Foyer DBP zaplnily kresby a obrazy malířky, ilustrátorky a grafičky.

  02.03.20 10:24:02


 • BSK: V kraji pribudne Nové župné divadlo 1 ( 1 )

  Priestor bude slúžiť pre aktivity Divadla ASTORKA Korzo '90, ktoré sa svojím charakterom viac hodia do menšieho divadelného priestoru ako je súčasné javisko divadla. Nový priestor bude teda v budúcnosti využívaný na malé divadelné viac žánrové formy. Bratislava 25. februára 2020 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd) Divadlo ASTORKA Korzo ´90 v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja otvára v rámci 30. výročia divadla nový divadelný priestor Štúdio A2 – Nové župné divadlo ako poctu Divadlu na Korze. Slávnostné otvorenie nového priestoru na...

  Hlavné Správy 25.02.20 12:46:59