Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Eukalyptus

 • Rostlinná čistička vzduchu? 1 ( 1 )

  Eukalyptus nebo také blahovičník, je vhodnou rostlinou při potížích s dýcháním, protože jeho vonné silice uvolňují dýchací cesty. Eukalyptus je označovaný jako rostlinná čistička vzduchu, okysličuje a zvlhčuje vzduch, ale potřebuje náležitou péči, aby ze sebe vydal maximum. Eukalyptus nebo také blahovičník, je vhodnou rostlinou při potížích s dýcháním, protože jeho vonné silice uvolňují dýchací cesty. Eukalyptus je označovaný jako rostlinná čistička vzduchu, okysličuje a zvlhčuje vzduch, ale potřebuje náležitou péči, aby ze sebe vydal maximum.

  Deník.cz 09.05.19 09:07:00


 • Zázrak jménem Rýmovník: Nová hvězda v boji s nachlazením 1 ( 1 )

  Říká se mu kubánské oregáno, nebo mexický eukalyptus. Říká se mu kubánské oregáno, nebo mexický eukalyptus. Silně aromatická bylina se v českých domácnostech zabydlela hlavně jako dekorativní pokojová rostlina, má ale i jiné benefity. Zdravotní!

  03.12.18 05:00:00


 • Esenciln oleje vhodn i pro děti. 1 ( 1 1 )

  Proč s nimi tedy neposilujete dětsk imunitn systm a neošetřujete drobn poraněn vašich potomků? Tea tree oil, levandule, cedrov dřevo nebo eukalyptus. Mte tyto esenciln olejčky doma i vy? Proč s nimi tedy neposilujete dětsk imunitn systm a neošetřujete drobn poraněn vašich potomků?

  bety.cz 06.11.18 10:45:00


 • Vyzbrojte se, než to vypukne! 1

  Kubánské oregano, španělský tymián, řecký eukalyptus, indický brutnák. Kolik že jste napočítali bylinek? Asi vás zklameme, jde o jedinou - plectranthus amboinicus neboli rýmovník. Proč byste si ji měli pořídit? Nejen kvůli tomu, že, věrna svému názvu, zažene příznaky nachlazení.

  13.10.17 00:00:00