Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Eugster

  • FOTO Zverejnili denník jedného z najznámejších vojnových zločincov: Toto sa v ňom píše 1 ( 1 1 )

    BELEHRAD - Denník jedného z najznámejších vojnových zločincov na Balkáne, veliteľa armády bosnianskych Srbov Ratka Mladiča, umelec Vladimir Miladinovič štyri roky prepisoval slovo od slova na veľké kusy bieleho papiera, ktoré teraz lemujú steny galérie Eugster v Belehrade. BELEHRAD - Denník jedného z najznámejších vojnových zločincov na Balkáne, veliteľa armády bosnianskych Srbov Ratka Mladiča, umelec Vladimir Miladinovič štyri roky prepisoval slovo od slova na veľké kusy bieleho papiera, ktoré teraz lemujú steny galérie Eugster v Belehrade.

    30.08.20 17:07:52


  • Deníky válečného zločince k očím všech. 1 ( 1 )

    Čtyři roky je slovo od slova přepisoval srbský umělec Vladimir Miladinović na velké archy bílého papíru. Vydal se tak opačnou cestou než srbská společnost, která se na hrůzy z minulosti snaží zapomenout. Slova z deníku jednoho z nejznámějších válečných zločinců na Balkáně, velitele armády bosenských Srbů Ratka Mladiče, nyní lemují zdi galerie Eugster v Bělehradě. Čtyři roky je slovo od slova přepisoval srbský umělec Vladimir Miladinović na velké archy bílého papíru. Vydal...

    idnes.cz 24.08.20 18:03:00