Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Chrysler

 • Šéf PSA Carlos Tavares poprel špekulácie o fúzii s koncernom Fiat-Chrysler 1

  Šéf automobilového koncernu PSA Carlos Tavares poprel špekulácie o potenciálnej fúzii so svojím taliansko-americkým konkurentom Fiat-Chrysler. Koncern PSA zahŕňa značky Peugeot, Citroen, DS, Opel a Vauxhall Na snímke šéf francúzskej automobilky PSA Carlos Tavares Frankfurt nad Mohanom 11. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Christopher Ena) Šéf automobilového koncernu PSA Carlos Tavares poprel špekulácie o potenciálnej fúzii so svojím taliansko-americkým konkurentom Fiat-Chrysler. “Nepotrebujeme žiadnu alianciu, sústredíme sa na seba,” povedal šéf francúzskeho koncernu v utorok na autosalóne IAA...

  Hlavné Správy 11.09.19 08:13:57


 • Šéf PSA poprel špekulácie o fúzii s koncernom Fiat-Chrysler 1 ( 1 )

  PSA prevzal Opel a jeho britskú sesterskú značku Vauxhall pred viac ako dvomi rokmi. PSA prevzal Opel a jeho britskú sesterskú značku Vauxhall pred viac ako dvomi rokmi.

  SME 10.09.19 21:22:46


 • Přetahovaná o Teslu. 1 ( 1 )

  Šéf německého Volkswagenu Herbert Diess se zajímá o koupi podílu ve výrobci elektromobilů Tesla. Mluvčí VW však spekulace o možném převzetí podílu v Tesle odmítl. Šéf německého Volkswagenu Herbert Diess se zajímá o koupi podílu ve výrobci elektromobilů Tesla. Mluvčí VW však spekulace o možném převzetí podílu v Tesle odmítl. Letos se Tesla dohodla s koncernem Fiat-Chrysler, že naoko spojí prodeje svých aut, aby italsko-americký...

  22.08.19 16:53:00


 • Automobilky Fiat-Chryler a Renault chtějí vytvořit koncern 1 ( 1 )

  Evropští výrobci a dodavatelé automobilů zaznamenali uprostřed obchodního týdne růst v důsledku zprávy o tom, že Renault a Fiat Chrysler by mohli obnovit jednání o fúzi. Navrhovaná fúze ve výši 33 miliard EUR ztroskotala v červnu poté, co se francouzská.. Evropští výrobci a dodavatelé automobilů zaznamenali uprostřed obchodního týdne růst v důsledku zprávy o tom, že Renault a Fiat Chrysler by mohli obnovit jednání o fúzi. Navrhovaná fúze ve výši 33 miliard EUR ztroskotala v červnu poté, co se francouzská..


 • Jednání mezi Fiatem a Renaultem opět v kurzu 1 ( 1 )

  Renault a Fiat Chrysler si připisují zisky poté, co italský list Il Sole 24 Ore uvedl, že podle dvou lidí obeznámených se situací tyto dvě automobilky zůstávají v kontaktu ohledně možného propojení i přesto, že od těchto snah veřejně opustily. Renault a Fiat Chrysler si připisují zisky poté, co italský list Il Sole 24 Ore uvedl, že podle dvou lidí obeznámených se situací tyto dvě automobilky zůstávají v kontaktu ohledně možného propojení i přesto, že od těchto snah veřejně opustily.


 • Nestárnoucí Yankee ukazuje budoucnost a lije do sebe hektolitry benzinu 1 ( 1 )

  Je to až k nevíře. Opulentní bourák představený v době propuknutí finanční krize, který dnes absolutně nevyhovuje trendu eko-mobility, slaví čím dál větší úspěchy. Bez výraznější modernizace je přes jedenáct let starý Dodge Challenger jedním z nejúspěšnějších modelů koncernu Chrysler. Je to až k nevíře. Opulentní bourák představený v době propuknutí finanční krize, který dnes absolutně nevyhovuje trendu eko-mobility, slaví čím dál větší úspěchy. Bez výraznější modernizace je přes jedenáct let starý Dodge Challenger jedním z nejúspěšnějších modelů koncernu Chrysler.

  15.08.19 00:00:00


 • Fúze s Renaultem? 2 ( 2 2 )

  Italsko-americký výrobce automobilů Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zůstává otevřený rozhovorům o spojení s francouzským konkurentem Renault. Uvedl to podle listu Financial Times generální ředitel podniku Mike Manley. Italsko-americký výrobce automobilů Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zůstává otevřený rozhovorům o spojení s francouzským konkurentem Renault. Uvedl to podle listu Financial Times generální ředitel podniku Mike Manley.

  05.08.19 12:17:03


 • Fiat Chrysler je prý stále otevřený rozhovorům o fúzi s Renaultem 1 ( 1 )

  Italsko-americký výrobce automobilů Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zůstává otevřený rozhovorům o spojení s francouzským konkurentem Renault. Italsko-americký výrobce automobilů Fiat Chrysler Automobiles (FCA) zůstává otevřený rozhovorům o spojení s francouzským konkurentem Renault.

  auto.cz 05.08.19 11:56:00


 • Renault obnovil námluvy s Fiatem, jedná o prodeji podílu v Nissanu 1 ( 1 )

  Francouzská automobilka Renault se možná v brzké době zbaví části svého minoritního podílu v japonské automobilce Nissan. Informoval o tom The Wall Street Journal. Důvodem jsou obnovená jednání s koncernem Fiat-Chrysler. Francouzská automobilka Renault se možná v brzké době zbaví části svého minoritního podílu v japonské automobilce Nissan. Informoval o tom The Wall Street Journal. Důvodem jsou obnovená jednání s koncernem Fiat-Chrysler.

  e15.cz 04.08.19 09:45:00


 • Legendárneho manažéra vyhnali zFordu. 2 ( 2 2 )

  Lee Iacocca, automobilový manažér, ktorý zachránil Chrysler pred bankrotom, bol pri vzniku legendárneho Fordu Mustang apatril knajúspešnejším obchodníkom svojej generácie, Zomrel minulý týždeň vo veku 94 rokov na následky Parkinsonovej choroby. Lee Iacocca, automobilový manažér, ktorý zachránil Chrysler pred bankrotom, bol pri vzniku legendárneho Fordu Mustang apatril knajúspešnejším obchodníkom svojej generácie, Zomrel minulý týždeň vo veku 94 rokov na následky Parkinsonovej choroby.

  12.07.19 12:34:28


 • Zemřel otec Fordu Mustang amuž, který v80.letech zachránil Chrysler 1 ( 1 1 )

  Ford původně odmítl jeho nápad "Mini-Max", který mohl zrealizovat až v Chrysleru. Lee Iacocca byl jedním z nejdůležitějších představitelů automobilového průmyslu. Svět obletěla velmi smutná zpráva. Zemřel Anthony „Lee“ Iacocca, muž, který v šedesátých letech přesvědčil Henryho Forda II., aby Ford schválil sériovou výrobu sportovního vozu Mustang. Zcela novému vozu pro mladé, který vznikl na podvozkové platformě Fordu Falcon, vedení automobilky příliš...

  Magazín o autech | Autoweb.cz 08.07.19 08:00:54


 • Zemřel spasitel amerických automobilek, který byl málem prezidentem USA 1 ( 1 )

  Takto výrazných manažerů měl automobilový průmysl za svoji existenci jen několik. Lee Iacocca stál za stvořením několika kategorií motorových vozidel, Ford Mustang byl v roce 1964 první "pony car" a Chrysler Voyager dvacet let na to zase první MPV. Takto výrazných manažerů měl automobilový průmysl za svoji existenci jen několik. Lee Iacocca stál za stvořením několika kategorií motorových vozidel, Ford Mustang byl v roce 1964 první „pony car“ a Chrysler Voyager dvacet let na to zase první MPV.

  06.07.19 00:00:00


 • Zachránce automobilky Chrysler a spolutvůrce legendárního Mustangu Lee Iacocca zemřel 1 ( 1 )

  Zemřel bývalý manažer několika amerických automobilek Lee Iacocca. Charismatickému vizionáři, který stál za vznikem sportovního vozu Ford Mustang či minivanu Chrysler, bylo 94 let. S odkazem na rodinu to oznámil koncern Fiat Chrysler. Zemřel bývalý manažer několika amerických automobilek Lee Iacocca. Charismatickému vizionáři, který stál za vznikem sportovního vozu Ford Mustang či minivanu Chrysler, bylo 94 let. S odkazem na rodinu to oznámil koncern Fiat Chrysler. Iacocca byl synem italských přistěhovalců a v...

  e15.cz 03.07.19 10:39:00


 • Zemřel Lee Iacocca, zachránce Chrysleru a tvůrce legendárního Fordu Mustang 1 ( 1 )

  Zůstaly po něm dvě dcery a osm vnoučat. Jeho nejmladší dcera potvrdila, že zemřel z přirozených příčin. Ve věku 94 let zemřela ikona amerického automobilového průmyslu, manažer Lee Iacocca, který pomohl v 80. letech zachránit před bankrotem značku Chrysler a byl jedním z tvůrců slavné značky Ford Mustang. Zůstaly po něm dvě dcery a osm vnoučat. Jeho nejmladší dcera potvrdila,...

  Deník.cz 03.07.19 10:34:00


 • Zemřel někdejší automobilový manažer Lee Iacocca 3 ( 3 3 )

  Oznámil to koncern Fiat Chrysler. Iacocca v úterý ve svém domovu v Bel-Air v Kalifornii podlehl komplikacím pramenícím z Parkinsonovy nemoci, řekla Iacoccova dcera Lia deníku The Washington Post. Lee Iacocca, charismatický špičkový manažer amerických automobilek a vizionář, který stál za vznikem sportovního vozu Ford Mustang a minivanu Chrysler, zemřel ve věku 94 let. Oznámil to koncern Fiat Chrysler. Iacocca v úterý ve svém domovu v Bel-Air v Kalifornii...

  03.07.19 06:38:01


 • Zemřel někdejší automobilový manažer a vizionář Lee Iacocca 1 ( 1 )

  Los Angeles - Lee Iacocca, charismatický špičkový manažer amerických automobilek a vizionář, který stál za vznikem sportovního vozu Ford Mustang a minivanu Chrysler, zemřel ve věku 94... Los Angeles - Lee Iacocca, charismatický špičkový manažer amerických automobilek a vizionář, který stál za vznikem sportovního vozu Ford Mustang a minivanu Chrysler, zemřel ve věku 94...

  ceskenoviny.cz 03.07.19 05:17:00


 • Chrysler Voyager se vrací. 1 ( 1 )

  Minivan Voyager známe i českého prostředí, z doby, kdy u nás ještě působila značka Chrysler. Nyní se po několika letech vrací. Minivan Voyager známe i českého prostředí, z doby, kdy u nás ještě působila značka Chrysler. Nyní se po několika letech vrací.

  auto.cz 30.06.19 16:50:00


 • Veľkým automobilkám hrozia v EÚ pokuty pre emisie 1 ( 1 1 )

  Najviac ohrozený je podľa štúdie nemecký Volkswagen a taliansko-americký Fiat Chrysler. Vyhnúť pokutám by sa mohli Volvo a Toyota. Najviac ohrozený je podľa štúdie nemecký Volkswagen a taliansko-americký Fiat Chrysler. Vyhnúť pokutám by sa mohli Volvo a Toyota.

  Správy - Pravda.sk 27.06.19 07:15:01


 • Prostě to zaplatíme. 1 ( 1 )

  Ten je největ automobilkou v Evropě podle podlu na trhu. Aby automobilka splnila přsněj pravidla, plnuje od přtho roku masovou vrobu elektrickch aut. Pokuta pro Fiat Chrysler by mohla činit 746 milionů eur. Největ pokutu, a to až 1,83 miliardy eur (46,7 miliardy korun), by mohl dostat Volkswagen. Ten je největ automobilkou v Evropě podle podlu na trhu. Aby automobilka splnila přsněj pravidla, plnuje od přtho roku masovou vrobu elektrickch aut. Pokuta pro...

  Aktuálně - Aktuálně.cz 26.06.19 15:29:23


 • Prostě to zaplatíme. 1 ( 1 )

  Fiat Chrysler prohlásil, že využije tu nejlevnější možnost, což může znamenat i to, že za nadměrné emise zaplatí. Fiat Chrysler prohlásil, že využije tu nejlevnější možnost, což může znamenat i to, že za nadměrné emise zaplatí.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 26.06.19 15:29:23