Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Chobot

 • Ewa Farna o manželství s vlasatým kytaristou: Obří čepice a žádné prospěchářství! 1

  Před lety se potkali na pódiu, když Ewa Farna (27) obměňovala kapelu. Kudrnatý vlasáč Martin Chobot (31) byl nejdřív jejím kamarádem, posléze milencem a od roku 2017 manželem. Zpěvačka málokdy mluví o jejich soužití, ale občas udělá výjimku. Před lety se potkali na pódiu, když Ewa Farna (27) obměňovala kapelu. Kudrnatý vlasáč Martin Chobot (31) byl nejdřív jejím kamarádem, posléze milencem a od roku 2017 manželem. Zpěvačka málokdy mluví o jejich soužití, ale občas udělá výjimku. 


 • Futbalový talent Chobot v repre do 21 rokov 1 ( 1 )

  Rozhovor s nádejným slovenským reprezentantom a hráčom FC Nitra Mariánom Chobotom, ktorý zažíva pekné obdobie s reprezentáciou do 21 rokov. Rozhovor s nádejným slovenským reprezentantom a hráčom FC Nitra Mariánom Chobotom, ktorý zažíva pekné obdobie s reprezentáciou do 21 rokov.

  SME 15.11.19 10:44:13


 • Ewa Farna se vrátila ke koncertování: Kdo se stará o malého Artura? 1 ( 1 )

  Druhá polovina turné Ewy Farne (26) začala a zpěvačka obráží jedno město za druhým. A jelikož tatínek Martin Chobot (30) je zároveň Ewiným kytaristou, do pozoru vždy musí nastoupit někdo třetí. Druhá polovina turné Ewy Farne (26) začala a zpěvačka obráží jedno město za druhým. Jenomže během koncertování musí někdo hlídat malého Artura (jsou mu 4 měsíce), který sice roste jako z vody, ale o samotě ani náhodou zůstat nemůže. A...

  extra.cz 17.10.19 17:19:02


 • Slon má chobot dlouhý, tapír krátký. 1 ( 1 1 )

  K textu Jiřího Hlavenky "Chudé země mají nízké daně, bohaté země mají daně vysoké" ZDE se sluší přičinit několik upřesňujících poznámek. K textu Jiřího Hlavenky "Chudé země mají nízké daně, bohaté země mají daně vysoké" ZDE se sluší přičinit několik upřesňujících poznámek.

  10.07.20 01:00:00


 • Starosta Jirask: V lesch na hornch Vinicch a v okol rybnka Chobot vznikne relaxačn prostor 1 ( 1 1 )

  Ve sportovně relaxačnm arelu na Vinicch vyrostlo vběhov schodiště s celkovm převšenm 18 metrů. Ve sportovně relaxačnm arelu na Vinicch vyrostlo vběhov schodiště s celkovm převšenm 18 metrů.


 • Sloní zábava! 1 ( 1 )

  Jejich dny jsou poměrně hravé a plné nových věcí. Obě holčičky jsou zvídavé, zkoumají okolí, učí se používat chobot a dělají lumpárny. Zábavu střídají povinnosti a hygienické návyky, jako je například sprchování. A jak vypadá taková sprcha hravých slůňat, se podívejte ve videu. Slůňata z pražské zoo se parádně baví. Jejich dny jsou poměrně hravé a plné nových věcí. Obě holčičky jsou zvídavé, zkoumají okolí, učí se používat chobot a dělají lumpárny. Zábavu střídají povinnosti a hygienické návyky, jako je například sprchování. Starší...


 • V Indonésii neznámý pachatel usmrtil vzácného slona sumaterského 1 ( 1 1 )

  Na ostrově Sumatra v Indonésii byl nalezen mrtvý vzácný slon sumaterský, jemuž neznámý pachatel odřízl chobot, napsala včera agentura DPA. Zkrvavené tělo zvířete s neporušenými kly objevili podle indonéského státního úřadu pro ochranu přírody místní lidé. Na ostrově Sumatra v Indonésii byl nalezen mrtvý vzácný slon sumaterský, jemuž neznámý pachatel odřízl chobot, napsala včera agentura DPA. Zkrvavené tělo zvířete s neporušenými kly objevili podle indonéského státního úřadu pro ochranu přírody místní lidé.

  16.04.20 23:26:00


 • Roušky ve Sněmovně: Kalousek za loupežníka, Černochová zkoušela chobot a co další? 1 ( 1 )

  Mimořádné jednání Poslanecké sněmovny kvůli koronaviru a zákonům projednávaných v legislativní nouzi odhalilo také kreativitu politiků. Blesk Zprávy zjišťovaly, jak kdo přistoupil k vládnímu domácímu úkolu a čím svůj obličej zahalil. Mimořádné jednání Poslanecké sněmovny kvůli koronaviru a zákonům projednávaných v legislativní nouzi odhalilo také kreativitu politiků. Ve Sněmovně se konala přehlídka roušek. Nařízení vlády, která zatím nedokázala ochranu úst a nosu obstarat pro obyvatele, se totiž týká i samotných zákonodárců. Blesk...

  blesk.cz 25.03.20 05:10:00


 • V Nitre si zahral aj Ligu majstrov 1 ( 1 1 )

  "V úvode sezóny sme získali veľmi málo bodov," hovorí Chobot. „V úvode sezóny sme získali veľmi málo bodov,“ hovorí Chobot.

  22.03.20 16:03:15


 • Len súboje s kvalitnými súpermi nám môžu pomôcť splniť si sen o ME, tvrdí Guľa 1 ( 1 )

  Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov absolvovala septembrový asociačný termín bez víťazstva. Ten tieň z toho nezdaru bol cítiť aj v zápase proti DAC. Jeho zverenci inkasovali od Dunajskostedčanov už v 10. min, keď sa presadil Eric Ramírez. Kouč Guľa dal v zápase proti úradujúcemu slovenskému vicešampiónovi šancu až sedemnástim hráčom. Bratislava 11. septembra 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský) Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov absolvovala septembrový asociačný termín bez víťazstva. Uplynulý piatok neúspešne vstúpila do kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2021, keď v Baku podľahla Azerbajdžanu 1:2. V utorok využila možnosť...

  Hlavné Správy 11.09.19 12:52:02


 • Mlhovina Sloní chobot v Kefeu 1 ( 1 )

  Mlhovina Sloní chobot se vine komplexem IC 1396 s emisní mlhovinou a mladou hvězdokupou ve vysoko letícím souhvězdíCepheusjako ilustrace galaktickýmPříběhem jen tak. Mlhovina Sloní chobot se vine komplexem IC 1396 s emisní mlhovinou a mladou hvězdokupou ve vysoko letícím souhvězdíCepheusjako ilustrace galaktickýmPříběhem jen tak.Kosmický sl

  16.08.19 06:00:00


 • Desivá smrť dievčatka (†7): VIDEO Najprv sa zvalila stena, potom sa dnu vopchal sloní chobot a... 1 ( 1 )

  NAÍ DILLÍ - Sedemročná Indka Sini Munda vo štvrtok v noci pokojne spala pri svojom bratovi Ganešovi a sestre Rani. Zrazu sa jedna stena ich domu zatriasla pod strašným nárazom. Rozospaté deti nevedeli, čo sa deje, keď sa zrazu cez dieru v stene dnu vopchal dlhý sivý chobot. NAÍ DILLÍ – Sedemročná Indka Sini Munda vo štvrtok v noci pokojne spala pri svojom bratovi Ganešovi a sestre Rani. Zrazu sa jedna stena ich domu zatriasla pod strašným nárazom. Rozospaté deti nevedeli, čo sa deje, keď sa zrazu cez...

  13.07.19 17:00:55


 • Ewa Farna svěřila miminko "online" chůvě! 1 ( 1 )

  Zpěvačce Ewě Farne (25) skončilo šestinedělí, a tak se vrhla do práce. I když s kapelou, kde hraje na baskytaru její manžel Martin Chobot zkouší, tak má jejich sedmitýdenního synka Artura stále na očích díky tzv. chůvičce. Zpěvačce Ewě Farne (25) skončilo šestinedělí, a tak se vrhla do práce. I když s kapelou, kde hraje na baskytaru její manžel Martin Chobot zkouší, tak má jejich sedmitýdenního synka Artura stále na očích díky tzv. chůvičce.  

  10.07.19 15:14:00


 • Farna a Chobot: Dojemné vyznání synovi! 1 ( 1 )

  Ještě větší úsměv na tváři budou mít šťastní rodiče malého Artuše Martin Chobot (29) a jeho žena zpěvačka Ewa Farna (25). Objevitel talentované Ewy Lešek Wronka (58) totiž pověděl krásná slova o jejich nedávno narozeném miminku. Ještě větší úsměv na tváři budou mít šťastní rodiče malého Artuše Martin Chobot (29) a jeho žena zpěvačka Ewa Farna (25). Objevitel talentované Ewy Lešek Wronka (58) totiž pověděl krásná slova o jejich nedávno narozeném miminku.

  26.06.19 12:00:00


 • První slova o synovi Ewy Farne: Dojemný vzkaz pro malého Artuše 1 ( 1 )

  Po těchto slovech bude pyšná nejen maminka Ewa Farna (25), ale i její manžel Martin Chobot (29). Pro eXtra.cz se vůbec poprvé vyjádřil objevitel nadané zpěvačky Lešek Wronka (58) a jeho slova jsou velmi dojemná. Uznávaný hledač talentů má totiž o malém Artušovi zcela jasno! Po těchto slovech bude pyšná nejen maminka Ewa Farna (25), ale i její manžel Martin Chobot (29). Pro eXtra.cz se vůbec poprvé vyjádřil objevitel nadané zpěvačky Lešek Wronka (58) a jeho slova jsou velmi dojemná. Uznávaný hledač talentů má totiž...

  extra.cz 25.06.19 13:12:35


 • Novopečená maminka Ewa Farna: Milionový dárek od manžela! 1 ( 1 )

  Jeho gesto mluví za vše. Jen několik týdnů předtím, než Ewa Farna (25) přivedla na svět jejich syna Artura, manžel Martin Chobot (30) na ni přepsal milionový majetek! Jeho gesto mluví za vše. Jen několik týdnů předtím, než Ewa Farna (25) přivedla na svět jejich syna Artura, manžel Martin Chobot (30) na ni přepsal milionový majetek!

  10.06.19 10:35:00


 • Ewa Farna konečně porodila: Má malého krále Artuše! 1 ( 1 )

  A je to venku! Ewa Farna (25) a její manžel Martin Chobot (30) se stali rodiči. Zpěvačka přivedla na svět chlapečka a dala mu vskutku vznešené jméno! A je to venku! Ewa Farna (25) a její manžel Martin Chobot (30) se stali rodiči. Zpěvačka přivedla na svět chlapečka a dala mu vskutku vznešené jméno!

  07.06.19 05:00:00


 • Zvrat ve vztahu Farne: Ohromující rozhodnutí manžela! 1 ( 1 )

  Ještě než Ewa Farná (25) přivede na svět svého prvního potomka, může se radovat z překvapení, které si pro ni připravil manžel Martin Chobot (30). Ten údajně před pár týdny na zpěvačku přepsal polovinu svého bytu v pražských Dejvicích. Ještě než Ewa Farná (25) přivede na svět svého prvního potomka, může se radovat z překvapení, které si pro ni připravil manžel Martin Chobot (30). Ten údajně před pár týdny na zpěvačku přepsal polovinu svého bytu v pražských Dejvicích.

  06.06.19 08:07:00


 • Moravskoslezské eurovolby: více hlasů, Konečná s Tošenovským obhájili 4 ( 4 )

  V Bruselu budou Moravskoslezský kraj dále zastupovat Evžen Tošenovský z ODS a komunistka Kateřina Konečná. K eurovolbám přišlo více lidí než před pěti lety, přičemž jasně zvítězilo hnutí ANO. Současně však pokračoval pád ČSSD a zjevně posílily pravicové strany. V Bruselu budou Moravskoslezský kraj dále zastupovat Evžen Tošenovský z ODS a komunistka Kateřina Konečná. K eurovolbám přišlo více lidí než před pěti lety, přičemž jasně zvítězilo hnutí ANO. Současně však pokračoval pád ČSSD a zjevně posílily pravicové strany.


 • Takhle zahánějí zvířata v zoo nudu. 1 ( 1 )

  V britské zoo pro ně proto mají speciální hlavolamy. Nuda a stereotyp! To jsou největší hrozby chovu v zoologických zahradách, které se negativně podepisují nejen na duši zvířat, ale i jejich těle. V britské zoo pro ně proto mají speciální hlavolamy. Sloni stráví ve volné přírodě hledáním potravy a...