Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Bonnie

 • Co dokážou sourozenci. 1 ( 1 )

  Zamilovaných dvojic jako Bonnie a Clyde, které se rozhodnou ve víru vášně vraždit, bychom v historii našli víc, ale ani sourozenecká dua se zbraní v ruce nejsou ničím ojedinělým. Zamilovaných dvojic jako Bonnie a Clyde, které se rozhodnou ve víru vášně vraždit, bychom v historii našli víc, ale ani sourozenecká dua se zbraní v ruce nejsou ničím ojedinělým.

  19.06.20 12:00:00


 • Zomrela speváčka Bonnie Pointer zo sesterského kvarteta The Pointer Sisters 1 ( 1 1 )

  Bonnie Pointer, jedna zo štyroch spievajúcich sestier z americkej R&B skupiny The Pointer Sisters, zomrela v pondelok ráno vo veku 69 rokov. Portálu TMZ to oznámila jej sestra Anita, príčinu smrti však neuviedla. Bonnie Pointer, jedna zo štyroch spievajúcich sestier z americkej R&B skupiny The Pointer Sisters, zomrela v pondelok ráno vo veku 69 rokov. Portálu TMZ to oznámila jej sestra Anita, príčinu smrti však neuviedla.

  09.06.20 16:12:16


 • Hudební svět v slzách: Do nebe odešla Bonnie z legendární kapely The Pointer Sisters 1 ( 1 )

  V pondělí zemřela americká zpěvačka Bonnie Pointer, která byla součástí legendární skupiny The Pointer Sisters. Největším hitem skupiny je například skladba I'm So Excited. V pondělí zemřela americká zpěvačka Bonnie Pointer, která byla součástí legendární skupiny The Pointer Sisters. Čtyři sestry se daly dohromady na přelomu 70. let a podařilo se jim obsadit nejvyšší příčky hudebních hitparád. Největším hitem skupiny je například skladba I'm...

  extra.cz 09.06.20 12:15:29


 • Zemřela zpěvačka "sesterské" kapely, jejíž hity zná každý! 1 ( 1 )

  Americká zpěvačka Bonnie Pointerová v 69 letech zemřela. O smrti Bonnie Pointerové informovala její sestra Anita. Jménem svým, mých sourozenců i celé rodiny Pointerových prosím o vaše modlitby," citovala ji agentura AP. Bonnie zemřela v pondělí, podle portálu TMZ na Americká zpěvačka Bonnie Pointerová v 69 letech zemřela. Spolu se sestrami June, Anitou a Ruth se na přelomu 70. a 80. let proslavily jako hudební skupina The Pointer Sisters. Jejich hity I'm So Excited nebo Jump (For My Love) znají...


 • Zomrela Bonnie Pointer z vokálnej skupiny Pointer Sisters 1 ( 1 )

  "S […]Príspevok Zomrela Bonnie Pointer z vokálnej skupiny Pointer Sisters zobrazený najskôr Hlavné správy. Los Angeles 9. júna 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Katy Winn) Vo veku 69 rokov zomrela v pondelok americká speváčka Bonnie Pointer, ktorá sa spolu so sestrami preslávila ako členka skupiny Pointer Sisters, známej hitmi Jump (For My Love) alebo I’m So Excited Držiteľka...

  Hlavné Správy 09.06.20 10:41:32


 • Zemřela Bonnie Pointerová ze skupiny Pointer Sisters 1 ( 1 )

  Americká zpěvačka Bonnie Pointerová zemřela v pondělí ve věku 69 let. Zakládala skupinu Pointer Sisters, která byla slavná hlavně v 70. a 80. letech. Americká zpěvačka Bonnie Pointerová zemřela v pondělí ve věku 69 let. Zakládala skupinu Pointer Sisters, která byla slavná hlavně v 70. a 80. letech.

  09.06.20 10:39:03


 • Zemřela Bonnie Pointer. 1 ( 1 )

  Ve věku 69 let zemřela zpěvačka Bonnie Pointer. Proslavila se v rodinném podniku Pointer Sisters po boku svých sester, má za sebou ale také úspěšnou sólovou kariéru. Ve věku 69 let zemřela zpěvačka Bonnie Pointer. Proslavila se v rodinném podniku Pointer Sisters po boku svých sester, má za sebou ale také úspěšnou sólovou kariéru.  

  09.06.20 10:38:19


 • Zemřela někdejší členka slavné sesterské kapely. 1 ( 1 )

  Ve věku devětašedesáti let v pondělí zemřela Bonnie Pointer. Proslavila se v sesterské kapele The Pointer Sisters a později i jako sólová zpěvačka. Zprávu webu TMZ potvrdila její sestra Anita. Ve věku devětašedesáti let v pondělí zemřela Bonnie Pointer. Proslavila se v sesterské kapele The Pointer Sisters a později i jako sólová zpěvačka. Zprávu webu TMZ potvrdila její sestra Anita.

  Super.cz 09.06.20 10:00:50


 • Zomrela Bonnie Pointerová z kvarteta Pointer Sisters 2 ( 2 2 )

  Držiteľka troch ceny Grammy zomrela vo veku 69 rokov. Držiteľka troch ceny Grammy zomrela vo veku 69 rokov.

  09.06.20 06:13:27


 • Slavná »sesterská« kapele v slzách: Zemřela zakladatelka Bonnie (†69)! 2 ( 2 )

  Hudební nebe se bohužel opět rozrostlo, jelikož svět navždy přišel o R&B a popovou zpěvačku Bonnie Pointerovou (†69) ze slavné kapely The Pointer Sisters. Hudební nebe se bohužel opět rozrostlo, jelikož svět navždy přišel o R&B a popovou zpěvačku Bonnie Pointerovou (†69) ze slavné kapely The Pointer Sisters. 


 • Martina Pártlová se válela v posteli s tímhle fešákem: Nazpívali spolu singl 1 ( 1 )

  Martina Pártlová (40) hlásí comeback s novou písní nesoucí název Bonnie. Singl nazpívala s pražskými Post-It. Ve videoklipu si střihli hlavní role oba vokalisté a nastiňují tam vztah mezi mužem a ženou, který má ovšem tragický konec. Martina Pártlová (40) hlásí comeback s novou písní nesoucí název Bonnie. Singl nazpívala s pražskými Post-It. Ve videoklipu si střihli hlavní role oba vokalisté a nastiňují tam vztah mezi mužem a ženou, který má ovšem tragický konec.

  extra.cz 27.10.19 13:11:13


 • Bonnie a Clyde z Galanty: namísto útěku přes hranice sebevražda 1 ( 1 )

  Tulili se k sobě na zadním sedadle, drželi se za ruce a tiše si vyprávěli. Pohled do zpětného zrcátka vyvolal v řidiči úsměv. "No jo, dva zamilovaní," pomyslel si. Netušil, že už za chvíli se odehraje drama. Tulili se k sobě na zadním sedadle, drželi se za ruce a tiše si vyprávěli. Pohled do zpětného zrcátka vyvolal v řidiči úsměv. „No jo, dva zamilovaní,“ pomyslel si. Netušil, že už za chvíli se odehraje drama.

  23.05.20 15:00:00


 • Jan Campbell: Bonnie a Clyde v akci 1 ( 1 1 )

  Bonnie Parkerov (1910 - 1934) a Clyde Barrow (1909 - 1934) byli znm američt zločinci v době světov hospodřsk krize v letech 1929-1933. Americkm tiskem a čtenřskou veřejnost bylo jejich působen označovno za ru nepřtel veřejnosti. Bonnie Parkerov (1910 – 1934) a Clyde Barrow (1909 – 1934) byli znm američt zločinci v době světov hospodřsk krize v letech 1929–1933. Americkm tiskem a čtenřskou veřejnost bylo jejich působen označovno za ru nepřtel veřejnosti.


 • Pavel Kříž slaví 59. narozeniny s Kijonkovou: Co se stalo s jeho první ženou Bonnie? 1 ( 1 )

  Brněnský rodák Pavel Kříž dnes oslavuje 59. narozeniny. Dříve byl ženatý s Bonnie Glover, ale dlouhý čas se nevědělo, jak to s nimi vypadalo... Brněnský rodák Pavel Kříž dnes oslavuje 59. narozeniny. Představitel známé postavy z Básníků Štěpána Šafránka je velký tajnůstkář, co se týče soukromí a vztahů, ale letos bude slavit se svou manželkou Jolanou (44). Dříve byl ženatý s Bonnie Glover, ale...

  extra.cz 18.04.20 12:00:27


 • VIDEO: Post-It v klipu k singlu "Bonnie" s Martinou Pártlovou řeší vztahové trable 1 ( 1 )

  Comeback pražských Post-It pokračuje. Po protestsongu "Opět sami" a ekologickém "Ragnaroku" se nyní parta kolem zpěváka Czendy vrhla na vztahový duet "Bonnie". Ten svým pojetím přímo ... Comeback pražských Post-It pokračuje. Po protestsongu "Opět sami" a ekologickém "Ragnaroku" se nyní parta kolem zpěváka Czendy vrhla na vztahový duet "Bonnie". Ten svým pojetím přímo ...

  musicserver.cz 26.09.19 09:02:00


 • Britská dýdžejka zhubla polovinu své hmotnosti. 1 ( 1 )

  Dříve šedá myška s krátkými vlasy, které váha ukazovala více než sto kilogramů. Dnes sexy dlouhovlasá brunetka, která zhubla polovinu své původní hmotnosti. Britská dýdžejka Bonnie Stainer prošla úctyhodnou proměnou. Dříve šedá myška s krátkými vlasy, které váha ukazovala více než sto kilogramů. Dnes sexy dlouhovlasá brunetka, která zhubla polovinu své původní hmotnosti. Britská dýdžejka Bonnie Stainer prošla úctyhodnou proměnou. Díky změně vizáže se zbavila komplexů i nízkého sebevědomí a...

  24.09.19 00:37:00


 • Kapela Post-It má první duet. 1 ( 1 )

  Pražská rocková skupina Post-It se hlásí s novým singlem. Po politicko-společensky laděném protestsongu Opět sami a ekologicky zaměřeném Ragnaroku jde tentokrát o vztahovou baladu Bonnie. Na Novinkách.cz má klip k ní premiéru. Pražská rocková skupina Post-It se hlásí s novým singlem. Po politicko-společensky laděném protestsongu Opět sami a ekologicky zaměřeném Ragnaroku jde tentokrát o vztahovou baladu Bonnie. Na Novinkách.cz má klip k ní premiéru.

  23.09.19 13:00:03


 • Predmety, ktoré patrili Bonnie a Clydovi, idú do dražby 1 ( 1 )

  Aukčná spoločnosť RR Auction ponúka predmety známych kriminálnikov vrátane knihy s básňami Bonnie Parkerovej a hodinky patriace Clydovi Barrowovi. Podľa výkonného viceprezidenta spoločnosti Bobbyho Livingstona je polovica z básnických textov zjavne originálna. Príspevok Predmety, ktoré patrili Bonnie a Clydovi, idú do dražby zobrazený najskôr Hlavné správy. Dallas 20. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:WBZ NewsRadio Twitter) Predmety, ktoré patrili gangsterskému páru Bonnie a Clyde z amerického štátu Texas, idú do dražby v Bostone. Informovala o tom v piatok agentúra AP Na snímke Bonnie a Clyde Aukčná spoločnosť RR Auction...

  Hlavné Správy 20.09.19 17:06:14


 • V Texase vydražia predmety gangsterského páru Bonnie a Clyde 1 ( 1 1 )

  Dvojicu, aktívnu počas veľkej hospodárskej krízy, zastrelila polícia v roku 1934. Dvojicu, aktívnu počas veľkej hospodárskej krízy, zastrelila polícia v roku 1934.

  20.09.19 16:51:37


 • Vítězka US Open Andreescuová dostala klíč od města a ulici 1 ( 1 )

  Týden po senzačním triumfu na US Open si Kanaďanka Bianca Andreescuová užila slavnostní přivítání v rodném městě Mississauga. Za aplausu tisícovek fanoušků devatenáctiletá tenistka převzala od starostky Bonnie Crombieové symbolický klíč od města a také se dozvěděla, že po ní byla pojmenována ulice. Týden po senzačním triumfu na US Open si Kanaďanka Bianca Andreescuová užila slavnostní přivítání v rodném městě Mississauga. Za aplausu tisícovek fanoušků devatenáctiletá tenistka převzala od starostky Bonnie Crombieové symbolický klíč od města a také se dozvěděla, že po ní...