Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Blanch

  • MINIRECENZE: Debut "Delusion" Blanch odhaluje nové jméno na slovenské popové scéně 1 ( 1 )

    Za pseudonymem Blanch se schovává mladá slovenská zpěvačka a kytaristka Bianca Macková, která letos vydala své první album "Delusion". To by mělo padnout do noty fanouškům dream-popu, art-popu a všem milovníkům hudební melancholie, kterou je tato prvotina doslova prodchnutá. Za pseudonymem Blanch se schovává mladá slovenská zpěvačka a kytaristka Bianca Macková, která letos vydala své první album "Delusion". To by mělo padnout do noty fanouškům dream-popu, art-popu a všem milovníkům hudební melancholie, kterou je tato prvotina doslova prodchnutá.

    MusicServer: recenze, cs, dvd 13.11.19 14:40:01


  • NOVÁ ŽENSKÁ TVÁR NA SLOVENSKEJ SCÉNE. 1 ( 1 )

    Chcela sa vyvíjať po vlastnej línii a nechať svoju tvorbu prirodzene vyzrieť. Reč je o Blanch, ktorej debutový album Delusion aktuálne vychádza vo vydavateľstve Slnko Records. Delusion na streamingoch: slnko.lnk.to/blanch Ako šestnásťročná sa odmietla vydať komerčnou cestou a spolupracovať s veľkým vydavateľstvom. Chcela sa vyvíjať po vlastnej línii a nechať svoju tvorbu prirodzene vyzrieť. Reč je o Blanch, ktorej debutový album Delusion aktuálne vychádza vo vydavateľstve Slnko Records. Blanch je...

    13.09.19 09:59:35