Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: BELLEDONNE

 • Aby nezrušili třídu, zapsali ke studiu ovce! 1 ( 1 )

  Základní škola Jules-Ferry ve francouzské vesnici Crêts-en-Belledonne se potýká s nedostatkem žáků. Z 266 dětí klesl jejich počet na 261 a hrozilo, že jednu z tříd budou muset uzavřít. Základní škola Jules-Ferry ve francouzské vesnici Crêts-en-Belledonne se potýká s nedostatkem žáků. Z 266 dětí klesl jejich počet na 261 a hrozilo, že jednu z tříd budou muset uzavřít. 

  10.05.19 12:00:00


 • Školu zachránil šialený nápad: VIDEO Žiaci sa budú "učiť" s ovcami, rodičia sú spokojní 1 ( 1 1 )

  CRÊTS-EN-BELLEDONNE - Jednej z tried základnej školy v mestečku vo francúzskych Alpách hrozilo, že kvôli nedostatočnému počtu žiakov bude zrušená. Rodičia si však poradili naozaj svojským spôsobom, ako tomu zabrániť. CRÊTS-EN-BELLEDONNE - Jednej z tried základnej školy v mestečku vo francúzskych Alpách hrozilo, že kvôli nedostatočnému počtu žiakov bude zrušená. Rodičia si však poradili naozaj svojským spôsobom, ako tomu zabrániť.

  09.05.19 22:18:11


 • Aby zachránili třídu, zapsali do školy ovce 1 ( 1 1 )

  Základní škole v městečku Crêts-en-Belledonne ve francouzských Alpách hrozilo kvůli nedostatku žáků zavření jedné třídy. Na protest se rodiče ve spolupráci s jedním z místních pastevců rozhodli zapsat jako nové žáky 15 ovcí. Základní škole v městečku Crêts-en-Belledonne ve francouzských Alpách hrozilo kvůli nedostatku žáků zavření jedné třídy. Na protest se rodiče ve spolupráci s jedním z místních pastevců rozhodli zapsat jako nové žáky 15 ovcí.

  09.05.19 12:48:01