Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Angelina

 • Brad Pitt konečně oficiálně zadaný: Mladičká modelka (27) vypadá úplně jako Angelina! 1 ( 1 )

  Zatímco všichni naháněli Aliu Shawkatovou (31) a považovali ji za jeho tajnou lásku, Brad Pitt (56) se devět dlouhých měsíců tulil k německé modelce Nicole Poturalskiové (27), aniž by o tom kdokoliv tušil. Jejich poměr praskl tuto středu, když se proletěli na romantickou dovolenou do Francie. Modelka jako by jeho exmanželce Angelině Jolie (45) z oka vypadla! Zatímco všichni naháněli Aliu Shawkatovou (31) a považovali ji za jeho tajnou lásku, Brad Pitt (56) se devět dlouhých měsíců tulil k německé modelce Nicole Poturalskiové (27), aniž by o tom kdokoliv tušil. Jejich poměr praskl tuto středu, když se proletěli...

  blesk.cz 27.08.20 20:05:00


 • Dopadne jako Hanka Krampolová?! 1 ( 1 )

  Platila za nejkrásnější herečky planety a muži mohli na jejích oblých tvarech oči nechat. V manželství s Bradem Pittem se ovšem proporce Angeliny Jolie (45) začaly nápadně měnit. Momentálně je opět kost a kůže a hezký pohled to vážně není. Platila za nejkrásnější herečky planety a muži mohli na jejích oblých tvarech oči nechat. V manželství s Bradem Pittem se ovšem proporce Angeliny Jolie (45) začaly nápadně měnit. Momentálně je opět kost a kůže a hezký pohled to vážně není.

  22.08.20 12:00:00


 • Jolie zdržuje rozvod s Pittem! 1 ( 1 )

  Rozvod Angeliny Jolieové (45) a Brada Pitta (56) se táhne již čtyři roky a herečka si uvědomuje, že v sázce je mnoho. Brad očividně vyhrává, Angelina totiž zvolila zdržovací taktiku a požádala o odvolání rozvodového soudce. Rozvod Angeliny Jolieové (45) a Brada Pitta (56) se táhne již čtyři roky a herečka si uvědomuje, že v sázce je mnoho. Brad očividně vyhrává, Angelina totiž zvolila zdržovací taktiku a požádala o odvolání rozvodového soudce.

  14.08.20 05:00:00


 • Brad Pitt byl přistižen s novou přítelkyní: Vyzáblou Angelinu nahradila pihatá kráska 1

  Doby, kdy do sebe tito dva herci byli zamilovaní, jsou už ale dávno minulostí. Zatímco Angelina se rozvodem stále trápí a hladoví tak, až v ní kosti chrastí, Brad si už našel novou dívku. Vztah Brada Pitta (55) a Angeliny Jolie (44) trval dlouhá léta a jevil se jako pohádkový, ne nadarmo byla takzvaná Brangelina označována za nejidyličtější hollywoodský pár. Doby, kdy do sebe tito dva herci byli zamilovaní, jsou už ale dávno minulostí.

  eXtra.cz 21.11.19 21:30:27


 • Angelina Jolieová v ohrožení života: Museli ji odvézt! 1

  Ve filmech jsou superhrdinové, hrají ale přece jenom lidi, a tak když se objeví nebezpečí, raději vezmou do zaječích. Jako třeba Angelina Jolieová (44) a Richard Madden (33). Ve filmech jsou superhrdinové, hrají ale přece jenom lidi, a tak když se objeví nebezpečí, raději vezmou do zaječích. Jako třeba Angelina Jolieová (44) a Richard Madden (33).


 • Angelina Jolieová: Plyšák místo manžela? 1

  Hollywoodská herečka Angelina Jolieová (44) vyrazila na nákupy! A překvapivě to nebyly hadříky ani šperky, co ji tentokrát zaujaly. Do oka jí padl obří plyšový nosorožec! Hollywoodská herečka Angelina Jolieová (44) vyrazila na nákupy! A překvapivě to nebyly hadříky ani šperky, co ji tentokrát zaujaly. Do oka jí padl obří plyšový nosorožec!

  Aha - online magazín 01.11.19 05:00:00


 • Lady Gaga spadla počas tancovania s fanúšikom z pódia 1

  O malú chvíľu už bola Lady Gaga s nešťastníkom späť a povedala mu Lady Gaga všetkých uistila, že neutrpela žiadne zranenia. Príspevok Lady Gaga spadla počas tancovania s fanúšikom z pódia zobrazený najskôr Hlavné správy. Las Vegas 19. októbra 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP/Invision-Matt Sayles) Americká speváčka Lady Gaga spadla z pódia, keď počas svojho posledného koncertu v Las Vegas tancovala s fanúšikom. Speváčka pozvala fanúšika na pódium, keď ju však zdvihol, stratil rovnováhu a obaja spadli medzi...

  Hlavné Správy 19.10.19 19:09:14


 • Zvrat v případu sester, které zabily otce: Údajný tyran v době činu spal! 2 ( 1 )

  Zvrat nastal v případu tří ruských sester, které zavraždily svého otce. Hájily se tím, že jejich otec Michajl Chačaturjan (†57) je měl roky zneužívat a mučit. Zvrat nastal v případu tří ruských sester, které zavraždily svého otce. Sestry Kristina (19), Angelina (18) a Marija (17) tvrdily, že zabíjely v sebeobraně. Poté, co však byly přivedeny znovu na místo činu, ve své výpovědi obrátily a uvedly, že jejich otec...


 • Lady Gaga vydává nové album Chromatica. 1 ( 1 )

  Americká zpěvačka Lady Gaga (vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta) vydala dlouho očekávanou a několikrát odloženou desku Chromatica. Přizvala si na ni hvězdné hosty. Album vychází v pátek Americká zpěvačka Lady Gaga (vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta) vydala dlouho očekávanou a několikrát odloženou desku Chromatica. Přizvala si na ni hvězdné hosty. Album vychází v pátek

  servis.lidovky.cz 29.05.20 14:00:01


 • Kráska ze Soči varuje před nástrahami motorkaření 1 ( 1 )

  Angelina z ruského Soči je nejen v motorkářských kruzích velmi oblíbená. Stačí vidět její fotky a uhodnete proč. Motorkářka, která si říká "Soči Speeder", teď na svou vášeň doplatila. Ve víc než stodevadesátikilometrové rychlosti upadla a pořádně si natloukla. Angelina z ruského Soči je nejen v motorkářských kruzích velmi oblíbená. Stačí vidět její fotky a uhodnete proč. Motorkářka, která si říká „Soči Speeder“, teď na svou vášeň doplatila. Ve víc než stodevadesátikilometrové rychlosti upadla a pořádně si natloukla.

  23.05.20 00:00:00


 • Za to zaplatíš, Brade! 1 ( 1 )

  Angelina Joliová podle amerického tisku nemůže překousnout exmanželovo scházení s jeho bývalkou. A tak se rozhodla pro pomstu! Angelina Joliová podle amerického tisku nemůže překousnout exmanželovo scházení s jeho bývalkou. A tak se rozhodla pro pomstu!

  13.05.20 12:00:00


 • Angelina na dně: Nejbolestnější zrada z nečekané strany 1 ( 1 )

  Jako máma Angelina Jolieová (44) selhala? Její početná drobotina prý daleko raději tráví čas s jejím expartnerem Bradem Pittem (56) a herečce tak zbyly jen oči pro pláč! Jako máma Angelina Jolieová (44) selhala? Její početná drobotina prý daleko raději tráví čas s jejím expartnerem Bradem Pittem (56) a herečce tak zbyly jen oči pro pláč!

  05.05.20 12:00:00


 • Kilmer o svých láskách: Cher byla učitelka sexu i zachránkyně! 1 ( 1 )

  Všechny moje lásky. Tak by se mohly jmenovat nejnovější memoáry z pera amerického herce Vala Kilmera (60), kterému prošly postelí takové krásky jako Cindy Crawfordová (54), Angelina Jolieová (44) či Daryl Hannahová (59)! Všechny moje lásky. Tak by se mohly jmenovat nejnovější memoáry z pera amerického herce Vala Kilmera (60), kterému prošly postelí takové krásky jako Cindy Crawfordová (54), Angelina Jolieová (44) či Daryl Hannahová (59)!

  26.04.20 12:00:00


 • Val Kilmer promluvil o dávné lásce k Angelině Jolie: Chtěl jsem jí koupit letadlo, tvrdí 1 ( 1 )

  Herec Val Kilmer (60) ve své knize I'm Your Huckleberry přiznal, že byl zamilovaný do Angeliny Jolie (44). V herečce našel zalíbení ještě před tím, než spolu v roce 2004 natočili snímek Alexander Veliký. Herec Val Kilmer (60) ve své knize I'm Your Huckleberry přiznal, že byl zamilovaný do Angeliny Jolie (44). V herečce našel zalíbení ještě před tím, než spolu v roce 2004 natočili snímek Alexander Veliký. Mezi hollywoodskými hvězdami vzniklo přátelství a...

  extra.cz 22.04.20 19:57:34


 • Pod kudlu jako Angelina! 1 ( 1 )

  Devětatřicetiletá ex-členka kapely Holki prochází doslova peklem na zemi. Zákeřná rakovina ničí její nejbližší a tak se rozhodla pro radikální řešení. Devětatřicetiletá ex-členka kapely Holki prochází doslova peklem na zemi. Zákeřná rakovina ničí její nejbližší a tak se rozhodla pro radikální řešení. 

  21.04.20 12:00:00


 • Plán vévodkyně Meghan: Angelina bude její učitelkou! 1 ( 1 )

  Vévodkyně Meghan (38) se vždy snažila prorazit v Hollywoodu, teď z něj dost možná bude mít poradkyni, která jí pomůže se mezi tamní hereckou smetánku dostat. A sáhla rovnou po jedné z největších celebrit: Angelině Jolieové (44)! Vévodkyně Meghan (38) se vždy snažila prorazit v Hollywoodu, teď z něj dost možná bude mít poradkyni, která jí pomůže se mezi tamní hereckou smetánku dostat. A sáhla rovnou po jedné z největších celebrit: Angelině Jolieové (44)!

  blesk.cz 14.04.20 12:30:00


 • Dajú sa Brad a Jennifer opäť dokopy? 1 ( 1 1 )

  LOS ANGELES - Kedysi najobľúbenejšia hollywoodska dvojica by podľa viacerých zdrojov mala byť opäť spolu. LOS ANGELES - Kedysi najobľúbenejšia hollywoodska dvojica by podľa viacerých zdrojov mala byť opäť spolu.

  27.03.20 12:50:17


 • Anistonová s Pittem dostali žárlivé varování od Angeliny: Na děti zapomeňte! 1 ( 1 )

  Jennifer Anistonová (51) a Brad Pitt (56) zase spolu! Tento romantický příběh se snad nikdy neomrzí! V posledních týdnech zase nabraly spekulace o opětovném sblížení hollywoodských srdíček na obrátkách a stále ještě Pittova manželka Angelina Jolieová (44) ztratila nervy. Jennifer Anistonová (51) a Brad Pitt (56) zase spolu! Tento romantický příběh se snad nikdy neomrzí! V posledních týdnech zase nabraly spekulace o opětovném sblížení hollywoodských srdíček na obrátkách a stále ještě Pittova manželka Angelina Jolieová (44) ztratila nervy.

  blesk.cz 24.03.20 07:44:00


 • Strach Jolieové a Pitta: Dvě dcery na operacích! 1 ( 1 )

  Herečka Angelina Jolieová (44) se od ledna poprvé ukázala na veřejnosti. A to kvůli zdraví dvou ze šesti dětí, které má (nebo adoptovala) s exmanželem Bradem Pittem (56). Herečka Angelina Jolieová (44) se od ledna poprvé ukázala na veřejnosti. A to kvůli zdraví dvou ze šesti dětí, které má (nebo adoptovala) s exmanželem Bradem Pittem (56).

  11.03.20 12:00:00


 • Lady Gaga vydá album Chromatica 1 ( 1 )

  Americká speváčka Lady Gaga oznámila vydanie šiestej štúdiovky. Na skladbe Lady Gaga spolupracovala so skladateľom Maxom Martinom. Príspevok Lady Gaga vydá album Chromatica zobrazený najskôr Hlavné správy. Los Angeles 3. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP/Invision-Jordan Strauss) Americká speváčka Lady Gaga oznámila vydanie šiestej štúdiovky. Novinka ponesie názov Chromatica a na trh sa dostane 10. apríla. Podľa jeho stránky na službe Apple Music by mal album obsahovať 16 skladieb. Lady...

  Hlavné Správy 03.03.20 15:21:03