Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Aligátor

 • Foto: Obrněný Aligátor i zásahová jednotka. 2

  Podívejte se, jak vypadal transport Mariána Kočnera z věznice v Leopoldově do Justičního paláce v Bratislavě. Podívejte se, jak vypadal transport Mariána Kočnera z věznice v Leopoldově do Justičního paláce v Bratislavě.


 • Žena po venčení psa u rybníka skončila v nemocnici. 1 ( 1 )

  Vyšla si na procházku se psem kolem místního rybníčku, domů po svých už se ale nedostala. Na ženu v Jižní Karolíně při venčení jejího čtyřnohého miláčka zaútočil ve městě Sun City aligátor. Vyšla si na procházku se psem kolem místního rybníčku, domů po svých už se ale nedostala. Na ženu v Jižní Karolíně při venčení jejího čtyřnohého miláčka zaútočil ve městě Sun City aligátor. Policie uvedla, že vyvázla s kousanci na zápěstí, ruce...

  blesk.cz 14.08.19 11:15:00


 • [aktualita] Český mobilní telefon Zoxcall FF+ míří na trh. 1 ( 1 1 )

  Pražská společnost Zoxcall dnes spouští předobjednávky na svůj nový miniaturní mobilní telefon Zoxcall FF+. TIP: Michael Krejčí, Tomáš Černý (Aligator): Náš první smartphone byl jen 2G. Pražská společnost Zoxcall dnes spouští předobjednávky na svůj nový miniaturní mobilní telefon Zoxcall FF+. Ten se vyznačuje tím, že nemá žádný displej, je veliký zhruba jako běžná kreditní karta, má paměť pro osm uložených čísel a slouží čistě k volání. TIP: Michael Krejčí, Tomáš Černý...


 • Souboj predátorů: Aligátor se nemilosrdně zakousl do krajty 1 ( 1 1 )

  Jedinečné záběry se povedly natočit Američanovi, který se zabývá dokumentováním přírody, v Národním parku Everglades na Floridě. Přímo před objektivem jeho kamery se odehrál souboj na život a na smrt. Aktéry byli aligátor a krajta, informovala agentura AP. Jedinečné záběry se povedly natočit Američanovi, který se zabývá dokumentováním přírody, v Národním parku Everglades na Floridě. Přímo před objektivem jeho kamery se odehrál souboj na život a na smrt. Aktéry byli aligátor a krajta, informovala agentura AP.

  20.07.19 14:49:01


 • Aligátor překvapil obyvatele Chicaga, objevili ho v parku 1 ( 1 1 )

  Překvapení čekalo v úterý na obyvatele Chicaga v tamním Humboldově parku. V jezírku se objevil metr a půl dlouhý aligátor, tedy zvíře, které vyhledává mnohem teplejší prostředí. Není tak jasné, jak se plaz na toto pro něj neobvyklé místo dostal. Překvapení čekalo v úterý na obyvatele Chicaga v tamním Humboldově parku. V jezírku se objevil metr a půl dlouhý aligátor, tedy zvíře, které vyhledává mnohem teplejší prostředí. Není tak jasné, jak se plaz na toto pro něj neobvyklé místo dostal.

  10.07.19 12:25:03


 • Hrůza pod hladinou! 1 ( 1 )

  Kde se tam vzal, je záhadou, nejedná se o lokalitu, kde se totiž běžně vyskytují. V úterý se policisté o šelmě dozvěděli přes sociální sítě, kde lidé neustále řešili aligátora v jezírku. Policie na místo přijela, aby si informace ověřila. Když viděli obřího ještěra, nevěřili vlastním očím. Netradiční pohled se naskytl návštěvníkům v jednom z chicagských parků, kde v tamním jezírku nalezli přes metr a půl dlouhého aligátora. Kde se tam vzal, je záhadou, nejedná se o lokalitu, kde se totiž běžně vyskytují. Úřady ho chtějí umístit...


 • Chicago je vzhůru nohama. 1 ( 1 1 )

  Chicagská policie objevila v jezeře místního parku metr a půl dlouhého aligátora. Není jasné, jak se plaz na toto pro něj neobvyklé místo dostal, informovala dnes agentura AP. Chicagská policie objevila v jezeře místního parku metr a půl dlouhého aligátora. Není jasné, jak se plaz na toto pro něj neobvyklé místo dostal, informovala dnes agentura AP.


 • Očima Saši Mitrofanova: Aligátor a alfa samci 1 ( 1 1 )

  Co aligátor smí a co nesmí, nemá rozhodovat samotný plaz. Ale, jak vidno, ochotných konzumentů má stále dostatek. Aligátor ale pleská tlapami za dveřmi obýváku. Co se stane, když si přinesete starého aligátora domů a obětujete možnost rodiny vykoupat se ve vaně kvůli čestnému útulku pro dosluhující zvíře? Třeba nic. Ale taky se může stát, že aligátor předvede, že je stále dravý predátor, byť mu...

  02.07.19 12:53:03


 • Policisté přiznali, že narazili na protivníka, který jim zničil auto, utekl a prošlo mu to 1 ( 1 )

  Takovými věcmi se policisté obvykle nechlubí, tentokrát to ale udělali a vcelku s lehkým srdcem. Jejich vůli se totiž nechtěl podvolit 2,5metrový aligátor. (Petr Miler) Takovými věcmi se policisté obvykle nechlubí, tentokrát to ale udělali a vcelku s lehkým srdcem. Jejich vůli se totiž nechtěl podvolit 2,5metrový aligátor. (Petr Miler)

  Autoforum.cz 13.06.19 10:00:00


 • Myslela, že jsou to zloději. 1 ( 1 1 )

  Minulý týden v noci ze čtvrtka na pátek zažila důchodkyně Mary Wischhusenová podle svých slov největší šok svého života. Oknem se jí do domu vloupal více než třímetrový agresívní aligátor. Odchytit ho trvalo deseti policistům a dvěma pracovníkům odchytové služby více než dvě hodiny. Minulý týden v noci ze čtvrtka na pátek zažila důchodkyně Mary Wischhusenová podle svých slov největší šok svého života. Oknem se jí do domu vloupal více než třímetrový agresívní aligátor. Odchytit ho trvalo deseti policistům a dvěma pracovníkům odchytové služby...

  05.06.19 03:00:02


 • Žena chcela ísť v noci na toaletu: V kuchyni ju čakalo strašidelné prekvapenie na FOTO 2 ( 2 2 )

  FLORIDA - Mary Wischhusenová (77) z Floridy sa zobudila o pol štvrtej ráno, keď začula hlasný rachot. Zistila, že v jej kuchyni sa nachádza nevítaný nočný návštevník, trojmetrový aligátor. Okamžite zavolala pomoc, úrady o aligátorovi údajne vedeli ešte pred telefonátom. FLORIDA - Mary Wischhusenová (77) z Floridy sa zobudila o pol štvrtej ráno, keď začula hlasný rachot. Zistila, že v jej kuchyni sa nachádza nevítaný nočný návštevník, trojmetrový aligátor. Okamžite zavolala pomoc, úrady o aligátorovi údajne vedeli ešte pred telefonátom.

  04.06.19 19:51:22


 • Z lupiče v domě na Floridě se vyklubal obří aligátor! 1 ( 1 )

  Pořádný šok má za sebou sedmasedmdesátiletá Mary Wischhusenová z floridského města Clearwater. Samec aligátora se do domu dostal tak, že rozbil nízko položená okna. Wischhusenová se po setkání s predátorem tváří v tvář Pořádný šok má za sebou sedmasedmdesátiletá Mary Wischhusenová z floridského města Clearwater. V pátek asi v půl čtvrté ráno ji vzbudila hlasitá rána. Do domu ovšem nevnikl lupič, místo toho našla seniorka v kuchyni skoro čtyřmetrového aligátora! "Když jsem vešla,...


 • Recenze Aligator A890 GPS Senior - Sázka na jistotu 1 ( 1 )

  Pak určitě při svém pátrání narazíte na dnes již legendární značku Aligator. Pozornosti by neměl ujít ani zajímavý kousek A890 GPS Senior v provedení staré známé "tatranky". Zda bude mix základních funkcí a GPS lokalizace stačit prozradí naše recenze. Sháníte kvalitní telefon pro vaše rodiče či prarodiče, nebo už zkrátka máte dost všech těch podobně vypadajících placek s dotykovým displejem? Pak určitě při svém pátrání narazíte na dnes již legendární značku Aligator. Pozornosti by neměl ujít ani zajímavý kousek...

  mobilenet.cz 28.05.19 06:00:00


 • Recenze Aligator RX700 eXtremo - Hromotluk tělem i duší 1 ( 1 )

  Nejde však o nebezpečného predátora, nýbrž o obrněný mobilní telefon. Tentokrát je dokonce vybavený i operačním systémem Android, moderně protaženým displejem či dvěma fotoaparáty. Důraz je však kladen přeci jen na odolnost při nešetrné zacházení. Mezi levnějšími smartphony je odolných telefonů jako šafránu, a tak jsme jej se zvýšeným zájmem otestovali. Do redakce nám vtrhl Aligator. Nejde však o nebezpečného predátora, nýbrž o obrněný mobilní telefon. Tentokrát je dokonce vybavený i operačním systémem Android, moderně protaženým displejem či dvěma fotoaparáty. Důraz je však kladen přeci jen na odolnost při nešetrné zacházení.

  mobilenet.cz 26.05.19 07:00:00


 • VIDEO: Aligátor ve škole? 1 ( 1 )

  Právě zde se šíří záběry z incidentu, při němž se plaz ocitl na půdě jedné ze škol. V Americe jsou nicméně na podobné případy připraveni. Určité části Spojených států, zejména pak Florida, jsou výskytem aligátorů známé, čas od času se však i tam odehraje něco, co zaujme média i uživatele sociálních sítí. Právě zde se šíří záběry z incidentu, při němž se plaz ocitl na půdě jedné ze škol.

  14.05.19 00:07:00


 • Zounar krotí krokodýla: Říkejte mi Dundee! 1 ( 1 )

  Převtělil se v něho během natáčení primáckého seriálu Krejzovi. Jako neohrožený lovec z filmu Krokodýl Dundee si může připadat Martin Zounar (51). Převtělil se v něho během natáčení primáckého seriálu Krejzovi. Více než metrový aligátor je dalším zajímavým pacientem seriálového veterináře Petra Vymeše v podání Jana Šťastného (53).

  02.05.19 05:00:00


 • Aligator SOS Locator vám ukáže babičku na mapě i bez internetového tarifu 1 ( 1 )

  Jmenuje se Aligator A890 Senior a má jednu unikátní funkci. Nevěřil bych, že mě seniorský telefon nadchne, ale tenhle to dokázal. Jmenuje se Aligator A890 Senior a má jednu unikátní funkci.SOS tlačítko je pro seniorské mobily naprostý standard, Aligator k němu kromě alarmu a hlasových funkcí přidal tzv. SOS Locator.


 • Aligator SOS Locator vám ukáže babičku na mapě i bez internetového tarifu 1 ( 1 )

  Jmenuje se Aligator A890 Senior a má jednu unikátní funkci. Nevěřil bych, že mě seniorský telefon nadchne, ale tenhle to dokázal. Jmenuje se Aligator A890 Senior a má jednu unikátní funkci.SOS tlačítko je pro seniorské mobily naprostý standard, Aligator k němu kromě alarmu a hlasových funkcí přidal tzv. SOS Locator.

  06.04.19 00:00:00


 • Aligator RX 700 Extremo - přichází extremní telefon 1 ( 1 )

  Aligator, značka známá díky výrobě telefonů pro starší část populace, připravila pro trh odolný chytrý telefon. Aligator, značka známá díky výrobě telefonů pro starší část populace, připravila pro trh odolný chytrý telefon. Nabídne běžné funkce jako konkurence, poskytne slabý výkon, mrzkou kvalitu fotoaparátu, ale aspoň něco vydrží, jelikož jeho tělo má pogumovanou kovovou konstrukci a ochranu...


 • Turnaj v Savannah mal nečakaného návštevníka - obrovského aligátora 1 ( 1 )

  Následne sa pobral do vôd blízkeho jazierka a turnaj mohol ďalej pokračovať. Savannah 28. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Julie Hrtoňová ) Golfové podujatie v meste Savannah v americkom štáte Georgia malo nečakaného návštevníka Ilustračné foto Uprostred turnaja si účastníci všimli, že po jamkovisku sa prechádza monštruózny aligátor. Pomalým krokom sa prechádzal po trávniku a pri...

  Hlavné Správy 28.03.19 10:37:53