Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: Abstinent

 • Má, nebo nemá přítelkyni? 1 ( 1 )

  Zahrál si v něm Jana Mikoláška v mladém věku, dospělého léčitele ztvárnil Josefův otec Ivan Trojan. První roli si zahrál už jako čtyřletý ve filmu Anděl Páně, dnes má herec Josef Trojan (19) na kontě seriály Skvrna, Svět pod hlavou nebo Dáma a Král či filmy Cena za štěstí, Abstinent nebo nejnověji Šarlatán. Zahrál si v...

  Super.cz 24.08.20 15:02:49


 • Rodiče moc mých filmů neviděli. 1

  Josef Trojan se rozhodl navázat na hereckou dynastii Trojanových. Poté, co oslavil osmnácté narozeniny, zanechal školy a našel si brigádu na recepci. Dal se na herectví a neubrání se okolí, které ho srovnává s otcem. Ve filmu Abstinent ztvárnil svou první hlavní roli - mladého alkoholika. Josef Trojan se rozhodl navázat na hereckou dynastii Trojanových. Poté, co oslavil osmnácté narozeniny, zanechal školy a našel si brigádu na recepci. Dal se na herectví a neubrání se okolí, které ho srovnává s otcem. Ve filmu Abstinent ztvárnil svou...

  no title 18.11.19 08:00:00


 • S tátou se o rolích nebavíme, až na jednu výjimku, říká Josef Trojan 1 ( 1 )

  Je mu teprve osmnáct, ale už toho má za sebou docela dost. Nejnověji si užil Josef Trojan mladické mejdanové eskapády a skončil v protialkoholní léčebně, naštěstí jen filmové. V snímku Abstinent hraje teenagera Adama závislého na alkoholu. Je mu teprve osmnáct, ale už toho má za sebou docela dost. Nejnověji si užil Josef Trojan mladické mejdanové eskapády a skončil v protialkoholní léčebně, naštěstí jen filmové. V snímku Abstinent hraje teenagera Adama závislého na alkoholu.

  31.10.19 16:18:00


 • RECENZE: Abstinent. 2 ( 2 )

  Příběhů odehrávajících se minimálně na začátku v terapeutickém kruhu alkoholově závislých lidí jsme už v divadlech, na obrazovkách i na plátnech kin viděli nepočítaně. Jen v domácí tvorbě je známe dokonce v podobě různých žánrů. Příběhů odehrávajících se minimálně na začátku v terapeutickém kruhu alkoholově závislých lidí jsme už v divadlech, na obrazovkách i na plátnech kin viděli nepočítaně. Jen v domácí tvorbě je známe dokonce v podobě různých žánrů.

  31.10.19 10:34:02


 • Recenze: Abstinent - Naivně pojatý film o mladém alkoholikovi? 1 ( 1 )

  Devatenáctiletý Adam je dobrovolně v protialkoholní léčebně, kam se dostal poté, co v opilosti způsovil vážnou dopravní nehodu (kvůli které ho čeká soud). Zdejší jeho pobyt je proložen hojnými flashbacky do předchozích měsíců, kdy se u něj závislost objevila a dosáhla kritické úrovně... Devatenáctiletý Adam je dobrovolně v protialkoholní léčebně, kam se dostal poté, co v opilosti způsovil vážnou dopravní nehodu (kvůli které ho čeká soud). Zdejší jeho pobyt je proložen hojnými flashbacky do předchozích měsíců, kdy se u něj závislost objevila a...

  31.10.19 09:56:00


 • Film Abstinent mimo jiné upozorňuje na alkoholismus mládeže 1 ( 1 )

  Praha - Na problém alkoholismu současné mládeže upozorňuje mimo jiné film Abstinent režiséra a scenáristy Davida Vignera. Titulní píseň Kvit natočil zpěvák havířovské skupiny Nebe... Praha - Na problém alkoholismu současné mládeže upozorňuje mimo jiné film Abstinent režiséra a scenáristy Davida Vignera. Titulní píseň Kvit natočil zpěvák havířovské skupiny Nebe...

  ceskenoviny.cz 30.10.19 13:02:01


 • "Nechci nikoho odrazovat od pití," říká režisér filmu Abstinent 1 ( 1 )

  Syn slavného otce v roli mladého alkoholika a 35letý absolvent FAMU režírující netradiční drama inspirované skutečností. Abstinent (2019) vstoupí do českých kin již ve čtvrtek 31. října. Přinášíme rozhovor s režisérem a scenáristou Davidem Vignerem. Syn slavného otce v roli mladého alkoholika a 35letý absolvent FAMU režírující netradiční drama inspirované skutečností. Abstinent (2019) vstoupí do českých kin již ve čtvrtek 31. října. Přinášíme rozhovor s režisérem a scenáristou Davidem Vignerem.

  26.10.19 16:00:00


 • Jasmína Houdek: Feministka je pro Čechy horší než vegan a abstinent. 1 ( 1 )

  Jasmína Houdek jako dospívající zažila znásilnění, o vlastní terapii, hnutí #MeToo i sebeobraně se rozpovídala pro Aktuálně.cz. Jasmína Houdek jako dospívající zažila znásilnění, o vlastní terapii, hnutí #MeToo i sebeobraně se rozpovídala pro Aktuálně.cz.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 23.10.19 06:02:00


 • Trailer: Syn Ivana Trojana abstinuje v novém českém filmu 1 ( 1 )

  Po Úsměvech smutných mužů (2018) režiséra Dana Svátka se do kin brzy dostane obdobný film z protialkoholní léčeny, drama Abstinent (2019). Hlavní roli v něm ztvární Josef Trojan, syn předního tuzemského herce Ivana Trojana. Po Úsměvech smutných mužů (2018) režiséra Dana Svátka se do kin brzy dostane obdobný film z protialkoholní léčeny, drama Abstinent (2019). Hlavní roli v něm ztvární Josef Trojan, syn předního tuzemského herce Ivana Trojana.

  12.10.19 14:00:00


 • Feťák Hitler. 1 ( 1 )

  Abstinent a vegetarián, ale i člověk závislý na drogách. Takový byl nacistický diktátor Adolf Hitler, jemuž osobní lékař Theodor Morell dával kromě vitaminů a hormonů i opiáty a steroidy z mrtvých prasat. Zvířecí vnitřnosti zpracovával v Olomouci. Abstinent a vegetarián, ale i člověk závislý na drogách. Takový byl nacistický diktátor Adolf Hitler, jemuž osobní lékař Theodor Morell dával kromě vitaminů a hormonů i opiáty a steroidy z mrtvých prasat. Zvířecí vnitřnosti zpracovával v Olomouci.

  30.09.19 16:13:00


 • Robil som vliečebni, videl som, čo alkohol robí srodinami. 2 ( 2 2 )

  Prestať piť "preventívne", ako to spravil Boris, je nič vporovnaní stým, ako ťažko prestávali salkoholom jeho klienti. Prestať piť "preventívne", ako to spravil Boris, je nič vporovnaní stým, ako ťažko prestávali salkoholom jeho klienti.

  19.06.19 23:56:08


 • Melania v róbě za 100 tisíc na banketu u císaře. 1 ( 1 )

  Americká první dáma ukázala svůj vybraný módní vkus a ve světle růžové róbě s kápí zastínila císařovnu Masako. V císařském paláci byla pro Trumpovy připravena šestichodová večeře, prezident jako známý abstinent vynechal přípitek. Americký prezident Donald Trump uzavřel svoji čtyřdenní návštěvu v Japonsku, večer před odletem se společně s manželkou Melanií účastnil slavnostního banketu, který na jeho počest uspořádal nový císař Naruhito. Americká první dáma ukázala svůj vybraný módní vkus a ve světle růžové róbě...

  blesk.cz 28.05.19 13:09:00


 • Netřeba panikařit! věděl dobře šéf třineckého hokeje Moder 2 ( 2 )

  Ve vlasech měl zlaté konfety, na krku mu visela zlatá medaile. Ve vlasech měl zlaté konfety, na krku mu visela zlatá medaile. Na dioptrických brýlích zase zasychaly kapičky šampaňského, kterým se kousek od něj kropili třinečtí hokejisté. „Dá se říct, že jsem sedm let abstinent, ale asi i já teď něco...

  idnes.cz 01.05.19 09:59:00


 • Abstinent Calvin Harris: Na turn jsem vypil dvě lahve whisky za večer 1 ( 1 1 )

  Za večer byl schopen do sebe obrtit dvě lahve whisky. Ddžej a zpěvk Calvin Harris tvrd, že ještě v roce 2014 na svm světovm turn pil jako notorik. Za večer byl schopen do sebe obrtit dvě lahve whisky. Čtyřiatřicetilet nejbohatš ddžej planety však přestal pt plně, dky abstinenci je dnes...

  02.01.19 11:30:00


 • Keith Richards z Rolling Stone: Legendární opilec (skoro) abstinent 1 ( 1 )

  "Bylo načase přestat," svěřil se teď komu jinému než magazínu Rolling Stone. Rock’n’roll plus chlast, to byla vždycky jasná rovnice. Keith Richards (74), kytarista legendárních Rolling Stones, byl jedním z prototypů tohoto spojení. Už to prý ale neplatí! „Bylo načase přestat,“ svěřil se teď komu jinému než magazínu Rolling Stone.

  15.12.18 05:00:00


 • Koller: Tréner bol abstinent, odporučil nám však pivo, a nie limonádu 1 ( 1 1 )

  Slováci boli až príliš motivovaní, my sme šli s chladnou hlavou, tvrdí česká legenda. Slováci boli až príliš motivovaní, my sme šli s chladnou hlavou, tvrdí česká legenda.

  23.11.18 06:11:20


 • Trump ťažko nesie, že jeho nominant sa vyznáva zlásky kpivu, on sám je zarytý abstinent 1 ( 1 )

  Americký prezident tvrdí, že nikdy nevypil ani pohárik, od alkoholu ho odrádza trpká rodinná skúsenosť. Americký prezident tvrdí, že nikdy nevypil ani pohárik, od alkoholu ho odrádza trpká rodinná skúsenosť.

  05.10.18 09:06:51


 • Od mladosti mám problém s alkoholom a neviem si pomôcť 1 ( 1 1 )

  Som abstinent, aj keď nemusím. Som abstinent, aj keď nemusím.

  19.07.18 06:00:00


 • Bouřlivák Colin Farrell se vrátil z léčebny. 1 ( 1 )

  Herec Colin Farrell (41) úspěšně ukončil léčení v protialkoholovém zařízení, kam nastoupil zhruba před měsícem. Herec Colin Farrell (41) úspěšně ukončil léčení v protialkoholovém zařízení, kam nastoupil zhruba před měsícem. Slavný herec je již 12 let abstinent, ale cítil, že aby to tak zůstalo, musel si na chvíli dát pauzu.

  Super.cz 22.05.18 12:09:51


 • Slivovice 1

  Dostala jsem od známých, kteří se právě vrátili z jižní Moravy, litr Slivovice. Jsem abstinent a alkohol nepiju. Přesto, darovanému koni se nemá na zuby koukat, jsem dárek přijala. Ostatně, Slivovice

  Chytr� �ena 24.03.18 01:00:00