Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: židle

 • Hvězda Ordinace Isabela Soukupová: Těžký pád při focení módy! 1

  Představitelka manželky hejtmana z Ordinace v růžové zahradě 2 se zřítila ze židle. Isabela Soukupová (54) si málem zlomila loket, narazila žebra a páteř. "Zkoušela jsem si model Heleny Bedrnové a při focení došlo k pádu," přiznala herečka. Představitelka manželky hejtmana z Ordinace v růžové zahradě 2 se zřítila ze židle. Isabela Soukupová (54) si málem zlomila loket, narazila žebra a páteř. „Zkoušela jsem si model Heleny Bedrnové a při focení došlo k pádu,“ přiznala herečka.

  Aha - online magazín 10.08.20 05:00:00


 • Trenérem Juventusu zůstanu i bez Ligy mistrů, je přesvědčený Sarri 1 ( 1 )

  Serie A > Maurizio Sarri je přesvědčený, že jeho trenérská židle v Juventusuje pevná. Změnit by to nemělo ani případné vypadnutí v osmifinále Ligymistrů. Serie A > Maurizio Sarri je přesvědčený, že jeho trenérská židle v Juventusuje pevná. Změnit by to nemělo ani případné vypadnutí v osmifinále Ligymistrů.

  eFotbal.cz: vce fotbalu 06.08.20 21:45:00


 • Chytrá karanténa: hlavně že je orgán 1

  Pamatujete, jak se řešily problémy za komunistické perestrojky? Tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Často krok vpřed, dva kroky vzad. Pár dlouholetých odpovědných funkcionářů si přehodilo židle, vznikl nový orgán a jelo se dál. Bohužel... Pamatujete, jak se řešily problémy za komunistické perestrojky? Tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Často krok vpřed, dva kroky vzad. Pár dlouholetých odpovědných funkcionářů si přehodilo židle, vznikl nový orgán a jelo se dál. Bohužel...


 • Jak správně sedět u počítače? 1

  Sedavý styl života není nijak prospěšný pro naše zdraví. Touto větou jsme bombardováni na takřka na každém rohu. Ale když už sedíme, sedíme správně? Sedavý styl života není nijak prospěšný pro naše zdraví. Touto větou jsme bombardováni na takřka na každém rohu. Ale když už sedíme, sedíme správně?

  cdr.cz: Vybráno z IT 23.07.20 11:00:00


 • STO OBJEVŮ: Darwinova evoluční teorie zvedla křesťany ze židle 1

  V prosinci 1831 se na britskou plachetnici Beagle nalodil mladý přírodovědec Charles Darwin. Po skoro pěti letech přistál doma a měl v hlavě základy velkolepé teorie. Připomíná ji další díl seriálu Magazínu Víkend o nejvýznamnějších lidských objevech. V prosinci 1831 se na britskou plachetnici Beagle nalodil mladý přírodovědec Charles Darwin. Po skoro pěti letech přistál doma a měl v hlavě základy velkolepé teorie. Připomíná ji další díl seriálu Magazínu Víkend o nejvýznamnějších lidských objevech.

  no title 20.07.20 00:00:00


 • Vůli cvičit podpoř vidina odměny 1 ( 1 )

  Sportem ku zdrav. A taky ke šthl postavě, samozřejmě. Tu byste si sice přli, ale nějak nemte vůli? Zapojte do svho trninkovho plnu sociln stě a přtele. I přslib mal odměny vs může zvednout ze židle. Sportem ku zdrav. A taky ke šthl postavě, samozřejmě. Tu byste si sice přli, ale nějak nemte vůli? Zapojte do svho trninkovho plnu sociln stě a přtele. I přslib mal odměny vs může zvednout ze židle.


 • Chlupaté nadělení: Dcera zpěvačky Madonny se nebála odhalit svůj přírodní vzhled 1

  Lourdes Leon opět předvedla své podpaží. Na obědě v New Yorku se uvelebila do židle a provětrala ochlupení. Její přirozenost většina lidí kritizuje, matka ji ale podporuje. Madonninu dceru některé nepřátelské komentáře vůbec netíží a hrdě se předvádí dál. Lourdes Leon opět předvedla své podpaží. Na obědě v New Yorku se uvelebila do židle a provětrala ochlupení. Její přirozenost většina lidí kritizuje, matka ji ale podporuje. Madonninu dceru některé nepřátelské komentáře vůbec netíží a hrdě se předvádí dál.

  eXtra.cz 12.07.20 10:05:00


 • Nitro Concepts E250 - TEST a RECENZE herní látkové židle za dostupnou cenu 1 ( 1 )

  Ne každý může nebo chce utrácet velké peníze za herní židli. Co nabízí dostupnější model? Ne každý může nebo chce utrácet velké peníze za herní židli. Co nabízí dostupnější model?

  Magazín - DDWorld.cz 04.07.20 00:21:45


 • Vázy ze střepů a židle od popelnic. 1

  Na retrospektivě jsou poprvé k vidění práce Bořka Šípka například pro módního návrháře Karla Lagerfelda. Na retrospektivě jsou poprvé k vidění práce Bořka Šípka například pro módního návrháře Karla Lagerfelda.


 • FOTO Svčka pro mrtvho studenta Šmda: estbk Zifčk provokuje. 1 ( 1 )

  Ludvk Zifčk, bval důstojnk předlistopadov StB, se na svtek sv. Martina a jen několik dnů před třictm vročm udlost Listopadu 1989 dopustil vskutku nejapnho šprmu, kter leckoho zvedne ze židle. Ludvk Zifčk, bval důstojnk předlistopadov StB, se na svtek sv. Martina a jen několik dnů před třictm vročm udlost Listopadu 1989 dopustil vskutku nejapnho šprmu, kter leckoho zvedne ze židle.


 • Pod 12 rozhněvanými vlastníky divadelně vržou židle 1 ( 1 )

  V lidském životě je mnoho nepříjemných, ba až bolestivých povinností. Jen jedna má ale potenciál proměnit se v pravidelně se opakující absurdní drama. Ta se debutujícímu režisérovi Jiřímu Havelkovi stala námětem pro konverzační... V lidském životě je mnoho nepříjemných, ba až bolestivých povinností. Jen jedna má ale potenciál proměnit se v pravidelně se opakující absurdní drama. Domovní schůze. Ta se debutujícímu režisérovi Jiřímu Havelkovi stala námětem pro konverzační...


 • Zabalte židli Magdaleny Jetelové. 1

  Museum Kampa připomeneme výročí Sametové revoluce akcí konanou v rámci projektu Století Medy Mládkové. V den oslav, v neděli 17. listopadu bude židle Magdaleny Jetelové před Museem Kampa zabalena do sametu. Museum Kampa připomeneme výročí Sametové revoluce akcí konanou v rámci projektu Století Medy Mládkové. V den oslav, v neděli 17. listopadu bude židle Magdaleny Jetelové před Museem Kampa zabalena do sametu. 

  Pražský patriot 16.11.19 03:28:00


 • Opilec dostal dva a půl roku za hození židle po policistovi 1

  Dvouapůlletý nepodmíněný trest přijal za mrštění židlí po policistovi osmatřicetiletý Michal Remeš z Uherskohradišťska. Rozsudek si vyslechl ve středu u Krajského soudu ve Zlíně. Zatím je však nepravomocný, státní zástupce si vzal lhůtu na případné odvolání. Dvouapůlletý nepodmíněný trest přijal za mrštění židlí po policistovi osmatřicetiletý Michal Remeš z Uherskohradišťska. Rozsudek si vyslechl ve středu u Krajského soudu ve Zlíně. Zatím je však nepravomocný, státní zástupce si vzal lhůtu na případné odvolání.


 • Zradila ji židle na kolečkách: Tahle slečna v podpatcích a prádle už příště bude radši tančit bez ní 1

  Ženy rády natáčejí sexy videa pro své partnery anebo jen sledující na sociálních sítích. Pro koho točila tahle oplácaná kráska, není známo, ale i tak se výsledek jejího snažení na internet dostal. Ženy rády natáčejí sexy videa pro své partnery anebo jen sledující na sociálních sítích. Pro koho točila tahle oplácaná kráska, není známo, ale i tak se výsledek jejího snažení na internet dostal.


 • Tiskárna má vlastní kontejner, tiskne židle a lavičky z PET lahví 1

  Brno - Jedna z největších 3D tiskáren v Evropě docestovala na Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) v Brně ve vlastním průhledném kontejneru. Před zraky návštěvníků vytváří židle,... Brno - Jedna z největších 3D tiskáren v Evropě docestovala na Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) v Brně ve vlastním průhledném kontejneru. Před zraky návštěvníků vytváří židle,...


 • Barové židle 1

  Barové židle jsou ideálním nábytkovým doplňkem k baru,vyvýšenému pracovnímu pultu nebo zvýšenému stolu. Nejširší uplatněnínacházejí v barech, restauracích, recepcích, kancelářích av neposlední řadě v domácnostech, ve kterých si nacházejí stáleoblíbenější místo. Barová židle má v kuchyni či jíd ... Barové židle jsou ideálním nábytkovým doplňkem k baru,vyvýšenému pracovnímu pultu nebo zvýšenému stolu. Nejširší uplatněnínacházejí v barech, restauracích, recepcích, kancelářích av neposlední řadě v domácnostech, ve kterých si nacházejí stáleoblíbenější místo.Barová židle má v kuchyni či jíd ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Jídelní židle 1

  Jídelní židle by měly být v dokonalé harmonii se stolem,čemuž by měla odpovídat především vhodná materiální a barevnákompatibilita. Výběr jídelních židlí• podle prostoru místnostiProstor je rozhodujícím faktorem pro výběr správné židle, jelikožmenší místnost si žádá jídelní židle subtilně ... Jídelní židle by měly být v dokonalé harmonii se stolem,čemuž by měla odpovídat především vhodná materiální a barevnákompatibilita.Výběr jídelních židlí• podle prostoru místnostiProstor je rozhodujícím faktorem pro výběr správné židle, jelikožmenší místnost si žádá jídelní židle subtilně ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Hnízdová židle od Niny Bruun 1

  Židle patří k nepostradatelnému interiérovému nábytku, bezněhož se neobejde téměř žádná domácnost. Židle mohou mít různoupodobu, různé tvary, různé barvy nebo být vytvořeny z různýchmateriálů. Klasikou jsou židle dřevěné s koženým či látkovýmčalouněním, standardem se stávají židle platové nebo ... Židle patří k nepostradatelnému interiérovému nábytku, bezněhož se neobejde téměř žádná domácnost. Židle mohou mít různoupodobu, různé tvary, různé barvy nebo být vytvořeny z různýchmateriálů. Klasikou jsou židle dřevěné s koženým či látkovýmčalouněním, standardem se stávají židle platové nebo ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Židle s podtextem veselé a hravé 1

  Židle, křesla či stoličky patří k nepostradatelnému nábytku,která vyplňuje náš interiér. Sedací nábytek si zpravidla kupujeme zaúčelem uživatelského komfortu, který nám má splnit požadavkypříjemného posezení. Na druhou stranu, si však i sedací nábytekvybíráme dle našeho vkusu a vhodného snouben ... Židle, křesla či stoličky patří k nepostradatelnému nábytku,která vyplňuje náš interiér. Sedací nábytek si zpravidla kupujeme zaúčelem uživatelského komfortu, který nám má splnit požadavkypříjemného posezení. Na druhou stranu, si však i sedací nábytekvybíráme dle našeho vkusu a vhodného snouben ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Židle ze škatulky fantasy 1

  Židle patří k nedílným součástem interiéru, jejich hlavnírole je praktická či užitečná hodnota pro majitele, design se přesouvá nadruhou příčku. Ovšem s tvrzením, že design není u židle podstatnýbychom mohli polemizovat, stále více uživatelů upřednostňuje estetiku,teprve poté praktičnost a poho ... Židle patří k nedílným součástem interiéru, jejich hlavnírole je praktická či užitečná hodnota pro majitele, design se přesouvá nadruhou příčku. Ovšem s tvrzením, že design není u židle podstatnýbychom mohli polemizovat, stále více uživatelů upřednostňuje estetiku,teprve poté praktičnost a poho ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13