Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: šoku

 • Babišová v šoku: Otřesný hazard se životem 1 ( 1 )

  Manželka premiéra Monika Babišová (45) byla nedávno konfrontovaná s naprosto šílenými fakty. Ani v děsivých snech jí nejspíš nenapadlo, že je situace tak špatná. Proto se rozhodla zakročit. Manželka premiéra Monika Babišová (45) byla nedávno konfrontovaná s naprosto šílenými fakty. Ani v děsivých snech jí nejspíš nenapadlo, že je situace tak špatná. Proto se rozhodla zakročit.

  Aha - online magazín 13.09.19 12:00:00


 • O americkém šoku a olympiádě. 1

  Jen pár chvil předtím, než Češi vstoupili do svého životního zápasu, se basketbalové jistoty otřásly. "Američani prohráli? Co k tomu říct," pronesl jen křídelník Jaromír Bohačík, když se o senzaci dozvěděl. Jen pár chvil předtím, než Češi vstoupili do svého životního zápasu, se basketbalové jistoty otřásly. „Američani prohráli? Co k tomu říct,“ pronesl jen křídelník Jaromír Bohačík, když se o senzaci dozvěděl.

  no title 11.09.19 21:08:00


 • Biatlonový svět v šoku. 1

  O příčinách úmrtí pětinásobného mistra světa, jenž odešel ve 49 letech, není nic známo. O příčinách úmrtí pětinásobného mistra světa, jenž odešel ve 49 letech, není nic známo.


 • Polícia zastavila v Žemberoviach podozrivo jazdiaceho cyklistu: Keď mu dali fúkať, zostali v šoku 1 ( 1 1 )

  ŽEMBEROVCE - Policajná hliadka si v Žemberovciach v Levickom okrese všimla podozrivo jazdiaceho cyklistu. Policajti ho preto zastavili a vykonali dychovú skúšku na alkohol. ŽEMBEROVCE – Policajná hliadka si v Žemberovciach v Levickom okrese všimla podozrivo jazdiaceho cyklistu. Policajti ho preto zastavili a vykonali dychovú skúšku na alkohol.

  26.08.19 15:29:23


 • Lékaři v šoku. 1 ( 1 1 )

  Podivný případ šokoval britskou veřejnost i lékaře. Novorozeně zemřelo jen pár dní po narození. Pitva prokázala, že příčinou smrti je kojení. Podivný případ šokoval britskou veřejnost i lékaře. Novorozeně zemřelo jen pár dní po narození. Pitva prokázala, že příčinou smrti je kojení.


 • Vévodkyně Meghan v šoku: Zneužili ji k podvodné reklamě! 2 ( 2 )

  Buckinghamský palác řeší vážný problém. Na popularitě vévodkyně ze Sussexu se chtěli přiživit podvodníci. Firma bez souhlasu Meghan Markleové (38) zneužila její jméno k falešné reklamě na přípravek na hubnutí. Buckinghamský palác řeší vážný problém. Na popularitě vévodkyně ze Sussexu se chtěli přiživit podvodníci. Firma bez souhlasu Meghan Markleové (38) zneužila její jméno k falešné reklamě na přípravek na hubnutí.

  18.08.19 12:00:00


 • Gregorová převálcovala Partičku: Sebrala jim statisícové kšefty! 2 ( 2 )

  Zábavná show Partička musela narychlo rušit všechna svá vystoupení, která měla domluvené ve Strašnickém divadle. Suchánek s Genzerem a dalšími partičkářemi přišli o kšeft za statisíce! Kdo naopak bude mít žně je Hana Hegerová (66), která je vystrnadila. Zábavná show Partička musela narychlo rušit všechna svá vystoupení, která měla domluvené ve Strašnickém divadle. Suchánek s Genzerem a dalšími partičkářemi přišli o kšeft za statisíce! Kdo naopak bude mít žně je Hana Hegerová (66), která je vystrnadila.

  15.08.19 08:12:00


 • 0:8? 1 ( 1 )

  Fotbalisté druholigového Varnsdorfu se sbírají ze šoku. Hradec Králové jim nevídaným přídělem a s precizností Jacka Rozparovače rozpáral sebevědomí, potupa 0:8 je jejich smutný rekord. Fotbalisté druholigového Varnsdorfu se sbírají ze šoku. Hradec Králové jim nevídaným přídělem a s precizností Jacka Rozparovače rozpáral sebevědomí, potupa 0:8 je jejich smutný rekord.

  13.08.19 08:03:00


 • Bílá v šoku z náhlé smrti kartářky Košanové (†67): Před pár dny s ní mluvila... 1 ( 1 )

  Nejenže jí radila se vztahy a předpovídala osud, ale byla pro ni skutečně milovanou kamarádkou. Zpěvačka Lucie Bílá (53) mluvila s kartářkou Marcelou Košanovou (†67) před pár dny. A vůbec ji nenapadlo, že naposledy. Nejenže jí radila se vztahy a předpovídala osud, ale byla pro ni skutečně milovanou kamarádkou. Zpěvačka Lucie Bílá (53) mluvila s kartářkou Marcelou Košanovou (†67) před pár dny. A vůbec ji nenapadlo, že naposledy.

  blesk.cz 10.08.19 14:25:00


 • Boj o život alergika: Muže pobodalo pět vos, zkolaboval! 1 ( 1 )

  Dvě auta záchranářů vyjížděla z Frýdku-Místku v úterý večer k muži, kterého v osadě Ondřejník u Frýdlantu nad Ostravicí pobodaly vosy. Život muže totiž ohrožovala alergická reakce. Dvě auta záchranářů vyjížděla z Frýdku-Místku v úterý večer k muži, kterého v osadě Ondřejník u Frýdlantu nad Ostravicí pobodaly vosy. Život muže totiž ohrožovala alergická reakce.

  31.07.19 10:29:00


 • Rihanna v šoku: Našla svůj malý klon! 1 ( 1 )

  Barbadoská pěnice Rihanna (31) už na Instagramu viděla leccos, a není proto snadné ji jen tak vyvést z míry. Holčičce jménem Ala se to ale povedlo - vypadá totiž jako její klon!  Barbadoská pěnice Rihanna (31) už na Instagramu viděla leccos, a není proto snadné ji jen tak vyvést z míry. Holčičce jménem Ala se to ale povedlo – vypadá totiž jako její klon!

  26.07.19 12:00:00


 • Zemřel miliardář a vizionář Tescomy 1 ( 1 )

  Světově proslulá firma Tescoma ze Zlína přišla o svého vizionáře. V sobotu náhle zemřel její spoluzakladatel Jiří Vaculík (+54). Rodina a spolupracovníci se vzpamatovávají ze šoku. Světově proslulá firma Tescoma ze Zlína přišla o svého vizionáře. V sobotu náhle zemřel její spoluzakladatel Jiří Vaculík (+54). Rodina a spolupracovníci se vzpamatovávají ze šoku. 

  17.07.19 12:00:00


 • Kanya Sesser: Beznohá modelka dobývá svět 1 ( 1 1 )

  Kanya (27) se narodila bez nohou narodila. Nikdo to ale před porodem netušil a rodiče byli v takovém šoku, že novorozenou Kanyu opustili. Ponechali ji na schodech thajského buddhistického chrámu. Mniši se o malou dívenku starali až do jejích pěti let, kdy si ji odvezl bezdětný americký pár. Kanya (27) se narodila bez nohou narodila. Nikdo to ale před porodem netušil a rodiče byli v takovém šoku, že novorozenou Kanyu opustili. Ponechali ji na schodech thajského buddhistického chrámu. Mniši se o malou dívenku starali až do jejích pěti let,...

  17.07.19 08:52:00


 • Slovan v šoku. 1 ( 1 )

  O výhru připravil slovenského šampiona v prvním duelu 1. předkola Ligy mistrů v páté minutě nastavení Damir Kojasevič. O výhru připravil slovenského šampiona v prvním duelu 1. předkola Ligy mistrů v páté minutě nastavení Damir Kojasevič.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 10.07.19 22:20:00


 • Prokletí Andělů? 1 ( 1 )

  Svět baseballu se probírá ze šoku. V pouhých 27 letech nečekaně zemřel Tyler Skaggs, nadhazovač týmu Los Angeles Angels. Svět baseballu se probírá ze šoku. V pouhých 27 letech nečekaně zemřel Tyler Skaggs, nadhazovač týmu Los Angeles Angels.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 02.07.19 07:43:39


 • Vznik závislosti na alkoholu u žen je dvakrát tak rychlejší než u mužů! 1 ( 1 1 )

  A až zjistíte, za jak dlouho mohou být na alkoholu muži závislí, budete v šoku, jak málo stačí ženám. Pozor na to! A až zjistíte, za jak dlouho mohou být na alkoholu muži závislí, budete v šoku, jak málo stačí ženám. Pozor na to!

  21.06.19 11:34:00


 • Kulervoucí objev: Chlapci (13) chyběl zub, lékaři ho našli ve varleti 1 ( 1 )

  Ruští lékaři nevěřili vlastním očím. Nález v těle třináctiletého chlapce, který učinili, byl více než nezvyklý. Hochovi totiž chyběl zub, který při ohledání našli v jeho varleti. Poté, co se vzpamatovali z šoku, se rozhodli pro co nejrychlejší operaci dospívajícího dítěte. Ruští lékaři nevěřili vlastním očím. Nález v těle třináctiletého chlapce, který učinili, byl více než nezvyklý. Hochovi totiž chyběl zub, který při ohledání našli v jeho varleti. Poté, co se vzpamatovali z šoku, se rozhodli pro co nejrychlejší operaci dospívajícího dítěte.

  11.06.19 22:47:00


 • Lidé v Dražůvkách se loučili se zavražděným Rudolfem Š. (†57) 1 ( 1 )

  Nářek, smutek a slzy. Se zavražděným místostarostou Dražůvek na Hodonínsku Rudolfem Š. (†57) se včera do místní kaple přišla rozloučit snad celá vesnice. Z útoku na souseda jsou stále v šoku. Nářek, smutek a slzy. Se zavražděným místostarostou Dražůvek na Hodonínsku Rudolfem Š. (†57) se včera do místní kaple přišla rozloučit snad celá vesnice. Z útoku na souseda jsou stále v šoku.

  02.06.19 12:00:00


 • Klausova ex-parťáka zbili v metru! 1 ( 1 )

  Exprezident Václav Klaus (77) je v šoku. Jeho někdejšího tajemníka Ladislava Jakla (59) napadli v metru. Podle Klause šlo o politicky motivovaný ohavný čin "s mimořádnou společenskou závažností". Exprezident Václav Klaus (77) je v šoku. Jeho někdejšího tajemníka Ladislava Jakla (59) napadli v metru. Podle Klause šlo o politicky motivovaný ohavný čin „s mimořádnou společenskou závažností“.

  29.05.19 08:00:00


 • Rodiče v šoku: Vezmi si ten granát domů, chlapečku 1 ( 1 )

  Hra se málem proměnila v boj o život! Alex (10) šel s přírodovědným kroužkem k rybníku Rataj hledat obojživelníky. Hra se málem proměnila v boj o život! Alex (10) šel s přírodovědným kroužkem k rybníku Rataj hledat obojživelníky. 

  25.05.19 12:00:00