Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: široká

 • V sobotu v tom pojedeme spolu. 1

  Sportovně zábavný den, na kterém se budou bavit hendikepovaní i široká veřejnost, se chystá v sobotu na venkovním hřišti na Základní školou Poděbradova v Jičíně. Sportovně zábavný den, na kterém se budou bavit hendikepovaní i široká veřejnost, se chystá v sobotu na venkovním hřišti na Základní školou Poděbradova v Jičíně.

  Jičínský deník 18.07.19 18:20:00


 • Medvěd "génius" překonal čtyřmetrový elektrický ohradník 2 ( 2 )

  Lesníci v severoitalském regionu Trentino se pokoušejí polapit medvěda, který při útěku překonal čtyři metry vysoký elektrický ohradník. Úřady povolily jeho odstřel, proti čemuž se vzedmula široká vlna nevole, informovala stanice BBC. Lesníci v severoitalském regionu Trentino se pokoušejí polapit medvěda, který při útěku překonal čtyři metry vysoký elektrický ohradník. Úřady povolily jeho odstřel, proti čemuž se vzedmula široká vlna nevole, informovala stanice BBC.


 • Zatmění měsíce tentokrát oblačnost nepokazila 1

  Jičínská hvězdárna zůstala v úterý otevřená až do pozdních nočních hodin. Široká veřejnost měla možnost v profesionálních podmínkách pozorovat částečné zatmění měsíce. Jičínská hvězdárna zůstala v úterý otevřená až do pozdních nočních hodin. Široká veřejnost měla možnost v profesionálních podmínkách pozorovat částečné zatmění měsíce.

  Jičínský deník 18.07.19 07:27:00


 • Startuje nov ročnk internetov ankety Křišťlov Lupa 1

  Od úterý 16. července až do 20. srpna mají široká veřejnost i odborná porota příležitost nominovat své favority. Od úterý 16. července až do 20. srpna mají široká veřejnost i odborná porota příležitost nominovat své favority.

  MediaGuru 16.07.19 16:00:00


 • Nové desky 29/2019 - od Eda Sheerana přes Banks po Paula McCartneyho 1

  Tento týden vám představíme pouze osm desek, ale násobně víc intepretů. Hned na čtyřech z nich se podílela široká škála umělců. K nim se přidají novinky Banks a Anguse Stonea. Tento týden vám představíme pouze osm desek, ale násobně víc intepretů. Hned na čtyřech z nich se podílela široká škála umělců. První z nich je album spoluprací Eda Sheerana, dalšími soundtracky k dokumentu "Echo In The Canyon" a filmu "Shaft"...

  MusicServer: recenze, cs, dvd 15.07.19 11:00:00


 • Blíží se částečné zatmění Měsíce. 2 ( 2 )

  V Česku bude možné už za pár dní sledovat částečné zatmění Měsíce. Hvězdárna a planetárium Brno chystá speciální pozorování, kterého se může zúčastnit široká veřejnost. V Česku bude možné už za pár dní sledovat částečné zatmění Měsíce. Hvězdárna a planetárium Brno chystá speciální pozorování, kterého se může zúčastnit široká veřejnost.


 • Zneužíval jej otec, vypsal se z toho s ironií. 1

  Někdy si literárního díla musí všimnout filmaři, aby je docenila široká veřejnost. Bylo to tak v případě Královy řeči, Černobílého světa, Zmizelé a nejnověji i knižní ságy Patrick Melrose od britského spisovatele Edwarda St. Někdy si literárního díla musí všimnout filmaři, aby je docenila široká veřejnost. Bylo to tak v případě Královy řeči, Černobílého světa, Zmizelé a nejnověji i knižní ságy Patrick Melrose od britského spisovatele Edwarda St. Aubyna.

  no title 11.07.19 09:57:00


 • Po pol roku našli v Nórsku telo obete lavíny 2 ( 2 )

  Fín Niklas Nyman patril do skupiny, ktorú strhla 300 metrov široká lavína v údolí Tamok. Fín Niklas Nyman patril do skupiny, ktorú strhla 300 metrov široká lavína v údolí Tamok.

  SME 10.07.19 14:23:46


 • Voděodolná kosmetika vydrží neuvěřitelné věci, má však své mínusy 1

  Nerozmazává se v horku, nevadí jí voda, vydrží opravdu dlouhou dobu, to jsou klady voděoodlné kosmetiky. Mezi ženami jsou populární především řasenky a make-upy, nabídka je přitom široká. Pokud i vy každý den využíváte benefitů waterproof produktů, měla byste vědět následující. Nerozmazává se v horku, nevadí jí voda, vydrží opravdu dlouhou dobu, to jsou klady voděoodlné kosmetiky. Mezi ženami jsou populární především řasenky a make-upy, nabídka je přitom široká. Pokud i vy každý den využíváte benefitů waterproof produktů, měla byste vědět...

  no title 08.07.19 00:00:00


 • Mostecký strongman Pastýřík: Já a trénink? 1

  /ROZHOVOR/ Špičkovou sezonu zažívá mostecký strongman Petr Pastýřík. Silák, kterého charakterizují široká vypracovaná stehna, letos válí a to dokonce tak, že si vysloužil šanci reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa, kam teď odletěl. /ROZHOVOR/ Špičkovou sezonu zažívá mostecký strongman Petr Pastýřík. Silák, kterého charakterizují široká vypracovaná stehna, letos válí a to dokonce tak, že si vysloužil šanci reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa, kam teď odletěl.


 • V první polovině roku bylo na trhu v nabídce téměř 600 tisíc ojetin 1

  Nabídka ojetých vozů byla v prvním pololetí letošního roku opravdu široká. V Česku bylo na sekundárním trhu nabízeno téměř 600 tisíc aut. Častěji byly nabízeny diesely, nejvíce bylo v nabídce Škodovek a Volkswagenů. Nabídka ojetých vozů byla v prvním pololetí letošního roku opravdu široká. V Česku bylo na sekundárním trhu nabízeno téměř 600 tisíc aut. Cenový medián byl 134 tisíc korun, nejčastější průměrný nájezd 153 000 km. Častěji byly nabízeny diesely, nejvíce bylo v nabídce Škodovek a Volkswagenů.

  Roklen24 03.07.19 18:32:00


 • V první polovině roku bylo na trhu v nabídce téměř 600 tisíc ojetin, průměrná cena stoupla na 135 000 Kč 1

  Nabídka ojetých vozů byla v prvním pololetí letošního roku opravdu široká. V Česku bylo na sekundárním trhu nabízeno téměř 600 tisíc aut. Cenový medián byl 134 tisíc korun, nejčastější průměrný nájezd 153 000 km. Nabídka ojetých vozů byla v prvním pololetí letošního roku opravdu široká. V Česku bylo na sekundárním trhu nabízeno téměř 600 tisíc aut. Cenový medián byl 134 tisíc korun, nejčastější průměrný nájezd 153 000 km.


 • Český jazyk a literatura ve jménu Fráni Šrámka 1

  Festival Šrámkova Sobotka, oslavující krásu českého jazyka, potrvá do soboty. Přinášíme vám program na následující dva dny, za kterého si vyberou jak studenti českého jazyka, tak široká veřejnost i rodiny s dětmi. Není-li uvedeno jinak, vstupné je dobrovolné. Festival Šrámkova Sobotka, oslavující krásu českého jazyka, potrvá do soboty. Přinášíme vám program na následující dva dny, za kterého si vyberou jak studenti českého jazyka, tak široká veřejnost i rodiny s dětmi. Není-li uvedeno jinak, vstupné je dobrovolné.

  Jičínský deník 02.07.19 06:54:00


 • Kraťasy a široká stehna? 1

  V létě na ulicích nejčastěji vídáme krásné šaty a sukně, někdy nás ale popadne nálada na něco jiného. Kraťasů se nemusíte bát! Stačí jen vědět, které si pořídit a jak je nosit! V létě na ulicích nejčastěji vídáme krásné šaty a sukně, někdy nás ale popadne nálada na něco jiného. Kraťasů se nemusíte bát! Stačí jen vědět, které si pořídit a jak je nosit!


 • Závod koulařů ovlivnil déšť. 1 ( 1 )

  Mačkali se pod provizorním altánkem a široká ramena jim smáčel déšť. Elitní koulaři museli svůj závod kvůli silné přeháňce přerušit. "Aspoň tak, když jsme přišli, nebyla tam žádná lavička. Všechno měly oštěpařky a výškařky, trošku jsme koukali. Mačkali se pod provizorním altánkem a široká ramena jim smáčel déšť. Elitní koulaři museli svůj závod kvůli silné přeháňce přerušit. „Bylo to malý, všichni jsme měli mokrá ramena,“ líčil s úsměvem Tomáš Staněk, který si ještě před průtrží vybojoval třetí...


 • Keď si Škót zamiluje Bratislavu: Pozrite si veselú novinku Johna Boyda z The Voice 1 ( 1 )

  EDINBURGH - Spevák John Boyd pochádza zo Škótska, no už 30 rokov žije na Slovensku. Teraz predstavuje svoju autorskú skladbu venovanú nášmu hlavnému mestu. EDINBURGH - Spevák John Boyd pochádza zo Škótska, no už 30 rokov žije na Slovensku. Široká verejnosť ho mohla spoznať na jar tohto roka vďaka účinkovaniu v poslednej sérii šou The Voice Česko Slovensko, kde sa prebojoval do tretieho kola.


 • V Lovosicích spustili na vodu obří loď, nahradí až 80 kamionů 1

  V lovosické loděnici spustili na Labe 86 metrů dlouhý tanker. Obří kolos tam vyrobili pro nizozemského zákazníka a bude sloužit k vnitrostátnímu převozu jedlých olejů. Kotvit bude v největším evropském přístavu - Rotterdamu. "Je to ekotanker, loď určená pro převoz jedlých olejů. V lovosické loděnici spustili na Labe 86 metrů dlouhý tanker. Obří kolos tam vyrobili pro nizozemského zákazníka a bude sloužit k vnitrostátnímu převozu jedlých olejů. Kotvit bude v největším evropském přístavu - Rotterdamu. Byla to tečka za roční výrobou 700...


 • Selské slavnosti letos představí "příběh jídla" 2

  "Příběh jídla" - to je název letošního projektu Asociace soukromého zemědělství, v jehož rámci bude mít široká veřejnost opět možnost blíže poznat život na rodinných farmách, které se i v tomto roce představí zejména jako výrobci a dodavatelé kvalitních, čerstvých a zdravých potravin. „Příběh jídla“ - to je název letošního projektu Asociace soukromého zemědělství, v jehož rámci bude mít široká veřejnost opět možnost blíže poznat život na rodinných farmách, které se i v tomto roce představí zejména jako výrobci a dodavatelé kvalitních, čerstvých...

  Agris.cz - agrrn www portl 11.06.19 13:20:00


 • Víčka pro Míšu. 1 ( 1 )

  Postupně se k radnici připojily i místní školky, školy, spolky i široká veřejnost. Za 3 roky se společně podařilo sesbírat téměř 2 tuny víček. Kancelář starosty patnácté městské části se v roce 2016 připojila ke sbírce plastových víček, jejíž výtěžek po zpeněžení putoval malému Míšovi Tereskovi, který trpí následky dětské mozkové obrny. Postupně se k radnici připojily i místní školky, školy, spolky i široká veřejnost. Za 3 roky se společně...

  26.06.19 06:25:00


 • Nejúčinnější ochrana spotřebitele je zvyšování finanční gramotnosti 1 ( 1 )

  Náš každodenní život provází celá řada rozhodování. Nejčastěji o tom, jak skloubit naše potřeby a přání s našimi finančními možnostmi, které bývají limitované. Často také řešíme, jak s penězi efektivně naložit. Náš každodenní život provází celá řada rozhodování. Nejčastěji o tom, jak skloubit naše potřeby a přání s našimi finančními možnostmi, které bývají limitované. Často také řešíme, jak s penězi efektivně naložit. Nabídka finančních produktů na českém trhu je velmi široká a ne všichni...

  Deník.cz 29.05.19 13:28:00