Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: často

 • Ukrajinská policie zatkla nájemného hackera. 1

  Ukrajinská policie se často (a očividně ráda) chlubí svými úspěchy na poli kybernetické bezpečnosti. Nejnovější trofejí je zadržení hackera, který ovládal botnet se 100 000 zařízeními a za peníze byl ochoten podnikat DDoS útoky na zadané cíle či rozesílat spam. Ukrajinská policie se často (a očividně ráda) chlubí svými úspěchy na poli kybernetické bezpečnosti. Nejnovější trofejí je zadržení hackera, který ovládal botnet se 100 000 zařízeními a za peníze byl ochoten podnikat DDoS útoky na zadané cíle či rozesílat spam.Rozsáhlá...


 • Roste jako z vody! 1 ( 1 )

  Z dnes již rozpadnuté lásky zpěvačky Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance vzešli dva synové - starší Matyáš a mladší Adámek. Ani jeden z dvojice děti moc často na veřejnosti neukazuje a stejně tak na sociální sítě neumísťují jejích fotografie. Z dnes již rozpadnuté lásky zpěvačky Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance vzešli dva synové – starší Matyáš a mladší Adámek. Ani jeden z dvojice děti moc často na veřejnosti neukazuje a stejně tak na sociální sítě neumísťují jejích fotografie.

  Časopis pro ženy 16.10.21 10:00:00


 • Rádce Aha! 1

  Pandemie úžasně oživila chataření. Lockdowny, fenomén home office nebo obtížné cestování do ciziny, to všechno přesunulo lidi z měst do přírody. Se zimou ale může být z často podpojištěných chat a chalup ráj pro zloděje. Pandemie úžasně oživila chataření. Lockdowny, fenomén home office nebo obtížné cestování do ciziny, to všechno přesunulo lidi z měst do přírody. Se zimou ale může být z často podpojištěných chat a chalup ráj pro zloděje. Braňte je.

  Aha - online magazín 16.10.21 05:00:00


 • Karolína (11) trpí těžkým astmatem. 1

  V České republice touto nemocí trpí zhruba 800 tisíc lidí. Pak série vyšetření ukázala, že dívka trpí těžkým astmatem. Lékaři se proto rozhodli nasadit jí biologickou léčbu. Karolína se tak stala teprve třetím dítětem v Česku s touto léčbou. Astma je běžné, leč závažné onemocnění, které postihuje osoby všech věkových kategorií. V České republice touto nemocí trpí zhruba 800 tisíc lidí. Karolínka (11) byla často nemocná už od svých čtyř měsíců. Koloběh nemocí, kdy se často opakovaly zápaly plic a...


 • Policie ČR: Pomhme seniorům, chrnme seniory 1 ( 1 )

  Vynalzavost podvodnků nezn mez a jako sv oběti si velmi často vybraj seniory. Proto je důležit neustle a podrobně informovat veřejnost o rizicch tohoto velmi zkeřnho druhu trestn činnosti podvodech na seniorech. Vynalzavost podvodnků nezn mez a jako sv oběti si velmi často vybraj seniory. Proto je důležit neustle a podrobně informovat veřejnost o rizicch tohoto velmi zkeřnho druhu trestn činnosti podvodech na seniorech.


 • Německo jako nejnormálnější země. 1

  Komentátor Financial Times Gideon Rachman píše ve svém sloupku o výsledku německých voleb, že lze říci: "Díky bohu za Německo. " To během 20. století moc často říkat nešlo. Komentátor Financial Times Gideon Rachman píše ve svém sloupku o výsledku německých voleb, že lze říci: „Díky bohu za Německo.“ To během 20. století moc často říkat nešlo.


 • Kde jinde na celkovou prevenci, než do nemocnice 1

  Novojičínská nemocnice připravuje Den prevence. Očekává o něj velký zájem, zejména proto, že lidé v poslední době v obavách z covidu často preventivní péči odkládali. Novojičínská nemocnice připravuje Den prevence. Očekává o něj velký zájem, zejména proto, že lidé v poslední době v obavách z covidu často preventivní péči odkládali.

  InfoPortály.cz 15.10.21 10:37:00


 • Neprůstřelný Novotný vládl derby. 1

  Puky přitahoval místy až magickou silou, často zasahoval v krkolomných pozicích. A přitom působil ledově klidně. Filip Novotný, gólman hokejistů Karlových Varů, ve čtvteční předehrávce 14. kola hokejové extraligy vymazal plzeňské střelce a hlavně díky němu Energie slavila výhru 3:0. Puky přitahoval místy až magickou silou, často zasahoval v krkolomných pozicích. A přitom působil ledově klidně. Filip Novotný, gólman hokejistů Karlových Varů, ve čtvteční předehrávce 14. kola hokejové extraligy vymazal plzeňské střelce a hlavně díky němu Energie slavila výhru 3:0.

  no title 15.10.21 10:32:00


 • Lidé nežádají o dávky na bydlení, na které mají nárok. 1

  Statisíce lidí přicházejí o peníze, protože nečerpají příspěvky, na něž mají nárok. Často o této možnosti nevědí, stydí se o podporu žádat nebo je odradí byrokracie. Například příspěvek na bydlení nepobírá 70 procent potřebných. Statisíce lidí přicházejí o peníze, protože nečerpají příspěvky, na něž mají nárok. Často o této možnosti nevědí, stydí se o podporu žádat nebo je odradí byrokracie. Například příspěvek na bydlení nepobírá 70 procent potřebných.

  no title 15.10.21 00:00:00


 • Rostou ceny práce i náhradních dílu. 1

  Ceny povinného ručení se liší především podle toho, jaký je kdo řidič a jak často a čím jezdí. Celkově ovšem pojištění zodpovědnosti z provozu vozidla setrvale zdražuje především kvůli tomu, že rostou ceny práce a náhradních dílů. Ceny povinného ručení se liší především podle toho, jaký je kdo řidič a jak často a čím jezdí. Celkově ovšem pojištění zodpovědnosti z provozu vozidla setrvale zdražuje především kvůli tomu, že rostou ceny práce a náhradních dílů.


 • Očima Saši Mitrofanova: Míč na zem a nalijme si čistého vína 1

  Ve slovníku politiků jsou přítomna klišé, tedy myšlenkové stereotypy, často opakovaná spojení slov, která se použitím tak ošoupou, že vyvolávají jen hořké pousmání. Ve slovníku politiků jsou přítomna klišé, tedy myšlenkové stereotypy, často opakovaná spojení slov, která se použitím tak ošoupou, že vyvolávají jen hořké pousmání. Napadají mě hned dvě taková klišé: „míč na zem“, což má znamenat uklidnit situaci a podívat se s chladnou...


 • Covid-19 se objevil ve 14 školách na Kladensku, zavřená je stále jen jediná 1

  Covid-19 zasahuje i nadále do výuky ve školách také na Kladensku. Nejméně 14 škol hlásí výskyt nových případů koronaviru. Podle hygieniků nejsou čísla ale nijak závratná a situace není dramatická. Často se jedná o jednotky případů. Covid-19 zasahuje i nadále do výuky ve školách také na Kladensku. Nejméně 14 škol hlásí výskyt nových případů koronaviru. Podle hygieniků nejsou čísla ale nijak závratná a situace není dramatická. Často se jedná o jednotky případů.

  Kladenský deník 14.10.21 12:32:00


 • Že by další hvězdný návrat? 1

  Angelina Jolie (46) se už poněkolikáté objevila na veřejnosti se svým bývalým manželem Jonnym Leem Millerem. Tentokrát vyrazili společně na večeři v Beverly Hills a zachytili je, jak odjíždějí společně jedním autem. Angelina Jolie (46) se už poněkolikáté objevila na veřejnosti se svým bývalým manželem Jonnym Leem Millerem. Tentokrát vyrazili společně na večeři v Beverly Hills a zachytili je, jak odjíždějí společně jedním autem.


 • Nastane den, kdy v novojičínské nemocnici přivítají i zdravé 1 ( 1 )

  Novojičínská nemocnice připravuje Den prevence. Očekává o něj velký zájem, zejména proto, že lidé v poslední době v obavách z covidu často preventivní péči odkládali. Novojičínská nemocnice připravuje Den prevence. Očekává o něj velký zájem, zejména proto, že lidé v poslední době v obavách z covidu často preventivní péči odkládali.

  InfoPortály.cz 14.10.21 08:50:00


 • Reklamní kreativci jsou jako krekry, říká neziskovka NABS. 1

  Mnoho zaměstnanců v reklamním prostředí se pomalu blíží vyhoření, upozorňuje nezisková organizace NABS. Neutuchající pracovní zápal je pomalu mění na vysušené křehké krekry. Mnoho zaměstnanců v reklamním prostředí se pomalu blíží vyhoření, upozorňuje nezisková organizace NABS. Neutuchající pracovní zápal je pomalu mění na vysušené křehké krekry.


 • Není to špatný člověk a slíbil, že se změní 1 ( 1 )

  Ad: Každá druhá žena v ČR zažila sexuální násilí. Její oči byly vždy jiné, než na jaké jsem byl zvyklý, byly červené a napuchlé.  Ad: Každá druhá žena v ČR zažila sexuální násilí. Každá desátá žena v ČR byla znásilněnaBylo mi teprve šest, když jsem si uvědomil, že něco není v pořádku s mojí tetou. Ukazovala  se u nás doma v podivnou dobu, často...

  Britské listy 14.10.21 01:00:00


 • Nasazujeme Knot DNS na vlastní doméně: praktický návod 1 ( 1 )

  Uživatelé se často ptají, jak zprovoznit vlastní DNS server. Na praktických příkladech si tedy přiblížíme základy i pokročilejší možnosti Knot DNS, autoritativního serveru z dílen českého sdružení CZ. Uživatelé se často ptají, jak zprovoznit vlastní DNS server. Na praktických příkladech si tedy přiblížíme základy i pokročilejší možnosti Knot DNS, autoritativního serveru z dílen českého sdružení CZ.NIC.


 • Ale já to nechci! 1

  O sexuálním násilí se v poslední době - naštěstí - veřejně mluví stále víc. Neodehrává se ale jen v potemnělých uličkách nebo v odlehlých parcích, mnohdy k němu dochází i za zavřenými dveřmi našich vlastních ložnic. O sexuálním násilí se v poslední době – naštěstí – veřejně mluví stále víc. Neodehrává se ale jen v potemnělých uličkách nebo v odlehlých parcích, mnohdy k němu dochází i za zavřenými dveřmi našich vlastních ložnic.

  no title 14.10.21 00:00:00


 • Zaskočil vás vysoký nedoplatek za energie? 1

  Nejen rostoucí ceny energií, ale často i nedbalost stojí za vysokými nedoplatky v ročním vyúčtování spotřeby. Odpovědnost přitom nese vždy sám odběratel. Dostanete-li se do finančních potíží kvůli doplatku za energii, řešením je splátkový kalendář. Nejen rostoucí ceny energií, ale často i nedbalost stojí za vysokými nedoplatky v ročním vyúčtování spotřeby. Odpovědnost přitom nese vždy sám odběratel. Dostanete-li se do finančních potíží kvůli doplatku za energii, řešením je splátkový kalendář.


 • Pardon pro dlužníky pomůže jen zčásti, varují exekutoři 1

  Stát odpustí lidem poplatky spojené s exekucemi. Ty jsou často obrovské. "Milostivé léto" se ale nerovná "dluhové amnestii", upozorňují na obou stranách barikády. Stát odpustí lidem poplatky spojené s exekucemi. Ty jsou často obrovské. „Milostivé léto“ se ale nerovná „dluhové amnestii“, upozorňují na obou stranách barikády.