Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: účastnil

 • Muž policii přiznal podíl na upálení dvou bezdomovců, u soudu vše popřel 2 ( 2 )

  Zlínský kraj začal řešit dvojnásobnou vraždu, která se stala loni na jaře v Kroměříži. Obžalovaný nejprve připustil, že se činu účastnil a pomohl založit osudný požár. U soudu ovšem výpověď popřel. Zlínský kraj začal řešit dvojnásobnou vraždu, která se stala loni na jaře v Kroměříži. Obžalovaný nejprve připustil, že se činu účastnil a pomohl založit osudný požár. U soudu ovšem výpověď popřel.


 • Fotbalový rozhodčí o přestávce zkolaboval: Život mu zachránil policista Ondřej 1 ( 1 )

  Policista Ondřej Soběslav se účastnil fotbalového zápasu v Kolíně. Když měli fotbalisté přestávku, viděl na lavičce zkolabovat rozhodčího. Neváhal a začal mu společně s ostatními poskytovat první pomoc. Prvotní a rychlé jednání zachránilo muži život. Policista Ondřej Soběslav se účastnil fotbalového zápasu v Kolíně. Když měli fotbalisté přestávku, viděl na lavičce zkolabovat rozhodčího. Neváhal a začal mu společně s ostatními poskytovat první pomoc. Prvotní a rychlé jednání zachránilo muži život.

  blesk.cz 25.08.20 17:53:00


 • Při závodech do vrchu na Orlickoústecku zemřel jezdec 2 ( 2 )

  Při závodech automobilů do vrchu v Albrechticích na Orlickoústecku zemřel dnes ráno jezdec Jiří Los. Čtyřiačtyřicetiletý reprezentant se pravidelně účastnil závodů českého i evropského šampionátu. Při závodech automobilů do vrchu v Albrechticích na Orlickoústecku zemřel dnes ráno jezdec Jiří Los. Čtyřiačtyřicetiletý reprezentant se pravidelně účastnil závodů českého i evropského šampionátu.


 • GLOSA: Nechť staří zhynou?! 1 ( 1 )

  V první polovině 19. století se Charles Darwin účastnil platby kolem světa. V Ohňové zemi v Jižní Americe si všiml u tamějších domorodců ideálního systému sociálního zabezpečení na stáří. V první polovině 19. století se Charles Darwin účastnil platby kolem světa. V Ohňové zemi v Jižní Americe si všiml u tamějších domorodců ideálního systému sociálního zabezpečení na stáří.

  18.08.20 00:00:00


 • Při bombovém atentátu přišel o nohy. 1 ( 1 )

  V roce 2004 se Brit Neil Heritage účastnil mise v Iráku. Při sebevražedném bombovém útoku bývalý voják přišel o obě dolní končetiny a jeho výhlídky do budoucna nebyly nejlepší. O 16 let později ale stanul na Matterhornu, jako první člověk bez nohou. V roce 2004 se Brit Neil Heritage účastnil mise v Iráku. Při sebevražedném bombovém útoku bývalý voják přišel o obě dolní končetiny a jeho výhlídky do budoucna nebyly nejlepší. O 16 let později ale stanul na Matterhornu, jako první člověk bez nohou.

  17.08.20 10:41:02


 • Velké pátrání v Radotíně: Chlapeček (5) se ztratil z příměstského tábora! 1 ( 1 )

  Zatoulal se totiž do ulic pražského Radotína, kde ho plačícího a rozrušeného našel kolemjdoucí. Nedokázal z klučiny vypáčit ani slovo, a tak zavolal pražské strážníky. Pořádně perné chvilky si o letošních prázdninách prožil asi pětiletý chlapeček, který se účastnil příměstského tábora. Zatoulal se totiž do ulic pražského Radotína, kde ho plačícího a rozrušeného našel kolemjdoucí. Nedokázal z klučiny vypáčit ani slovo, a tak zavolal pražské...

  blesk.cz 12.08.20 11:41:00


 • Topil se a oni do něj stejně mlátili, popsala svědkyně napadení v Dubí 1 ( 1 )

  V jednací síni se odehrály ostré konfrontace. Obžalovaní hlasitě zpochybňovali výpovědi poškozených a útočili i na svědky. Předvolaní se rozcházeli v tom, kdo se bitky účastnil. Výpověďmi poškozených a svědků pokračovalo u teplického soudu hlavní líčení v případu napadení na koupališti v Dubí ze srpna 2018, v němž je obžalováno šest lidí. V jednací síni se odehrály ostré konfrontace. Obžalovaní hlasitě zpochybňovali výpovědi poškozených a útočili...


 • PODÍVEJTE SE: Senioři v akci. 2 ( 2 )

  /FOTOGALERIE/ Ojedinělý projekt, zaměřený na řidiče z řad seniorů starších šedesáti pěti let, startuje v srpnu v centrech bezpečné jízdy, které se nacházejí v osmi městech České republiky. Jsou mezi nimi i Ostrava a Třinec. Jde již o třetí ročník této akce. /FOTOGALERIE/ Ojedinělý projekt, zaměřený na řidiče z řad seniorů starších šedesáti pěti let, startuje v srpnu v centrech bezpečné jízdy, které se nacházejí v osmi městech České republiky. Jsou mezi nimi i Ostrava a Třinec. Jde již o třetí ročník této akce.

  01.08.20 18:00:00


 • Ministr Vojtěch se oženil s pohlednou Olgou. 3 ( 1 )

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) se v sobotu oženil se svou dlouholetou partnerkou Olgou Píšovou. Obřad se odehrál bez přítomnosti médií. Veřejně to na Facebooku "propálil" premiér Andrej Babiš ve svém pravidelném nedělním hlášení. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) se v sobotu oženil se svou dlouholetou partnerkou Olgou Píšovou. Obřad se odehrál bez přítomnosti médií. Veřejně to na Facebooku „propálil“ premiér Andrej Babiš ve svém pravidelném nedělním hlášení.

  no title 21.10.19 15:21:00


 • Věrný pes nespustil oči z rodící ženy, pak s ostatními přivítal miminko 1 ( 1 )

  Pro někoho by to možná bylo za hranou, ale pro tuhle rodinu ne. Jejich pes se účastnil narození třetího dítěte stejně jako ostatní členové rodiny. Porodní fotografka to všechno zachytila. Pro někoho by to možná bylo za hranou, ale pro tuhle rodinu ne. Jejich pes se účastnil narození třetího dítěte stejně jako ostatní členové rodiny. Porodní fotografka to všechno zachytila.

  30.07.20 08:05:00


 • Asi jsem udělal chybu, řekl Texasan, než zemřel. 1 ( 1 )

  Třicetiletý Texasan podlehl zdravotním komplikacím v souvislosti s onemocněním covid-19 poté, co se nakazil koronavirem, když se účastnil "covidové party". Před smrtí sestře přiznal, že se dopustil chyby, když si myslel, že koronavirus je jen fáma. Třicetiletý Texasan podlehl zdravotním komplikacím v souvislosti s onemocněním covid-19 poté, co se nakazil koronavirem, když se účastnil „covidové party”. Před smrtí sestře přiznal, že se dopustil chyby, když si myslel, že koronavirus je jen fáma.


 • Zemřel Radovan Procházka, legenda zpravodajských služeb. 1 ( 1 )

  Radovan Procházka, který zemřel ve věku 93 let, byl bývalým šéfem Vojenského zpravodajství a civilní rozvědky. Za války se účastnil protinacistického odboje, komunisté ho 13 let věznili. V roce 1997 Procházka dostal od Václava Havla Řád bílého lva, vyznamenal ho i prezident USA. Radovan Procházka, který zemřel ve věku 93 let, byl bývalým šéfem Vojenského zpravodajství a civilní rozvědky. Za války se účastnil protinacistického odboje, komunisté ho 13 let věznili. V roce 1997 Procházka dostal od Václava Havla Řád bílého lva, vyznamenal ho...

  idnes.cz 25.06.20 16:09:00


 • Útočník z Readingu byl v programu proti terorismu, za hrozbu ho nepovažovali 1 ( 1 )

  O Chajriho Saadalláha se zajímala také britská kontrarozvědka MI5, jež došla ke stejnému závěru. Proč se muž rozhodl vraždit, zatím není jasné, podle příbuzných se léčil s psychickými problémy. Pachatel nedělního útoku, při kterém v britském Readingu přišli o život tři lidé, se účastnil vládního deradikalizačního programu, úředníci ho ale nepovažovali za hrozbu. O Chajriho Saadalláha se zajímala také britská kontrarozvědka MI5, jež došla ke stejnému závěru. Proč se...

  24.06.20 17:21:00


 • Osm sestřelených nepřátel. 1 ( 1 )

  Před pětadvaceti lety zemřel stíhací pilot Otmar Kučera. Za druhé světové války se účastnil zahraničního odboje, létal v Royal Air Force. Jeden z nejlepších československých stíhacích pilotů zaznamenal osm sestřelů nepřátelskych strojů. Před pětadvaceti lety zemřel stíhací pilot Otmar Kučera. Za druhé světové války se účastnil zahraničního odboje, létal v Royal Air Force. Jeden z nejlepších československých stíhacích pilotů zaznamenal osm sestřelů nepřátelskych strojů.

  Brněnský deník 06.06.20 18:32:00


 • Válčil s Iráčany, Srby i Afričany, dnes má Francouz rád Hrabalovo Kersko 1 ( 1 )

  Francouz Yannick Maravaud se účastnil vojenských operací v Iráku, Bosně i Kosovu. Čelil chemickým útokům i palbě Srbů. Po 18 letech cestování po světě se s rodinou usadil ve staré roubence v Libňatově na Trutnovsku. Francouz Yannick Maravaud se účastnil vojenských operací v Iráku, Bosně i Kosovu. Čelil chemickým útokům i palbě Srbů. Po 18 letech cestování po světě se s rodinou usadil ve staré roubence v Libňatově na Trutnovsku.

  idnes.cz 09.05.20 12:00:00


 • Konec spekulací. 1 ( 1 )

  Kim Čong-un se účastnil slavnostního dokončení továrny na hnojiva v provincii Severní Pchjongan. Kim Čong-un se účastnil slavnostního dokončení továrny na hnojiva v provincii Severní Pchjongan.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 01.05.20 23:41:25


 • ÚVAHA: Pamatuj, že jsi prach a v prach se obrátíš 1 ( 1 )

  Každý, kdo na Popeleční středu (26. " Křesťané si tak připomínají nejen začátek postní doby, která končí Velikonocemi, ale i pomíjivost pozemského života a nutnost pokory a pokání. Každý, kdo na Popeleční středu (26. 2. 2020) navštívil katolický kostel a účastnil se církevní mše, uslyšel úvodní větu nebo slova: „Čiňte pokání a věřte evangeliu.“ Křesťané si tak připomínají nejen začátek postní doby, která končí Velikonocemi, ale i pomíjivost...

  03.04.20 00:00:00


 • Členy Světové odborové federace je na sto milionů pracujících 1 ( 1 )

  Začátkem února, jak jsme informovali, jste se účastnil v Aténách zasedání Rady předsedů a vedoucích představitelů odborových organizací sdružených ve Světové odborové federaci (SOF, WFTU). To byla pravidelná schůzka? Ano, začátkem února, konkrét... Začátkem února, jak jsme informovali, jste se účastnil v Aténách zasedání Rady předsedů a vedoucích představitelů odborových organizací sdružených ve Světové odborové federaci (SOF, WFTU). To byla pravidelná schůzka? Ano, začátkem února, konkrét...


 • Vláda jmenovala ředitelem úřadu pro kybernetickou bezpečnost generála Karla Řehku 1 ( 1 )

  Řehka se účastnil zahraničních armádních misí, působil u speciálních sil, na ministerstvu obrany i u NATO. Řehka se účastnil zahraničních armádních misí, působil u speciálních sil, na ministerstvu obrany i u NATO.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 20.03.20 11:28:52


 • Brazilský činitel obědvající o víkendu s Trumpem má koronavirus. 1 ( 1 )

  Podle agenturních zpráv byl pozitivně testován na koronavirus brazilský činitel, který se o víkendu účastnil delegace v jejímž rámci obědval s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Podle agenturních zpráv byl pozitivně testován na koronavirus brazilský činitel, který se o víkendu účastnil delegace v jejímž rámci obědval s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.