Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Omezení pro sport trvá! 4

Zatím tak zůstávají zastavené veškeré soutěže včetně těch profesionálních a jsou uzavřena vnitřní sportoviště, kde nesmějí trénovat ani profesionálové.


Nárůst zpomaluje. 4

Přibylo 121 úmrtí lidí nakažených koronavirem na celkových 3078 od březnového začátku epidemie v zemi.


Roglič po třetí výhře na Vueltě získal zpět červený trikot 5

Rovinatou 10. etapu Vuelty se stoupáním do cíle v městě Suances vyhrál slovinský cyklista Primož Roglič a vrátil se do čela průběžného pořadí.Nováček z Cádizu se dotáhl na lídra španělské ligy 4

Madrid - Nováček španělské fotbalové ligy Cádiz zvítězil v předehrávce 8. kola v Eibaru a po čtvrté výhře v sezoně se bodově dotáhl na vedoucí tým neúplné tabulky San Sebastian. ...


Miliardy v ohrožení? 3

Finanční prostředky z Evropské unie na boj s covidem, ze kterých by si krajská samospráva ráda ukrojila tři miliardy pro svoje nemocnice, možná do Pardubického kraje vůbec nedoputují.

Orlický deník 30.10.20 17:59:00


Sedmiletá dívka bojuje v nemocnici o život, na přechodu ji srazil náklaďák 3

Dítě utrpělo těžké poranění hlavy a po nehodě bylo podle zasahujících záchranářů v ohrožení života.


Kniha odhaluje minulost ostravského fenoménu fialových ďáblů 3

Ve skutečnosti patří fialoví ďábli do dějin předválečné literatury, kde se proslavili jako banda nájemných vrahů a nevybíravých hrdlořezů.


Plošné testování Slováků na koronavirus začalo s problémy. 4 ( 1 )

Dlouhé fronty a problémy provázely v sobotu ráno na Slovensku zahájení plošného testování obyvatel na koronavirus, které potrvá do nedělního večera.