Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Nováček z Cádizu se dotáhl na lídra španělské ligy 4

Madrid - Nováček španělské fotbalové ligy Cádiz zvítězil v předehrávce 8. kola v Eibaru a po čtvrté výhře v sezoně se bodově dotáhl na vedoucí tým neúplné tabulky San Sebastian. ...


Roglič po třetí výhře na Vueltě získal zpět červený trikot 5

Rovinatou 10. etapu Vuelty se stoupáním do cíle v městě Suances vyhrál slovinský cyklista Primož Roglič a vrátil se do čela průběžného pořadí.
Česko se v koeficientu propadá, v pohárech asi přijde o jeden tým 4

Nyon (Švýcarsko) - Český fotbal je stále blíž k tomu, že od přespříští sezony 2022/23 bude mít v pohárech jen čtyři zástupce a přijde o jeden tým v Lize mistrů.


Sparta v Miláně podle médií doplatila na riskantní taktiku 4

Milán - Čtvrteční vystoupení fotbalistů AC Milán v utkání druhého kola Evropské ligy proti Spartě bylo podle italských médií rychlé, krásné na pohled a dominantní.


Slabá koruna těší, zdražuje ale nákupy. 4

Zároveň ale slabá koruna prodražuje dovoz, včetně třeba nákupu surovin.

no title 30.10.20 12:29:00


Omezení pro sport trvá! 3

Zatím tak zůstávají zastavené veškeré soutěže včetně těch profesionálních a jsou uzavřena vnitřní sportoviště, kde nesmějí trénovat ani profesionálové.


Miliardy v ohrožení? 3

Finanční prostředky z Evropské unie na boj s covidem, ze kterých by si krajská samospráva ráda ukrojila tři miliardy pro svoje nemocnice, možná do Pardubického kraje vůbec nedoputují.

Orlický deník 30.10.20 17:59:00


Sedmiletá dívka bojuje v nemocnici o život, na přechodu ji srazil náklaďák 3

Dítě utrpělo těžké poranění hlavy a po nehodě bylo podle zasahujících záchranářů v ohrožení života.