Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


[Říjen] Školení online : On-line seminář: Zákoník práce v praxi - speciálka - 1. VOX a.s.

[skoleni-kurzy.eu] Absolvováním on-line semináře budete seznámeni s aktualitami v oblasti pracovního práva, včetně změn právní úpravy provedených novelou zákoníku práce, aktuálních výkladových trendů, judikatury a budete se lépe orientovat v problémových otázkách vyplývajících nejen ze zákoníku práce. Výklad všech odborných...

17.10.2020 07:43
Petr Bukovjan Vznik, změny a skončení pracovního poměru, překážky v práci - vybrané změny a problémy zejména v návaznosti na novelu ZP a aktuální situaci Vznik pracovního poměru: • způsoby vzniku pracovního poměru - kdy pracovní smlouva a kdy jmenování, • druh práce a "problém- s pracovní náplní, chyby vztahující se ke zkušební době a pracovnímu poměru na dobu určitou, • odvolání zaměstnance z vedoucího pracovního místa jeho vzdání se, NOVELA ZP: omezení tzv. doložky odvolatelnosti v podnikatelské sféře, kdy končí výkon práce na vedoucím pracovním místě, • vstupní lékařská prohlídka.

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne