Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


VIDEO: Zdravotníky v Ostravě humor neopouští.

/FOTOGALERIE VTIPŮ/ Ostravské zdravotníky ani v současné době naštěstí neopouští pozitivní přístup. Pracovníci dvou velkých ostravských nemocnic ani v boji proti koronaviru nezapomínají, jak důležitá je dobrá nálada a humor a natočili dvě vtipná videa, která sdílejí i na sociální síti Facebook.

26.03.2020 11:29
Pracovníci dvou velkých ostravských nemocnic ani v boji proti koronaviru nezapomínají, jak důležitá je dobrá nálada a humor a natočili dvě vtipná videa, která sdílejí i na sociální síti Facebook.
Podívejte se, co natočili! /FOTOGALERIE VTIPŮ/ Ostravské zdravotníky ani v současné době naštěstí neopouští pozitivní přístup.

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne

Videovideo:

Mapa:

Agip, V Zahradách, Poruba, Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 70800, Česko 176 Transport Car / Individualverkehr, Autos /// Fuel stations / Tankstellen city Ostrava V Zahradách 49.8245 49.8245 18.1601 18.1601