Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Další odklad? 3

Londýn - Vedení formule 1 se připravuje na variantu, že koronavirem narušená sezona odstartuje až v říjnu. V rozhovoru pro server BBC to prohlásil technický ředitel mistrovství světa...Zemřel ústavní odborník a bývalý politik Zdeněk Jičínský. 5

V noci na dnešek zemřel právník a někdejší politik Zdeněk Jičínský, bylo mu 91 let. Na přelomu 50. a 60. let byl mj. v komisi pro přípravu ústavy.


Kreuziger: Jsem si jistý, že Tour de France se pojede celá 4

Cyklista Roman Kreuziger je přesvědčený, že i přes pandemii koronaviru se letos uskuteční Tour de France a míní, že se slavný závod nepojede ve zkrácené podobě. Zkušený závodník stáje NTT to uvedl v dnešním rozhovoru pro ČT Sport.


Řidiči MHD a autisté nemusí nosit roušku. 3

Sněmovna v úterý kývla na možnost prodloužení nouzového stavu právě do konce dubna.

no title 09.04.20 14:29:00


Bednář je před draftem druhý mezi gólmany z Evropy 3

New York - Karlovarský Jan Bednář je druhý v pořadí hokejových brankářů působících v Evropě ve finálním žebříčku před draftem NHL, který zveřejnil Centrální úřad pro skauting....


Ministři EU se částečně shodli na plánu pro oživení ekonomik 3

Ministři financí zemí Evropské unie se ve čtvrtek dohodli na tom, že země eurozóny budou moci k oživení ekonomik stižených koronavirovou krizí využívat bez jakýchkoli podmínek záchranný fond Evropský stabilizační mechanismus (ESM). Po videokonferenci euroskupiny to oznámilo několik ministrů.

no title 09.04.20 22:33:23


Místo léků plazma s protilátkami. 3

Praha - Na plicní klinice Thomayerovy nemocnice (TN) v Praze připravují dárce pro odběr krve s protilátkami proti nemoci covid-19. Až bude léčba plazmou povolena, bude vyzkoušena u prvních...Školy v kraji přidávají nové obory, mění se i systém stipendií 3 ( 1 )

Nabídka středních škol se od září v Moravskoslezském kraji změní.

no title 09.04.20 13:53:00