Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


VIDEOSERIÁL Selský rozum - nejen o důležité roli rodiných farem s předsedou Senátu M. Vystrčilem

Ohlédnutí za letošní jarní Radou Asociace soukromého zemědělství ČR v Plzni, a to včetně dvou rozhovorů - s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem a ředitelem Státního zemědělského intervenčního fondu Martinem Šebestyánem, přináší březnový díl našeho videoseriálu Selský rozum. Nechybí ani reportáž na...

26.03.2020 07:16
Nechybí ani reportáž na rodinné farmě předsedy ASZ Kolín, Kutná Hora, Nymburk Jana Krále a povídání o zákazu klecových chovů nosnic, který je aktuálně ve hře.
Ohlédnutí za letošní jarní Radou Asociace soukromého zemědělství ČR v Plzni, a to včetně dvou rozhovorů - s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem a ředitelem Státního zemědělského intervenčního fondu Martinem Šebestyánem, přináší březnový díl našeho videoseriálu Selský rozum.

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne

Mapa:

svatý Jakub, Jakubská, Kutná Hora, okres Kutná Hora, Středočeský kraj, Střední Čechy, 28401, Česko 137 Man Made / /// Churche, mosque, temple / Kirchen svatý Jakub town Kutná Hora Jakubská 49.9483 49.9484 15.2676 15.2676