Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Maturity a přijímací zkoušky na střední školy mohou být v červnu

Přijímací zkoušky na střední školy se uskuteční asi počátkemčervna, pokud se školy znovu otevřou v půlce května po opadnutíepidemie nového koronaviru. Týden po přijímacích zkouškách by sekonaly maturitní zkoušky, mají být do konce června. Vyplývá to zvládního návrhu zákona, který...

25.03.2020 18:23
Přijímací zkoušky na střední školy se uskuteční asi počátkemčervna, pokud se školy znovu otevřou v půlce května po opadnutíepidemie nového koronaviru.
Týden po přijímacích zkouškách by se konaly maturitní zkoušky, mají být do konce června. Vyplývá to z vládního návrhu zákona, který dnes ve zrychleném režimu téměř jednomyslně schválil Senát.
Týden po přijímacích zkouškách by se pak konaly maturitní zkoušky, mají být do konce června.
Přijímací zkoušky na střední školy se uskuteční asi počátkem června, pokud se školy znovu otevřou v půlce května po opadnutí epidemie nového koronaviru. Týden po přijímacích zkouškách by se pak konaly maturitní zkoušky, mají být do konce června.

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne