Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Nové opatření vlády.

Nejvýše ve skupinkách po dvou mohou být lidé od úterý v Česku na veřejně dostupných místech. Vyplývá to z pondělního mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které prodloužilo a rozšířilo dřívější omezení volného pohybu v Česku kvůli šíření koronaviru. Ministerstvo ale o...

25.03.2020 18:35
Ministerstvo ale o nově zavedeném omezení sdružování veřejně informovalo až dnes v tiskové zprávě.
Vyplývá to z pondělního mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které prodloužilo a rozšířilo dřívější omezení volného pohybu v Česku kvůli šíření koronaviru.
Nejvýše ve skupinkách po dvou mohou být lidé od úterý v Česku naveřejně dostupných místech. Vyplývá to z pondělního mimořádnéhoopatření ministerstva zdravotnictví, které prodloužilo a rozšířilodřívější omezení volného pohybu v Česku kvůli šířeníkoronaviru.
Ministerstvo o tom však informovalo až ve středu v tiskové zprávě.
Nejvýše ve skupinkách po dvou mohou být lidé od úterý v Česku na veřejně dostupných místech. Vyplývá to z pondělního mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví, které prodloužilo a rozšířilo dřívější omezení volného pohybu v Česku kvůli šíření ...

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne