Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Léčiva proti horečce, která je jedním z průvodních jevů nemoci COVID-19, některým lékárnám v Česku v posledních dnech docházely.

New York - Ekonomika Spojených států by v letošním roce mohla klesnout o 5,5 procenta, což by byl nejhlubší propad od roku 1946.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Škrty mohou mít pro fotbalisty drastické důsledky, hájí unie hráče 4

Podle světové hráčské unie FIFPRO si velká část profesionálních fotbalistů nemůže dovolit krácení mezd během koronavirové krize. FIFPRO tvrdí, že mnoho hráčů na světě vydělává jen o málo víc, než je průměrný plat v jejich zemi.
Přes e-mail nebo poštou. 5

Přihlášku by mělo být možné poslat elektronicky nebo poštou.


Venkovní sportoviště a některé obchody se možná otevřou do Velikonoc 4

Praha - Do Velikonoc by mohla mít znovu otevřeno papírnictví, stejně jako obchody s obuví. Uvedl to premiér Andrej Babiš (ANO) v České televizi a Rádiu Z. Vláda by podle premiéra mohla...Konec fotbalové sezony v Nizozemsku žádají i Alkmaar a Eindhoven 3

Eredivisie by se ráda přidala k sousední Belgii, kde byla sezona ukončena ve čtvrtek a titul byl přidělen vedoucím Bruggám.


Ekonomika USA letos klesne nejvíce od roku 1946, odhaduje banka Morgan Stanley 3 ( 2 )

New York - Ekonomika Spojených států by v letošním roce mohla klesnout o 5,5 procenta, což by byl nejhlubší propad od roku 1946.


Smog se v zimě Moravskoslezskému kraji vyhnul, vzduch byl nejlepší za 20 let 3 ( 1 )

V Ostravě byla jen třetina obvyklého počtu dnů s množstvím polétavého prachu v ovzduší nad denním limitem.

no title 03.04.20 16:57:00