Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


"Jste perskými princeznami," napsal o ženách v rouškách mluvčí filozofické fakulty.

Z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (FF UK) odchází její mluvčí Petr Kukal. Důvodem jsou jeho příspěvky na sociálních sítích, ve kterých mimo jiné komentoval vzhled žen s rouškami proti koronaviru a přirovnal je k perským princeznám. Kukal na svém místě skončí po dohodě...

25.03.2020 13:48
Z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (FF UK) odchází její mluvčí Petr Kukal.
Důvodem jsou jeho příspěvky na sociálních sítích, ve kterých mimo jiné komentoval vzhled žen s rouškami proti koronaviru.
Z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy (FF UK) odchází její mluvčí Petr Kukal. Důvodem jsou jeho příspěvky na sociálních sítích, ve kterých mimo jiné komentoval vzhled žen s rouškami proti koronaviru. Kukal na svém místě skončí po dohodě s vedením fakulty k 31. březnu.
Kukal potvrdil, že na svém místě skončí po dohodě s vedením fakulty k 31. březnu.
Informoval o tom iRozhlas.

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne

Mapa:

Filozofická fakulta MU, Grohova, Veveří, Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Jihovýchod, 60200, Česko 321 Bicycle related / Für Radfahrer /// Cycle parking places / Rad-Parkplätze city Brno Grohova 49.2006 49.2006 16.5985 16.5985