Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Z náměstí Pod Kaštany v Praze 6 se stane náměstí Borise Němcova. Přejmenování prostranství před ambasádou Ruské federace po ruském opozičním politikovi v pondělí schválili pražští radní.

Praha - Mediální výchově se ve školách nevěnuje dost času a učitelům často chybí odborná příprava pro tuto výuku. V otevřeném dopisu ministru školství Robertu Plagovi (ANO) to uvádí...

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Soud shledal Weinsteina vinným. 3

Weinsteinovi hrozí maximálně 25 let, o jeho konečné výši ještě soud rozhodne.


Zemřel dánský vynálezce Jens Nygaard. 4

Kodaň - Dánský vynálezce figurek Lego Jens Nygaard Knudsen zemřel ve věku 78 let. Slavnou postavičku s pohyblivýma rukama a nohama vymyslel v 70. letech minulého století, napsal list Le Monde..."Šťára" u Maláčové: Policie si přišla pro náměstka, ministryně neodjela za Zemanem 3

Uvedl to web Lidovky.cz, podle kterého kriminalisté zadrželi náměstka ekonomické sekce a sekce pro informační technologie Jana Baláče a vedoucího oddělení bezpečnosti ICT.


Na ministerstvu práce a sociálních věcí zasahuje policie. 4

Praha - Policie od dnešního rána zasahuje na ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV). Uvedl to server Lidovky.cz, podle kterého kriminalisté zadrželi náměstka ekonomické sekce a sekce...
V Rakousku obvinili Češku, jejíž syn zahynul při túře v horách 3

Rakouská policie v pondělí obvinila Češku, jejíž šestiletý syn zahynul při sestupu z rakouské hory Drachenwand u jezera Mondsee, z usmrcení z nedbalosti. S odvoláním na státní zastupitelství v hornorakouském Welsu o tom informoval list Kurier.


Praha rozhodla. 4 ( 1 )

Z náměstí Pod Kaštany v Praze 6 se stane náměstí Borise Němcova. Přejmenování prostranství před ambasádou Ruské federace po ruském opozičním politikovi v pondělí schválili pražští radní.