Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Ve Fakultní nemocnici v Brně zemřel i těžce zraněný chlapec.

Sázející ze Středočeského kraje vyhrál 250,9 milionu korun.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Vzdejte se titulu, vyzývá olomoucká univerzita komunistu Ondráčka 4

Oficiálně už poslanec o titul již přijít nemůže, doktorát získal v roce 2011, zákonná lhůta k zahájení řízení o zneplatnění obhajoby již uplynula, uvedla mluvčí univerzity Gabriela Sýkorová Dvorníková.


Skupině ČSOB stoupl zisk o 28 procent. 4

Čistý zisk skupiny ČSOB za tři čtvrtletí letošního roku stoupl o 28 procent na 14,7 miliardy korun. K růstu zisku přispěla koupě zbývajícího 45procentního podílu v Českomoravské stavební spořitelně a přecenění dosavadního podílu. Objem aktiv pod správou skupiny vzrostl meziročně o 11 procent na 233,6 miliardy korun.


Spory o růst minimální mzdy 4

Minimální mzda v Česku by se měla navázat na průměrnou mzdu a mělaby odpovídat aspoň její polovině. Shodli se na tom předáci dvounejvětších odborových centrál. Na odborářské konferenci osociálním dialogu to řekl šéf Asociace samostatných odborů BohumírDufek.


Průzkum: Lidé by prezidentem volili Babiše, Ebena či Drahoše 3

Praha - Mezi nejpopulárnější potenciální kandidáty na prezidenta patří podle průzkumu agentury STEM/MARK současný premiér Andrej Babiš (ANO), moderátor a herec Marek Eben nebo senátor...
Tenisté Bob a Mike Bryanové ukončí příští rok kariéru na US Open 4

Nejúspěšnější deblový pár historie Bob a Mike Bryanové ukončí příští rok na US Open tenisovou kariéru. Jednačtyřicetiletá dvojčata se rozloučí před domácím publikem v newyorském Flushing Meadows, kde si v roce 1995 odbyla grandslamový debut.
Senzační obrat! 3

Třiatřicetiletý Mallorčan prohrával v rozhodujícím setu 1-5 a byl na hraně vyřazení, po obratu si však udržel šanci na semifinále a setrvání na prvním místě žebříčku na konci sezony.