Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


P. C. Roberts: Přežití nejschopnějších

Ve všech západních zemích, ve kterých bělošská většina zakouší ze strany protibělošských ideologií, médií a vlády těžké časy, šíří média přesvědčení, že Trump je bílý rasista a tedy člověk, který terorismus inspiruje. Tento jednotný hlas médií je podezřelý, protože pro...

15.08.2019 23:37
Ve všech západních zemích, ve kterých bělošská většina zakouší ze strany protibělošských ideologií, médií a vlády těžké časy, šíří média přesvědčení, že Trump je bílý rasista a tedy člověk, který terorismus inspiruje.
A proč nepodnikl nic, aby útoku včas zabránil? A proč asi nám média zatajují obsah manifestu, který střelec z El Pasa před střelbou sepsal?

Popište důvod
Hodnocení příspěvku
Načítání dat ...
Chcete smazat komentář?
Ano
Ne
Chcete odeslat stížnost na tuto zprávu?
Ano
Ne

Mapa:

Obchodní centrum Čakovice, Kostelecká, Čakovice, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 18200, Česko 186 Transport Public, Air Rail Ship Bus Taxi / Öffentlicher Verkehr /// Bus stops / Bus Haltestellen Obchodní centrum Čakovice c