Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světěZemřel hudebník a producent Ric Ocasek, exmanžel topmodelky Pavlíny Pořízkové 4

Ocasekovi, zpěvákovi legendární rockové kapely The Cars a manželovi první topmodelky českého původu Pavlíny Pořízkové, bylo 75 let.Juncker a Johnson se dohodli na intenzivnější diskusi o brexitu 4

Lucemburk - Britský premiér Boris Johnson a předseda Evropské komise (EK) Jean-Claude Juncker se dnes shodli, že je třeba zintenzivnit jednání o podobě britského odchodu z Evropské unie....


Kůrovci šlape na paty jmelí. 4

Ty jsou nyní obětí stále více se šířícího jmelí bílého.


Stát počítá s dvoukolejkou z Hradce do Opatovic, ale nejasností neubývá 4

Hradec se tak obává, že stát může ztratit zájem na druhé železniční koleji.

no title 16.09.19 10:12:00Vláda schválila rozpočet na příští rok. 3

Hlavními prioritami rozpočtu jsou podle vládní koalice ANO a ČSSD zvýšení důchodů, platů učitelů, rodičovského příspěvku, výdajů na výzkum a vývoj nebo podpora sportu a vyšší investiční výdaje.


Soud v kauze Národního hřebčína Kladruby potrestal tři z 22 obžalovaných 3

Krajský soud v Hradci Králové dnes v případu údajně zmanipulovaných zakázek na opravy Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem na Pardubicku potrestal peněžitými tresty trojici obžalovaných mužů, jeden z nich navíc dostal podmíněný trest vězení.


Ovlivňoval svědky. 3 ( 1 )

Soudní senát tak vyhověl návrhu státního zástupce.


Ukrajina kritizuje českou delegaci, která na Krymu jednala o ‚zavedení turistických zájezdů' 3 ( 1 )

Ukrajinská ambasáda v Praze dnes na svém webu vyzvala české úřady, aby odsoudily nedávnou návštěvu skupiny Čechů na Krymu, kde údajně jednali se zástupci ruské okupační správy o zavedení turistických zájezdů z Česka.